Kącik Rekreanta cz. VII (2014)

maison   Wiara i wytrwałość to klucz do spełnienia marzeń!
03 stycznia 2014 20:50
haha, lubię "takie tam" 😉
Ale hali, trenera, zawodów nikt mi nie odda...
Zobaczymy, może w lecie jak będzie trawka! 🙂
MonioRek, My coś z jazd  wrzucimy dopiero po weekendzie, bo cierpimy na totalny brak zdjęć  😕 Jeździmy ostatnio sami i to głównie w tereny więc nawet nie ma nam kto porobić 😀

Mam tylko jakieś stare zdjęcia na komputerze:




I tu w miarę niedawno robione, niestety czarno-białe tylko mam:


I ostatnie takie padokowe z zasypiającym Grosikiem

Oo widzę, że dzisiaj większość jeźdźców miała owocny trening 🙂
Nam też dzisiaj jazda poszła świetnie  😎

Hermes Śliczny konik, gwiazda na zadzie mnie urzekła 😀
Twinkle Misiek z tego Grosika, na dodatek ma śliczne odmiany na pyszczku  😍
Gniadata   my own true love
03 stycznia 2014 23:47
Gniadata ja bardzo chętnie zobaczę wreszcie Ciebie i Twojego konia  😀
no to - proszę bardzo 🙂
niestety, nic aktualnego - dwa pierwsze zdjęcia sprzed ponad roku, trzecie z ubiegłego lata (gdzie makarenę rękami jakąś robiłam, ale nieważne).







Twinkle, rewelacyjna odmiana!  😍
Atea masz rację sprzedać jest ciężko. Pomijając cenę, to nie będąc handlarzem ma się sentyment do tego zwierza. Ja miałam młodą kobyłkę, którą kupiłam właśnie po to by na niej jeździć jak Rewia przejdzie na emeryturę. Ale życie osobisto - finansowe tak się popsuło, że musiałam ją sprzedać. Juz po niektórych telefonach wiedziałam, że danej osobie nie będę chciała sprzedać konia. Na szczęście w stajni w której stoję znalazła się dziewczyna, którą ją kupiła, pokochała, rok odczekała i zajeździła. Ten rok poświęciła na intensywne doszkalanie się i mimo, że miała pełno obaw przed młodym koniem tak teraz mówi, ze kobyłka jak szyta na miarę dla niej. Także cieszę się bardzo, i troszkę zazdroszczę, bo kobyłka okazała się świetnym wierzchowcem, spokojna, zrównoważona (tak przewidywałam). Ale najważniejsze, że nadal stoi w tej samej stajni, w boksie obok mojej Rewiuli i nadal mogę ją poklepać i coś dobrego dać. Tylko głupia mania mówienia "moja" jeszcze mi nie przeszła, mimo, że 1,5 roku minęło od sprzedaży!
Gillian   four letter word
04 stycznia 2014 09:02
basia16816, planujemy! jeżdżę bardzo regularnie, skaczę sobie na luziku raz w tygodniu - jak się nadarzą jakieś sensowne halówki to nadciągam! 🙂
faith, nowa stajnia bardzo mu służy, ewidentnie, mimo moich zastrzeżeń do niej 🙂

i żeby nie było, że nie jeżdżę osobiście 🙂 drastyczna zmiana aparatu, garb i brak kasku -  🤬




Ja tak tylko na chwile - wczoraj minęło 5 lat odkąd mam Pamira 💘

Nasze pierwsze wspólne foto


I jeden Noworoczny Pamiczek
Atea niezłe stadko macie, Atea urzeka urokiem osobistym 🙂

Nirv gratki! Pamietam jak dawno temu wrzucałaś Pamira jako takiego wymoczka szczypioreczka a sie z niego kawał konia zrobił 😉


