moda, ciuchy etc...

Pursat   Абсолют чистой крови
05 stycznia 2014 20:40
Niestety biednie w tym roku ze skórami na wyprzedaży... Widziałam jakąś jedną, ale skóra jak papier... 😫 Dziękuję. :kwiatek:
Facella   Dawna re-volto wróć!
05 stycznia 2014 21:01
Pursat, widziałam na facebooku, jest szał  💘 💘
Pursat, super w niej wyglądasz!

Mam taką samą kurtkę, którą wstawiłaś wcześniej(zdj. Kasi Tusk) i właśnie weszłam tutaj zapytać czy prał ktoś taką parkę w pralce? Na metce nie ma przeciwwskazań, ale jakoś się waham..
Pursat   Абсолют чистой крови
05 stycznia 2014 22:48
Dzięki, dzięki! :kwiatek:

Ja ją uprałam kilka razy pod rząd, bo usuwałam plamę. Wyszła z tego bez szwanku. 😉
Pursat, dzięki :kwiatek: To też swoją do pralki wrzucę. 😉
Chcę kupić tę sukienkę i mam dylemat. Według tabeli pasuje na mnie 36 ale obawiam się że będzie zbyt długa. Modelka ma 177 cm, ja 170 a nie chcę kiecy do kolan i mam zagwozdkę który rozmiar wziąć. Myślę czy dałoby się ją skrócić czy te elementy w pasie to uniemożliwią  😵
Pursat   Абсолют чистой крови
06 stycznia 2014 09:22
karolinaaa, proszę bardzo. 😀

pippi, wydaje mi się, że trzeba byłoby rozpruć sukienkę, żeby dało się ją skrócić. A jak reszta wymiarów? Może lepiej rzeczywiście wziąć mniejszą?
Pursat reszta wymiarów pasuje. Chyba zaryzykuję i wezmę 34. Obym nie wyglądała jak w ciuchach po młodszej siostrze  😁
pomożenie? gdzie kupię sukienkę wieczorową (na studniówkę) w Krakowie??  :kwiatek: :kwiatek:
arabek  yoshe w galerii krakowskiej?
cranberry   Fiśkowo-Klapouchowo
07 stycznia 2014 17:04
zapisałam sie do newslettera zalando, by dostac bon znizkowy 40zł, jednak  po potwierdzeniu subskrypcji nie otrzymalam go. Mial ktos taki przypadek?
A moze ma ktos odstapić? 😉
Pursat, ehhh, mi niestety pranie się nie udało..dziura na szwie, a prałam zgodnie z zaleceniami z metki. 🙁
Pursat   Абсолют чистой крови
07 stycznia 2014 18:11
No to musiało być słabe szycie od początku, bo nie wierzę, że pralka rozdarłaby tkaninę tak po prostu, jeśli zachowane były zalecenia z metki. Ewentualnie mogło być za szybkie wirowanie. Tak jak mówiłam - ja swoją prałam co najmniej pięć razy pod rząd i nic się nie stało. Ale całe szczęście, że na szwie. Naprawi się.
Pursat, też nie wierzę! Musiało być tak jak piszesz, bo wirowanie specjalnie zmniejszyłam, więc to też odpada 😁
Cranberry ja mam,tylko nie wiem czy dalej ważny. Jutro dopiero bym mogła sprawdzić 🙂 odezwij się na pm .
Te bony zalando to mnie troche wqrzaja, niby slodko pieknie, wielki bon to 40zl to 70zl... ale na koncu dowiadujesz sie ze od 300zl dopiero albo od 500zl... i tu czar pryska. Wiadomo czasem wykorzysta sie, ale ile razy nic ot nie da...
mam 10% zniżki do sklepu missguided jakby któraś planowała coś kupić, odstąpię  :kwiatek:
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
14 stycznia 2014 15:12
Co mozna do takiej kiecki na 100dniówkę jako osoba towarzysząca? 🙂
Szukam sukienki na studniówkę i pamiętam, że któraś wstawiała tu na jakąś tam okazję taką krótką, kremową, odcinaną, ze skórzanym dołem. Przypomina sobie któraś? Bardzo proszę o link :kwiatek:


Oglądam setki sukienek i nic nie ma, druga sprawa, że mi ciężko dogodzić 😵
Takie wydekoltowane fru- fru sobie kupiłam 🙂

Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
15 stycznia 2014 11:36
Co mozna do takiej kiecki na 100dniówkę jako osoba towarzysząca? 🙂



szpilki i kopertówka - czarne, beżowe, ew. czerwone
estena   Wariat nad wariaty.
16 stycznia 2014 16:17
Poszukuję fioletowego żakietu w takim kolorze ->
Widział ktoś coś?  :kwiatek: Najlepiej stacjonarnie.. Potrzebuję go do sukienki więc krój raczej prosty, delikatny.
rtk ja taką miałam była fatalna, tandetna, źle się prała, była sztuczna (bawełny chyba nie było w niej wcale). Nie polecam, pierwszy raz skusiłam się na zakup ciuchów typu "japan style" i dzięki tej bluzie więcej tego nie zrobię 😉
Rzuciła wam się może w oczy w którymś sklepie fajna, nie rozpinana(pisze się razem czy osobno?  :icon_redface🙂 bluza z kapturem?  👀  Od jakiegoś czasu szukam jakiejś ładnej i dobrej jakościowo i nie mogę znaleźć.
Frania w H&M były takie w miarę jednak ja wolę rozpinane i nie kupiłam 😉 jak w damskim dziale nie znajdziesz żadnej fajnej to idź na dziecięcy, tam było więcej takich bluz (baaardzo podobnych do tych z damskiego). Rozmiarówka z dziecięcego wypada duża (ja bluzy i spodnie dresowe najczęściej kupuje właśnie tam 😉)
Frania, pod względem bluz jestem wielką fanką Abercrombie i Hollistera  🙂 Co prawda trochę kosztują, ale jakościowo  💘
santa   Po każdej wojnie ktoś musi posprzątać.
16 stycznia 2014 17:37
Frania, ja polecam C&A, dział męski
Dzięki dziewczyny 🙂

Carmen za tą cenę mnie jakoś nie urzekło nic co mają na stronie 😉

smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
16 stycznia 2014 18:28
Frania ja dostałam na święta bluzę American Eagle i jest super, zarówno jakościowo jak i z wyglądu. Teraz mają wyprzedaże  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się