UCZCIWI sprzedawcy i kupujący na volcie

Duży plus dla sprzedającej haniacz1999
Plus dla kupującej KarolinaSekalska.
Szybka bezproblemowa transakcja.
Plusy dla:

Fufu jako kupującej

SIWA FOLBLUTKA i pksp jako sprzedających

:kwiatek:
+ dla Dolinka99 jako kupującej 😉
+ dla Orzeszkowa jako sprzedającej.
Polecam użytkownika apolinka7 jako kupującą 🙂 Dobry kontakt, szybka decyzja i przelew :kwiatek:
+ dla Adriena  :kwiatek: - Świetny kontakt ,szybka wysyłka 🙂
Duży plus dla GosiaG jako sprzedającej!  🙂
Plus dla kupującej blonynowa94, wysyłka za pobraniem, szybko, uczciwie, wielki plus!
Plus dla leonek jako sprzedającego :kwiatek:
duży plus dla Sareja - usługa golenie - pełen profesjonalizm, terminowa, punktualna, w ciągłym kontakcie  :kwiatek:

Tak hurtowo SUPER PLUSY dla kupujących:
Dextre
decada01
Moniqe
Chess
Lenulka
Afrodyta8


Polecam  :kwiatek:
Mam przyjemność wpisać tu matrixs jako kupującą. Przemily kontakt, transakcja przebiegła bezproblemowo :-). Bardzo polecam!
Duży plus dla użytkowniczki krawat jako sprzedająca. dobry kontakt, bez problemów, a stanem przedmiotu jestem mile zaskoczona. :kwiatek:
Plus dla el_infierno jako kupującej, żeby wszyscy kupujący tacy byli  🤣
Cieszę się, że czaprak się podoba  😎
Duży plus dla użytkowniczki donka , za miły kontakt i szybką wpłatę :kwiatek:
Polecam kupującą esparto. Bardzo dobry kontakt, szybka decyzja i przelew 🙂 Dziękuję!
Serdecznie polecam jako sprzedającego crash - przemiły kontakt, rzeczowy, wyrozumiały i błyskawiczna wysyłka mimo świątecznego 'szaleństwa' :kwiatek:
Duży plus dla Begii jako sprzedającej.
Miły, sprawny kontakt. Bez prośby z mojej strony użytkowniczka podała mi nr paczki. Bardzo miłe zaskoczenie 🙂
Oby więcej takich osób  🙂
Duży + dla sprzedających:
jefko
DOKSA
agniechaaa


oraz + dla kupujących:
belusia6
ARDNAS
Jako że mam ogromne zaległości w wystawianiu plusów, chciałabym wystawić ogromne + dla użytkowników:
- raxa
- Dramka,
- mysiapysia6,
- Azbuka,
- Precelek,
- Nirv,
- Quantanamera,
- Livia,
- aniazabinska,
- Pazyfae,
- Londstreet,
- nesca89,
- ekwandra94,
- Moon
:kwiatek:
Duży plus dla barbasia jako kupujacej.  :kwiatek:
Bardzo miły kontakt, szybka decyzja i ogólnie bez problemu  🙂
Duży plus dla sprzedających: DressageLife i Kittajka Świetny kontakt, szybka decyzja, towar zgodny z ustaleniami i opisem Polecam  :kwiatek:
Ogroooomny + dla Hajduczek za świetny kontakt, błyskawiczną wysyłkę, a przede wszystkim za cierpliwość do mojej osoby  😉 Towar oczywiście zgodny z opisem

edit; zapomniałam czegoś dopisać
Plus dla sprzedającej PRZYBYŁKA 🙂
Ogromnie polecam sprzedającą chilli2 

Towar zgodny z opisem, miły kontakt.
implozja89 plus jako kupujący, szybka wpłata i dobry kontakt
Duży + dla sprzedającej Regina, sprawnie, konkretnie i na temat 😉
plus dla GoscinnaStajnia bardzo dobry kontakt, szybka wysylka oraz towar godny z opisem.
+ dla użytkowniczki  kasia1997 jako sprzedającej: bezproblemowa transakcja, sprzęt zgodny z opisem, b. miła osoba, paczka szybko przyszła 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się