Postawiłam sobie jeden cel na ten rok. Pojechać w końcu to głupie P! Parkur klasy L przejechałam w życiu chyba ze sto razy ale zawsze było 'coś' że sie do petki nie mogła dotelepać. Jako że od ponad 2 lat już nie startuje to czas wrócić i podbić podwórkowe parkury.
mils oj tam, przynajmniej grzywa jest po jednej stronie 😁
Nirv kawał czasu! gratuluję  😅
drawa14   Kiedyś wszystko sie kończy....
04 stycznia 2014 12:18
Chciałabym przedstawić moją klacz Pandę która w końcu zaczęła chodzić pod siodłem 🙂 To dopiero 2 miesiące od kiedy przyjęła jeźdźca 🙂
maison, Dzięki :kwiatek:
agulaj79, No to masz fajnie, że wiesz, że u niej wszystko w porządku. Sytuacja z Alzacją jest jeszcze nieco bardziej skomplikowana, bo ona nie dosyć, że tka to jeszcze ma nogę wykręconą (od urodzenia) w pęcinie. Więc musiałabym ją sprzedać za właściwie żadne pieniądze mimo nienajgorszego, moim zdaniem, wyszkolenia. Druga sprawa, że od jakiegoś czasu na niej nie jeżdżę, bo wydaje mi się nieczysta i się boję. Bez obciążenia wszystko w porządku, według weta też. Czekam teraz na przypływ kasy i mam zamiar zbadać jej wszystkie nogi, tylko wtedy ta sprzedaż się zrobi już w ogóle nie opłacalna, poza tym, że mam jedną paszczę mniej do wykarmienia.

Z tym, że mam do niej na razie największy sentyment w stajni, ale nie mam co z nią robić. Do rekreacji za gorąca głowa, do małego sportu dla mnie - owszem, ale jakbym była pewna, że nogi zdrowe, do zaprzęgu nie, jako matka hodowlana nie bardzo bo przekazuje tkanie (vide moja Atea). No nie wiem. Najlepiej ją dokoptować do jakiegoś emeryta, ale boję się, że bez roboty zgaśnie. Ja chociaż z nią czasem pospaceruję albo po placu na luzie polatam. Nie wiem...

Ramires Dziękuję  :kwiatek:
No właśnie bez roboty może zgasnąć. Podejrzewam, że Rewia też by gasła gdyby nikt na niej nie jeździła. Bo ona bardzo lubi chodzić w tereny. Właśnie od stycznia koleżnka na spółkę ze swoim facetem będą ją dzierżawić więc w ogóle już nie będę miała stresa, że koń niezaopiekowany. Pod względem stajni nie mogę nic narzekać bo koniem się zajmują jak swoim i nie muszę się martwić, że czegoś jej brakuje.

Byłam dziś na spacerze z córkami w lesie i zaatakowała nas chmara komarów! Styczeń a tu komary. Co będzie latem?... Aż boję się myśleć.
lacuna   Stąpamy we dwoje po niepewnym gruncie..
04 stycznia 2014 15:47
drawa14, bardzo fajny konik tylko błagam,cofnij to siodło :kwiatek: dla konika lepiej a Tobie też wygodniej się usiądzie jak pupa będzię na środku siodła a nie gdzieś na końcu tylnego łęku,serio serio 😉

A ja tylko się "wszczelę" z jednym foto,bo od tygodnia stadko nam się powiększyło o pół konia 😀

Cześć Kąciku w 2014 roku! Wszystkiego najwspanialszego i najmilszego dla wszystkich.

Wpadłam pokazać Wam moją młodą, wciąż ledwo ujeżdżoną 😉 , polecam oglądać z dźwiękiem  😁
https://www.facebook.com/photo.php?v=706327046051698
Rewir masz nick jak półbrat mojej Rewii 😉
rewir, super. Trzymam kciuki za dalszą współpracę 🙂
grażynkowa, bo ma przeuroczą buzię 🙂
Gniadata śliczna ta Twoja 🙂 Gdybym nie kojarzyła z wątku o COPD w życiu bym nie powiedziała że coś jej jest 🙂

Twinkle Twoja mina i mina Groszka na pierwszej fotce, wyraża więcej niż tysiąc słów 😀  💘

