Howrse gra :)

aaa to samo 😀 dopiero teraz zobaczyłam nazwę  😁
10 rogów i nic na razie... same cr takie średnie i śmieci. Ktoś chce kupić wodę młodości, albo piętę? 🙂
3 ro i nic, były śmieci, kk i orchidea  😤
Jeśli mam już konto na myfreezoo to dadzą mi za to kupony czy muszę mieć nowe konto?
Słuchajcie, mam ponad 500 punktów w Grepolis i nie dostałam kuponów, wczoraj specjalnie zostawiłam grę z takim stanem, żeby dzisiaj mieć kupony..
Potwierdziłam email, więc nie wiem o co może chodzić. Tak samo zbliżam się do 5 poziomu w Zoo.. zobaczymy.
Wszystko dałam na kontakt, może na radę coś zdziałać..  😵
Jeju, to ja miałam jakieś szczęście, bo dosłownie zaraz jak doszłam do określonego poziomu/punktów, dostałam kupony.
Otworzyłam 4 RO żeby znaleźć Mróz i nic- już wolę wyzwanie bo tam większa szansa że się trafi...
ja dostałam kupony tylko za jedno :/ i nie wiem za które, w Grepolis mam już ponad 800pkt, w Zoo jestem na 7 poziomie...
możliwe że nie dają już punktów za Grepolis bo oferta się skończyła (mimo że rejestrowałam się przez nią?)?

edit: Zamienię 4 RO na COM na 2 RO na PL, może być również koń na kupon (mogę wziąć od 28 lat, niekoniecznie 30 musi mieć 🙂 )
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
08 stycznia 2014 11:19
Sprzedam/wymienię z com na pl za eq/kupony/konie powyżej 25 lat (ew.20 lat)/na to samo (pogrubione przedmioty wyłącznie za kupony/konie pow. 25 lat lub to samo!):

Pass x2

Philotes' Stroke x 6

Morpheus' Arms x 3

Piece of Cloud x 2

Chronos' Timer x 2

Horn of Plenty x 1

Artemis' Arrow x 3

Zeus' Lightning Bolt x 3

Fertility Wand x 2

Hera's Pack x 1

Hestia's Gift x 1

Apollo's Lyre x 3

Helios' Ray x 3

Medusa's Blood x 2

Golden Apple x 1

Harmony Pack x 1

Croesus' Fortune x 15

Pandora's Box x 15

Water of Youth x 6

Black Orchid x 6

Achilles' Heel x 4

Bonus Pack x 2

Poseidon's Saddle x 2

Centaur Pack x 1

Ploutos' Parchment  x 1
Otwieracie RO na Mróz? udało sie już komuś? Ja odpuszczam. Mróz mam ale walcze o pozostałe konie
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
08 stycznia 2014 12:07
Ja nie otwieram, bo nigdy szczęścia w WT i RO nie mam. Koleżanka chociaż bonusy do GP pozbierała, a ja nic. Pewnie dlatego że koleżanka kupiła 1 lub więcej kuponów  🤔

Tak popatrzyłam na nazwy koni i dziwię się, czemu graczy nie ukarzą? Jak miałam konie nazwane: Heroina, Amfetamina, Kodeina, Haszysz, Kokaina (i jeszcze chyba jakoś), to mi odjęli punkt czy tam 2 karmy, dali ostrzeżenie i usunęli imiona koniom. A inni mają konie tak nazwane i wszystko jest w porządku. Nawet, gdy konie mają nazwę: ci**, du** itd (wystarczy wpisać w katalogach).
ja tylko 3 otwieram, jak to mówią, do 3 razy sztuka
postanowiłam otworzyć do każdego konia po 3 RO 🙂

mróz nie zdobyłam


otworzyłam 4
na szczęście zwróci się RO, bo wymienię ZP za ro 🙂


Wygrywasz!
Sprawdź, co wygrywasz z Rogu Obfitości...

Zestaw Posejdona
9 000 Equus
10 rzep
2 mieszanki kaloryczne
5 punktów dorastania



po miesiącu czasu
Koń Nill wyruszył w podróż z Ow
i wróci 09.01.2014, 16😲0😲0!
14 RO  i nic :/ wpadło trochę CR, może chociaż RO się zwrócą.

5 kolejnych i dalej nic :/ a kuponów za zoo też nie dostałam.
Sprzedam konia z żywiołem metalu 🙂
konirka jaka cena?
ChemiK - a ile byś proponowała?
daj cene jako sprzedajaca i bedziemy myslec
Co mogę zmienić, aby mieć więcej koni zakwaterowanych w moim ośrodku? KLIK
Niezbyt orientuję się w cenach takich koni, ale patrząc po bezpośrednich... 13 kuponów?

edit. Najtaniej mogę go sprzedać za 10 kuponów.
ok dzieki. narazie sie wstrzymam.
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
08 stycznia 2014 18:24
Co mogę zmienić, aby mieć więcej koni zakwaterowanych w moim ośrodku? KLIK


Lepsze łąki i zawody, a na razie zmniejszyć minimalny poziom potrzebny do zakwaterowania (po pierwsze).
500 to dużo???
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
08 stycznia 2014 18:43
Na tak marny ośrodek- tak.
Dementek lepsze zawody czyli trudniejsze?
nikt od nas nie wygrał Mróz???
wczoraj tak łatwo nam poszło, a dziś :/
carmelka   Extremly photogenic... potato
08 stycznia 2014 20:49
Cierp1enie, Hellgirl zgarnęła Mroza 😉
Ja nie dostałam w końcu kuponów. Niech mnie cmokną w d... z tymi swoimi ofertami sponsorów. I to tyle w tym temacie.
aaa Hellgirl gratulacje, szczęściara z Ciebie 🙂
Kupi ktoś ode mnie konia za 10000 i sprzeda jakiegoś innego a z tamtym zrobi co zechce? :kwiatek:
wystaw na ChemiK jak aktualne
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się