Kącik luzaka

Chyba Dodzilla masz rację,że nie da się uwolnić.
jeszcze dobija mnie fakt,że moje konie stoją i są nie jeżdżone,bo ja nie mogę. jedynie lonża,czasami trener przyjedzie pojeździć. a tak to wędruję do stajni i siedzę  przed boksami i rozmyślam co by tu zrobić.
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
15 listopada 2013 10:18
Jak jestem typowym luzakiem to czasem tez mam dość, bo czasem człowiek czuje się jak służący i jeszcze po glowie mu skaczą. Ale mimo to zdecydowanie wole pracę w stajni z końmi, niż w większym gronie ludzi 🙂
To po prostu taka pora roku, którą trzeba przetrwać 🙂 A do tego dochodzi zmęczenie i organizm się buntuje. Dobrze jest mieć coś co nas relaksuje i poprawia nastrój 😉
Mi dzisiaj nastrój poprawiły moje księżniczki 🙂 Kochane koniska. Wczoraj miałam łamane dwie kości w stopie,więc jeszcze pourlopuje...a już mi się chce wrócić do pracy
/ciach/
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Ogłoszenie
Ja właśnie dostałam ofertę pracy nowej. Jako luzaczka w prywatnej stajni 4-6koni,też zawody. Właścicielka wydaje się bardzo miła,więc myślę,że źle nie będzie 🙂😉)
A jesteś w Polsce czy za granicą? Ech, ja nie mogę niczego sensownego mojemu chłopakowi znaleźć w bliskiej okolicy... Więc siedzi i goli konie 😁
Ja w Polsce kontuzjowana...
troche mam mieszane odczucia do tej pracy,bo mam mieszkać w hotelu i ogólnie muszę się zapytać dokładnie jak to będzie wyglądało jak przyjadę,czy oni mi opłacą ten hotel czy jak,bo ahh...zagubiona jestem 😀 pewnie przez tą anginę...
No z tą pracą to właśnie różnie jest...
Jest ktoś na ** w Roosendaal?
Czy jest tu ktoś luzakujący polskiemu skoczkowi z czołówki?
paa, a czego potrzebujesz?
paa u mnie w stajni jest taka osoba, co potrzebujesz?😉
Macie PW.
Może również będę mogła pomóc.
Luzacy swiata  😀 czy jest ktos we wloszech??
Bischa   TAFC Polska :)
11 stycznia 2014 21:28
Napisz do Fantazji 😉
delta   Truth begins in lies.
21 stycznia 2014 19:50
No to zaraz zaczynamy sezon europejskich tour 🙂 Przyznawać się kogo będzie mozna spotkać na Sushine Tour, Toscana Tour czy może Valencia?
My najpierw Valencia a potem Toscana Tour czyli tam gdzie mnie jeszcze nie widzieli 😀
Ja Sunshine Tour 🙂 Kurde, wszyscy jadą do Valencii, albo Arezzo, tylko ja zwiedzę południe Hiszpanii?
Kurczę, widziałam sporo ogłoszeń pracy przy Sunshine tour. Korciło, korciło, ale... zbyt dużego pietra miałam
Żadnych zawodów aż do marca. Yeah!
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
22 stycznia 2014 00:00
Weszłam sobie na szczegółowy opis Sunshine Tour i po tym zdaniu:
969 permanent stables of 3mx3m już nic mnie nie zdziwi 😜
delta   Truth begins in lies.
22 stycznia 2014 05:10
Strucelka, ośrodek jest ogromny, ja z parkingu do stajni szłam 10 minut a pech chciał że cieżarówka stała na samym końcu parkingu, a stajnie też mieliśmy na drugim końcu czyli sobie chodzilam codziennie po 4-6razy na całej długości, spacer na około stajni z koniem trwał 10-15 minut 😀 Z parkurami też było wesoło bo jak jest 10 parkurów i masz 5 koni jednego dnia to latasz góra-dół 😀
dodzilla, może jestem dziwna, ale ja wole zawody niż dom 😀 ale to duzo zalezy od zawodnika, dla przykładu - na Sunshine Tour na wprost nas stała ekipa z 4 końmi, dwie luzaczki, jeden jeździec - dziewczyny przez 6 tygodni nie miały ani pół dnia wolnego, raz się zdarzyło że skończyły przede mną bo ja myłam jeszcze sprzęt. Ja byłam sama, miałam 6 koni, jednego jeźdzca, a każdy poniedzialek siedziałam na leżaku a nie musialam poprawiac trocin bo się górka zburzyła. No, ale mój zawodnik podchodził na zasadzie: "wszystko gotowee? to odpocznij" a ich zawodniczka: "rób coś! w pracy jesteś"
Ja też będę w Valencji Delta  ^ ^
vissenna   Turecki niewolnik
22 stycznia 2014 07:46
Ja jadę do Arezzo!!  🏇 Kto będzie?!
Ja na zawodach miałam dwa wypadki, przy czym po jednym z nich się do tej pory nie pozbierałam, mimo że minął już rok. Na zawody mi się więc ani trochę nie pali, a jeśli już będę musiała jechać, to chyba czas załatwić sobie pozwolenie na broń ostrą... Jedyne zawody które miło wspominam to Paris Gucci Masters i Spring Tour w Magnie Racino.
delta   Truth begins in lies.
22 stycznia 2014 11:37
nasicc, o to super 🙂 musimy się wymienić kontaktem to zabieramy malą cieżarówke więc do sklepu dalej będzie czym podskoczyć  🙂 Z ekipą Niemiecką jedziesz? Jak noga?
vissenna, ja będę 🙂  Jeszcze nie wiem ile koni, bo wyjdzie po Valenci, ale zapewne cała 6-7 z nami pojedzie 🙂