Nirv gratuluje ocznicy  :kwiatek:

drawa14  jak na świeżaka, kobyla całkiem ładnie się ogarnia - ale siodłanie koniecznie do poprawy - tak jak pisała lacuna 😉

lacuna te Twoje koniny to się specjalnie do tej fotki ustawiły od pół konia do największego? Fajnie to wygląda - w szeregu według wzrostu, bokiem do mnie, marsz przed siebie 😀
maison   Wiara i wytrwałość to klucz do spełnienia marzeń!
04 stycznia 2014 18:03
Twinkle oo jaki śliczny, rzeczywiście delfinka ma na głowie 😉

Gilian jaki wielki koń, ile ma w kłębie? Lubię takie!

Nirv gratuluje, taaaki szmat czasu. Chciałabym tyle dotrwać, mam nadzieję, ze się uda!
lacuna   Stąpamy we dwoje po niepewnym gruncie..
04 stycznia 2014 18:04
MonioRek,A to przypadek zupełny,chciałam po prostu zrobić jakieś fotki  Półkonia i proszę co wyszło.Mały często łazi do bramy zobaczyć co się tam dzieje a duże za nim jak te osły 😁 jeszcze tylko brakuje,żeby mały lewą nogę miał uniesioną i jak na komendę 😀
rewir, "co się tak cieszysz?"  😉 a ciesz się,bo masz z czego,fajne konisko :kwiatek:
maison   Wiara i wytrwałość to klucz do spełnienia marzeń!
04 stycznia 2014 18:06
rewir właśnie udało mi się obejrzeć filmik. "co się tak cieszysz?" padłam!  😁
Super się konik spisuje 😉
rewir filmik wymiata, piekny koń, a teksty trenera po prostu cud miód 😀
Gillian   four letter word
04 stycznia 2014 18:23
maison, 174cm kochanego cielska 🙂

rewir, świetnie! fajny trener, pożycz 🙂
mils   ig: milen.ju
04 stycznia 2014 18:59
rewir super! P. Marcin jak zawsze świetny z tymi tekstami. 😁 Powodzenia w dalszej współpracy! 😅
ej nie było mnie raptem jeden dzień a tu 5 stron 😉



Ateaale piękne koniska!!!
MonioRekfajnie że się pokazałaś w kąciku
Kastorkowa fajne skoczki 😉 to chyba hucuł tak? ja teraz bede miała jednego podopiecznego hucuło skoczka 🙂
maison piękne zdjęcia@@@ szkoda że będzie trzeba czekać na bardziej aktualne 🙂 ale powodzenia w rozwoju koniska
faithszkoda że mieszkasz tak daleko mi by się przydał tak jeżdżący współdzierżawca 🙂 pięknie razem wyglądacie😉
agulaj79potwierdzam rewia ma moc w kopytach 😉 może kiedyś namówię marte i uaktualnimy fotki ?


wrzucę coś swojego z mojego paralitycznego jeździectwa ale w końcu to kącik rekreanta 🙂😉





lenka1z, ale elegancja 🙂 tylko coś ogłowie nie gra 🙂 ale koń prezentuje się pięknie 🙂
lenka1z paralityczne jeździectwo? Chyba żartujesz, chciałabym choć w połowie tak paralitycznie jeździć 😉 Poza tym masz takiego konia, że aż mnie zazdrość skręca  🏇     
o tam zdjęcia maskują  😀iabeł:
a koń rzeczywiście mi się udał 🙂 jedyny fryz z napędem turbo
Lenka1z ojej, az mi sie milo zrobilo :kwiatek: przypomnij mi jak twoj fryzio ma na imie? 🙂 czarna turbokulka 😀 swoja droga, mialam bardzo podobny pad, tylko ze Baltic kolor, ale na siwej nie wygladal zachwycajaco🙂
Gillian no widac wlasnie, ze niczego mu nie brakuje, paczuszek 😀
lenka zapraszam 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się