Końska rewia mody cz. VIII (2014)

Nie wiem jak skrócić link  🙄
wątek zamknięty
keirashara Zadzwoń do sklepu jeździeckiego Pegaz (Poznań) z tego co pamiętam mają jeszcze polo pada Nici 2010 VSS i derki z tej kolekcji, 3 rodzaje tylko nie wiem w jakich rozmiarach.  😉
wątek zamknięty
kludulka, tu masz opisane, jak skraca się  linki klik
wątek zamknięty
sacramentia   this strange kind of love...
06 stycznia 2014 18:46
ikarina beż mam, ale w rozmiarze VSD, a klaczynka ma jakieś 140-145 cm w kłębie więc chyba by się w nim utopiła:x mogę zrobić przy najbliższej okazji w ESie sesam-peacock, tam też beż, tylko że z granatem 😀
wątek zamknięty
kludulka, tu masz opisane, jak skraca się  linki klik

Dziękuję  :kwiatek: Jak wrócę to poprawię  😉
wątek zamknięty
klaudulka, ja bym brała blackberry (ciemny fiolet) albo mauve (róż).
W ogóle mauve mi się widzi jedynie dla siwych.
wątek zamknięty
Livia, fiolet to zdecydowanie Wasz kolor! Przepięknie w każdej odsłonie!  😍
lib, ocean super wygląda na Siwku 😉
etosha, widzę, że "moja" łezka gelb się sprawdza  :kwiatek:, super kolekcja!
kluaudulka, ocean albo mauve 🙂

Dziewczyny  :kwiatek: czy grubość polaru w derkach Eskadrona różni się w zależności od tego, czy derka jest z kolekcji wiosna/lato a jesień/zima?
wątek zamknięty
maison   Wiara i wytrwałość to klucz do spełnienia marzeń!
06 stycznia 2014 19:18
mal bardzo podoba mi się w łezce ice i w derce  😀

Livia wiesz jak nie lubię fioletów...ale ten to jest szał nad szałami!!  😍

etosha zazdroszczę kolekcji, widzę, że się powiększa 🙂

lib burgundy bardzo wpadł mi w oko, ale najbardziej chyba ocean...przepięknie!

sacramentia bardzo ładnie w tej Ance 🙂

dairoxroxi to ja też czekam na zdjęcia na koniu, wszystkie są obłędne 😉

wątek zamknięty
dairoxroxi Z tego co wiem mają przerwę do 15, a 18 jestem w Poznaniu, to podjadę 🙂 Wiem, że pasiakowych derek 145 i 155 nie mają od dwóch lat, inne mnie nie interesante, bo aż tak mi się nie podobają, a polarówek mam więcej niż potrzebuje i tak. Z padu zdecydowanie wolałabym DL, ale VSS też przygarnę. Ale dziękuje za informacje  :kwiatek:
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
06 stycznia 2014 19:41
huzarova, maison, pięknie dziękuję! 🙂

keirashara, tak, mają przerwę do połowy stycznia jakoś. I też ubolewam, że nie mają pasiakowych derek L/XL. Mają Lki tylko fioletowe z granatowym pasem 😉
wątek zamknięty
Dziękuje Dairoxroxi, Maison..
Huzarova czaprak cotton gelb jest cudowny.
wątek zamknięty
Z okazji powrotu do pracy po kontuzjach, nowy czapraczek  😉
Mój dłuugo wypatrywany ES max sesame  💃 tylko model mało wyjściowy bo sflaczał  😁
wątek zamknięty
Puchaty ten konik 🙂 chyba przygotował futerko na -20 stopni a tu zimy nie widać  😁
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
07 stycznia 2014 09:59
Livia fiolet  😍 ślicznie

Burza mi się podoba  🙂

Jaki piękny ten ocean. Na wyprzedaży w Equishopie chyba zainwestuję w niego. Chociaż zastanawiam się również nad mauve  👀
wątek zamknięty
No szkoda tylko, że Banderas całe życie u poprzedniej właścicielki wyglądał tak


