sklepy internetowe

Wielki plus dla bergokonik.com.pl oraz bober.com.pl.
Rewelacyjny kontakt, szybka przesyłka, ceny też spoko  😉
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
02 stycznia 2014 17:23
Co powiedzialybyscie na nowy koński sklep internetowy? Moze myślicie ze fajny byłby jakiś sklep zajmujący głownie jakimiś konkretnymi produktami- wyspecjalizowany w jednym kierunku?
Chciałabym ruszyć z takim biznesem, ale dobrze byloby trafić w gusta niż kierować się swoja wybujała wyobraźnia 😉 mam już pare pomysłów, ale z chęcią przeczytam Wasze opinie 🙂
Pozdrawiam noworoczne  :kwiatek:


też mam taki pomysł od jakiegoś czasu, może jakaś spółka "zoo"  😉

Choć jak to mówią jaskółki, że nie dobre są spółki  😉

A tak poważniej to przechodząc obok idealnego lokalu w mieście, z wielkim napisem DO WYNAJĘCIA od razu pomyślałam o sklepie - nie tylko internetowym.

Ale biorąc pod uwagę koszty czynszu i opłat za taki lokalny biznes jak najbardziej opłaca się coś internetowego.
strzemionko, magazyn to też miejsce do opłacenia. No chyba, że masz coś swojego.
strzemionko, magazyn to też miejsce do opłacenia. No chyba, że masz coś swojego.
Tez myślałam o sklepie stacjonarnym. Choćby dlatego ze u mnie w Ursusie i okolicznych dzielnicach sklepów jezdzieckich brak. A bardzo blisko mnie w Ursusowskim hiper mega (  😉 ) centrum handlowym Gawra jest lokal do wynajęcia. Jest ktoś z okolic? Co byście powiedziały na takie coś? Chyba ze nie ma czegoś takiego bo nie ma na to tutaj zapotrzebowania...?
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
02 stycznia 2014 20:33
Dworcika no właśnie mam coś swojego  🙂

Nad firmą dziadka jest bardzo duże pomieszczenie idealnie nadające się jako magazyn.


A wie ktoś może co trzeba zrobić żeby takowy sklep internetowy założyć?

Na pewno trzeba gdzieś tam zgłosić/coś tam wypełnić  😡

Ale co dokładniej? Wie ktoś?  :kwiatek:
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
02 stycznia 2014 20:34
Dworcika no właśnie mam coś swojego  🙂

Nad firmą dziadka jest bardzo duże pomieszczenie idealnie nadające się jako magazyn.


A wie ktoś może co trzeba zrobić żeby takowy sklep internetowy założyć?

Na pewno trzeba gdzieś tam zgłosić/coś tam wypełnić  😡

Ale co dokładniej? Wie ktoś?  :kwiatek:

edit: przepraszam za post pod postem ale internet mi rozłącza co jakiś czas i się podwójnie wysłało  :kwiatek:
Sklepów internetowych jest pełno także jak coś zakładać to konkretnie. Sklep z produktami tylko "na zamówienie" nie ma szans. Jest mnóstwo sklepów które posiadają konkretne stany magazynowe i w większości tam klienci będą uderzać. Sklep internetowy to przecież również koszty...Jak dla mnie internetowy bez stacjonarnego to bez sensu. A co do zgłoszenia- trzeba to zgłosić jak normalną firmę czyli urząd miasta, statystyczny ZUS itp nie wspominając o licznych innych zgłoszeniach.
duży PLUS dla sklepu DOBRY-KOŃ  :kwiatek:
Ogromny plus dla sklepu GNL! Bardzo miły kontakt ze sprzedawcą.
A wie ktoś może co trzeba zrobić żeby takowy sklep internetowy założyć?


