Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

flygirl, nie wiem jaką masz przeglądarkę. W Operze, gdy klikniesz prawym w okienko szybkiej odpowiedzi masz "opcje sprawdzania pisowni". Może jakoś tak?
Czy takie tabletki: http://2.bp.blogspot.com/-wmkH3ovA12U/UmonMbE9PSI/AAAAAAAAJxE/zmRAyjBZZOk/s1600/Obraz+022.jpg do prania wrzuca się w tym opakowaniu w którym one są? To się jakoś rozpuszcza?  🤔
Mam na myśli tą folijkę którą jest otoczona każda kapsułka osobno?
Alaska, ja wrzucam w opakowaniu i się rozpuszczają, ale też byłam zdziwiona jak to na początku zobaczyłam 🙂

Edit: oj, myslałąm ze pytasz o tabletki które się wrzuca do zmywarki, bo ja o takich mówiłam :P
ale już wiem, że te do prania też się tak wrzuca 😉
Nie wiedziałam, gdzie umieścić pytanie, więc wrzucam tutaj 😀

Hasło reklamowe dla marki okapów, na ich fanpage'a brzmiące "XXX - ekskluzywnie wciągające okapy" (gdzie XXX to nazwa firmy) według Was brzmi ok, czy wybrałybyście inne określenia?
Ze szczegółów technicznych - okapy z wyższej półki, ciche i mocne w działaniu, a przy tym w różnych kształtach i kolorach.

Pomożecie?  :kwiatek:

edit. szefowa chce jednowyrazowe określenie okapów. "wciągające okapy" czy coś innego, tak z punktu widzenia klienta?
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
10 stycznia 2014 11:14
Moim zdaniem wciągające nie brzmi zbyt dobrze w odniesieniu do produktów ekskluzywnych.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
10 stycznia 2014 11:58
Mi się nie podoba to hasło. Ekskluzywny może być okap a nie wciąganie. Nie, nie podoba mi sie.


edit:
Potrafimy ekskluzywnie ciągnąć  😂
"wciągające" to pomysł szefowej, ale teraz sama stwierdziła, że trzeba kombinować dalej. Na chwilę obecną najbardziej odpowiada mi obecne hasło, czyli "ekskluzywne okapy" bo widnieje na logo, więc jest już w jakiś sposób rozpoznawalne i kojarzone z firmą. Mam do końca dnia stworzyć jeszcze parę propozycji, ale póki co wygrywają ekskluzywne.

Dzięki dziewczyny za odpowiedzi, wiedziałam że świeżego spojrzenia i szczerych wypowiedzi mogę szukać na r-v 🙂
opolanka   psychologiem przez przeszkody
10 stycznia 2014 12:20
tak mi sie skojarzyło 😉
😂 ok, to będzie mój argument ostateczny, jeśli szefowa się uprze na swoje "wciągające" 😀
Gdzie mogę kupić tanio dmuchany materac? Albo czy może ktoś z Poznaniaków mógłby mi takowy pożyczyć? 😉 Jadę do Wawy na weekend i jest problem ze spaniem, niestety 😉
cavaletti, np. w Jysk.
Scottie   Cicha obserwatorka
10 stycznia 2014 20:01
W Lidlu albo w Biedronce też ostatnio widziałam dmuchane materace.
Która użytkowniczka re-volty oferuje projektowanie tanich i prostych stron www?
Gdzieś mi się kiedyś rzuciła w oczy jej strona o nazwie coś w stylu "prosty design" ale teraz nie mogę znaleźć. 😵
Gillian   four letter word
11 stycznia 2014 11:01
Julie, Moon 🙂 Whispy design 🙂
Jakiej rasy jest pies z nowej reklamy Volkswagena? Na Jacka chyba za wysoki, może to Parson?
Dziękuję Gillian! :kwiatek:

<edit> Nie o nią mi chodziło.  😵 Ktoś, kto robi to bardziej hobbystycznie, nie zawodowo. Link do strony był w danych użytkowniczki.
Jakiś inny pomysł...?
cavaletti jak szukałam w wakacje to ostatecznie kupiłam w tesco (2 osobowy, całkiem porządny, chyba 50zł kosztował). We wszystkich go sportach, julach i innych było drogo.
Julie a to nie była przypadkiem emptyline ?
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
11 stycznia 2014 23:11
Od dłuższego czasu poszukuje piosenki, spokojnej, śpiewa kobieta i jedyne co pamiętam to w refrenie wyje 3 razy. Najbardziej boli to że słyszałam ją dziś, tak plus minus 8 rano w esce, na stronie radia nie ma wcale spisu piosenek między 7 a 8 rano, pierwszą piosenką o 8 jest "not all abaut the money" którą zagrali zaraz po piosence której szukam 🙁. Kojarzy ktoś coś może?
Biczowa, ja kiedyś byłam tak zdesperowana, że napisałam do radia. 🙂 Odpowiedzieli.  😀
emptyline   Big Milk Straciatella
12 stycznia 2014 00:01
Julie, to mogłam być ja. 🙂

fin, chyba Parson.
apropos szukania piosenek, potrafiłby ktoś z was wyłapać chociaż kilka słów z piosenki lecącej w tle? Bardzo chciałabym ją znaleźć, bo nurtuje mnie to od dłuższego czasu. :kwiatek:
Chcę sobie wgrać książkę na telefon. Było z tym łatwiej na tych starszych wersjach. :/ Mam HTC Desire X, książkę w rozszerzeniu .jar albo opcjonalnie pdf jeśli ten telefon to odczytuje. Problem jest taki, że gdzie nie wrzucę któregoś z tych plików to nijak go nie mogę na telefonie znaleźć. Wie ktoś gdzie konkretnie mam to wrzucić i z którym rozszerzeniem?
Florcik, ja tam słyszę tylko kreeejziii! 😁 Ale jak włączę kompa z lepszymi głośnikami, które nie skrzeczą, to jeszcze spróbuję posłuchać 😁
Biczowa, polecam do wyszukiwania piosenek tę stronkę http://www.odsluchane.eu/szukaj.php tam zaznaczasz sobie stacje, mniej więcej godzinę kiedy leciała np 8-9 i wyskakują Ci linki z odnośnikami do stron gdzie możesz je sobie przesłuchać i sprawdzić która to była 🙂
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
12 stycznia 2014 12:12
apropos szukania piosenek, potrafiłby ktoś z was wyłapać chociaż kilka słów z piosenki lecącej w tle? Bardzo chciałabym ją znaleźć, bo nurtuje mnie to od dłuższego czasu. :kwiatek:


Ja mogę podpowiedzieć, że brzmi mi to trochę jak Black Eyed Peas i w ich piosenkach bym szukała ale głowy sobie uciąć za to nie dam 😉
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
12 stycznia 2014 13:37
kotlet pisałam już że między 7 a 8 rano nie ma rozpiski piosenek jakie leciały.
Florcik chyba tak zrobię bo kończą mi się pomysły 🙂
Biczowa, sorki, nie doczytałam.

A z wyciem w refrenie kojarzy mi się tylko to Lorde - Royals
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
12 stycznia 2014 13:59
kotlet to jest to!  😍  😅.
Jesteś cudowna  🙇  :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się