A teraz chudy jak śmierć na chorągwi i długie matowe futro.
wątek zamknięty
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
07 stycznia 2014 14:51
A to ten sam Banderas  😲?
wątek zamknięty
Teraz to mu się nawet ogon nie ostał...
wątek zamknięty
abstrahując od obecnego wyglądu - nie uważasz, burza, że wcześniej był za gruby?
wątek zamknięty
ekhem, uważam i nieraz o tym rozmawiałam z brevą. Co nie zmienia faktu, że teraz jest non stop mega chudy i ma niezdrową pokrywę włosową.
wątek zamknięty
No dla mnie mega chude, to są konie z kręgosłupem i żebrami na wierzchu. Ten może nie wygląda rewelacyjnie, jest chudy/nie ma mięśni, ale totalnie nie rozumiem przywoływania poprzedniej kondycji konia jako zdrowszej, wzorcowej. I to po raz kolejny.
wątek zamknięty
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
07 stycznia 2014 15:58
Ani jedna, ani druga nie jest ok, ale niestety w wersji aktualnej ten koń nie wygląda zdrowo - założę się, że pod tym futrem to nie tylko żebra, ale również i kręgosłup wystaję - nie mówiąc o super zapadniętej szyi. A nie wydaje mi się, żeby ten koń był jakimś trudnym do karmienia przypadkiem i zawsze wydawał się typem tyjącym 'z powietrza' - dlatego nie dziwi revoltowe zaniepokojenie. Może warto mu morfologię zrobić?
wątek zamknięty
Gillian   four letter word
07 stycznia 2014 15:59
ekhem, bo różnica rzuca się w oczy, zresztą jeśli to Cię nie przekonuje to popatrz na jakość sierści!
wątek zamknięty
Ja tam nie osądzam... Banderas ponoć wraca pod kontuzjach, a z tego co pamiętam ma copd - być może nałożyło się kilka czynników na siebie albo choroba się nasiliła.
wątek zamknięty
Nie każdy koń może wyglądać po powrocie do pracy jak milion dolarów  😉
Jakby dziewczyna napisała "Patrzcie, to mój koń w szczytowej formie! " to rozumiem że można było by się przyczepić, ale napisała że po kontuzjach 🙂
Cobrinha może mieć rację 🙂
wątek zamknięty
Gillian, ale ja nie piszę, że koń wygląda dobrze, więc nie muszę się do niczego przekonywać. Dla mnie nie na miejscu jest pokazywanie zapasionego konia jako w jego lepszej kondycji, bo jak tunrida zauważyła, ani jedno, ani drugie nie jest ok.
Nie kwestionuję tego, że obecnie koń nie wygląda na okaz zdrowia i warto by się nad tym pochylić - pytanie, czy obecna właścicielka będzie skłonna wysłuchać zarzutów, że zapuściła konia, podsztych złośliwym: "u poprzedniej właścicielki miał lepiej"? Nie sądzę.
wątek zamknięty
sacramentia   this strange kind of love...
07 stycznia 2014 16:29
maison dziękujemy🙂

nie wypowiem się na temat Banderasa bo jak zauważyła Cobrinha czynników może być wiele i tylko właścicielka ma kompletną wiedzę na temat sytuacji.
Ale abstrahując, mam pytanie, a właściwie dwa:

- które wypełnienie w Caballach sprawdza się lepiej: miękkie czy twarde?
- i jak ma się rozmiarowo wszechstronny Caball do wszechstronnych cottonów?

pewnie już się to kiedyś przewinęło na forum, ale za nic nie mogę znaleźć  🙁
wątek zamknięty
trzynastka   In love with the ordinary
07 stycznia 2014 16:34
Z galerii właścicielki, zdjęcie dodano we wrześniu:


wątek zamknięty
sacramentia, jak dla mnie miękkie wypełnieni jest super(sztywne co prawda miałam tylko w jarpolach, też bylo fajne, jednak miękkie bardziej mi pasuje), a dokładny wymiar jaki potrzebujesz możesz podać przy skladaniu zamówienia, albo wcześniej mailowo/przez facebooka 🙂 ja mam 3 wielkosci padów wszechstronnych Caballa - od najmniejszego jaki zamówiłam już "gotowy", do największego, który później ivett robiła mi już pod siwego i siodlo, co prawda ekstremalnie wielkością się od siebie nie różnią, ale jak chcesz, mogę Ci je pomierzyć i zmierzyć cottona VS.
wątek zamknięty
sacramentia   this strange kind of love...
07 stycznia 2014 16:53
Harja jejku, byłoby super <3 bo chcę od razu zamówić dwa, a to będą moje pierwsze Caballe, więc chciałabym żeby pasowały na tego grubasa na którym jeżdżę  😁
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
07 stycznia 2014 16:54
Nasturcja-Renata, dziękuję 🙂

sacramentia, tak jak pisze harja, możesz podać własne wymiary, i dla mnie miękkie wypełnienie jest lepsze (przerobiłam oba w Jarpolach) 🙂
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.