1. Zarejestrować działalność
2. Uzyskać REGON
3. Uzyskać NIP
4. Wyrobić pieczątkę
5. Kupić i zarejestrować kasę fiskalną, oraz przejść kurs jej obsługi
6. Ogarnąć podstawy księgowości (po co są raporty dobowe w kasie fiskalnej , oraz np. które faktury można wrzucić w koszty)
7. Zatrudnić firmę prowadzącą księgowość
8. Zatrudnić informatyka, który stworzy serwis www i będzie go zdalnie naprawiał w razie W (abonament)
9. Znaleźć dojście do hurtowni jeździeckich, oraz do producentów (którzy nie mają wyłączności)
10. Znaleźć dojście do dystrybutorów poszczególnych marek
11. Kupić trochę towaru "szybkochodliwego" - wszystko za gotówkę jako nowa firma (tak za 15 - 20 tyś)
12. Otworzyć i próbować rozrelkamować sklep jakimiś rabatami , promocjami itp.
powodzenia
Ja tylko dodam, że 15-20 tysięcy absolutnie nie wystarczy nawet na podstawowe rzeczy. Jeżeli tylko internetowo to trzeba uderzyć w niszę. Ja mam np. mnóstwo zapytań o west, za co się nie biorę ponieważ się kompletnie nie znam-nie byłabym w stanie porządnie obsłużyć klienta.
mega plusior [font=Verdana]+[/font] dla konik.com.pl
Ponawiam pytanie : czy ktoś kupował/ma opinie na temat sklepu www.pulerdo.pl ?
Livia   ...z innego świata
03 stycznia 2014 10:31
Jak zawsze mega plus dla konika 🙂
Czy ma ktoś może kod rabatowy do sklepu dobry-kon i wie, że go nie wykorzysta? Byłabym bardzo wdzięczna  :kwiatek:
Duży plusik dla strawhorses.pl Wszystko bez zarzutu 🙂
MINUS dla sklepu equiversum.pl
10 grudnia zamówiłam ostrogi, kilkakrotnie dzwoniłam do pani upewniając się ,że zamówienie jest realizowane (czyli ściagają towar z Niemiec).
W zeszły piatek pani mi napisała, że ostrogi doszły i postarają się je wysłać tego samego dnia. Dzisiaj po tygodniu słyszę opowiadanie, że ostrogi były ze skazą i zostały wymienione i że dzisiaj wieczorem mi prześle numer paczki. Nikt się ,ze mną nie kontaktował, że będzie opoźnienie itp, a pani odpowiada dopiero na moje smsy, bo telefonu nie odbiera.
Po tym jak napisałam, ze osobiście podjadę po ostrogi, to się dowiaduję, że będą wysłane w poniedziałek ( przecież jest to swięto, więc kolejna ściema). Na razie mam nadzieję, że odzyskam pieniądze.
Aha, ostrogi w sklepie ciagle mają termin realizacji 5 dni...
plus dla konik.com.pl jak zawsze bez zarzutu 🙂
ja również polecam strawhorses.pl 😀
dobry kontakt, szybka przesyłka, bryczesy zgodne z opisem, w dobrej cenie. czego chcieć więcej  😉
Nieodmiennie: fachowo, błyskawicznie i moim zdaniem nawet ponad standardowa opieka na klientem w mksklep. Wszelkie, nawet niewielkie zmiany, natychmiast uzgadniane telefonicznie, brak produktu - informacja, plus propozycja równie dobrego zamiennika; wysyłka produktu, którego zabrakło, a który był wymieniony w ofercie - na ich własny koszt. Są po prostu profesjonalni.
margaryna,
Pulerdo jest sklepem stacjonarnym/internetowym, mieszczącym się na terenie KJ Facimiech k/Krakowa, w moim odczuciu sklep niewielki, ceny jak wszędzie. Korzystałam ze stacjonarnego. Nie jest to sklep-widmo i na pewno istnieje 🙂
Czardasz super, dziękuję : ) pytam bo zwątpiłam nieco że nie wysyłają kurierem tylko pocztą w dodatku po cenie która kompletnie im się nie opłaca (znam cennik poczty) a besterly basic sprzedają taniej niż producent : P
ale dostałam od nich wiadomość że wysyłka została nadana wobec tego czekam z niecierpliwością czy dotrze ; )
Dziewczyny, czy ma któraś z Was rabat do konika i go nie użyje i chętnie się pozbędzie?
Była bym wdzięczna 🙂😉

Mam  kod rev59262 ważny na zakupy powyżej 100 zł do końca stycznia
operator_miotły szkoda że teraz dałaś :C ostatnio robiłam zakupy za 700 zł :C
operator_miotły szkoda że teraz dałaś :C ostatnio robiłam zakupy za 700 zł :C

Jak ktoś pyta - to odpowiadam, więc albo nie pytałas,albo nie widziałem pytania 🤣
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
05 stycznia 2014 18:51
Kolejny PLUS dla Arcusa. Błyskawiczna przesyłka i zero problemów.
Strzemionko, nie wiem, jak inni, ale ja z radością przywitałabym sklep, który nawiązał rzeczywistą współpracę z zagranicznymi firmami występującymi u nas sporadycznie lub niewystępującymi. Niektóre mają zaledwie kilka rzeczy, inne mają je tylko teoretycznie. A kupowanie sprzętu na odległość nie zawsze jest dobrym pomysłem - myślę, że wiele z nas zechciałoby zapłacić trochę więcej za pewność, że na poczcie nie ukradną, że gdzieś w Europie się nie zawieruszy, że będzie gwarancja w Polsce, że nie trzeba będzie organizować i płacić za transport z zagranicy, że będzie pełne 10 dni na zwrot, że nie straci się pieniędzy na rabunkowych przelicznikach banku... sądzę, że to mógłby być niezły biznes. Tylko trzeba znać języki, mieć magazyn, kapitał początkowy i odwagę.
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
05 stycznia 2014 21:31
Czy ktoś może coś wie o sklepie sklep.horses.pl ?
Nie działa kompletnie czy pod jakimś zmienionym adresem?  😉


ktos? cos?
Właścicielka horses.pl ma małe dziecko, dlatego możliwe że zawiesiła działalność póki co
postaram się nie zapomnieć zapytać jej jutro co i jak  🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się