dodzilla, współczuje, ja (odpukać) na zawodach mam pełen luzik, konie spokojne, chociaż zawodów jednodniowych w składzie 5 koni nie znoszę, siodłanie w ciasnocie ciężarówki to moja zmora, jak mamy 3-4 konie to nie ma problemu 🙂
vissenna   Turecki niewolnik
22 stycznia 2014 12:23
delta koniecznie musimy sie na kawę spotkać. Jak ja tęsknię za rozmową po polsku  😅
delta,
Nie nie z ekipą belgijską.
6koni w tym 3zabijaki <umrę>
Ogier jest nie do ogarniecia...
musimy się koniecznie numerami wymienić !🙂
delta   Truth begins in lies.
22 stycznia 2014 15:01
nasicc, to ty w Belgi teraz? jeszcze powiedz że koło Antwerpii 😀
vissenna, oj znając zawody to nie tylko na kawę 😀 zresztą zobaczysz jaka fajna ekipa jest jeszcze jak się Polacy spotkają z Ukrainą, Słowacją i Rosją to jest ciekawie 😀 i każdy rozmawia w swoim języku 😀
ale to duzo zalezy od zawodnika, dla przykładu - na Sunshine Tour na wprost nas stała ekipa z 4 końmi, dwie luzaczki, jeden jeździec - dziewczyny przez 6 tygodni nie miały ani pół dnia wolnego, raz się zdarzyło że skończyły przede mną bo ja myłam jeszcze sprzęt. Ja byłam sama, miałam 6 koni, jednego jeźdzca, a każdy poniedzialek siedziałam na leżaku a nie musialam poprawiac trocin bo się górka zburzyła. No, ale mój zawodnik podchodził na zasadzie: "wszystko gotowee? to odpocznij" a ich zawodniczka: "rób coś! w pracy jesteś"

O, to prawda, że wszystko zależy od zawodnika... Koleżanka miała taki klimat 😉, że jak spytała drugiego luzaka, czy pójdzie z nią na szybką kawę, bo akurat jest wszystko zrobione, to usłyszała: "wodę koniom wymień, jak nie masz co robić!" - "właśnie wymieniłam..." - "to wymień jeszcze raz!". No po prostu... 🤔wirek:
Ja mam super jeźdźca ,więc się nie martwię 😀
Delta tak blisko Antwerpii 😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się