Końska rewia mody cz. VIII (2014)

Dokładnie, w ogóle nie nasza wina,że wypuszczają na rynek takie piękności  😀iabeł:
wątek zamknięty
Budlejowe_love   - Kuc Grupy D ? - Tak owszem 177 cm w kłębie <3
07 stycznia 2014 22:35
🙇dairoxroxi i w końcu ktoś mnie rozumie , bo nawet facet jeżdżący konno nie potrafi zrozumieć szmatocholiczki  😍
wątek zamknięty
Budlejowe_love chyba jeszcze nie 😀 hihi ale te petrole masz obłędne 😀
wątek zamknięty
Budlejowe_love 21 czapraków - jesteś moim mistrzem! i ewidentnie brakuje Ci kilku derek : )
wątek zamknięty
Budlejowe_love   - Kuc Grupy D ? - Tak owszem 177 cm w kłębie <3
07 stycznia 2014 22:44
Bacik90 , Petrol mym bogiem , Lawenda nałogiem  😍

mirti2 , rozumiem że zostajesz Samerowym sponsorem dereczków  😀 , chętnie przyjmujemy sponsorów chętnie  😅
wątek zamknięty
Budlejowe_lovea z ciekawości masz coś poza eskadronem?  to moim jest chocochip/pink gdyby któraś z was miała na zbyciu pad pod skokówkę z tej kolekcji <3 bo dl nie bardzo 🙂 może ktoś coś? v 👀 a może ktoś u was w stajni taki ma? jeśli tak to na prawdę opłacalnie zapłacę lub wymienię na bardziej wartościową rzecz 😀 przepraszam za  🚫
Ja uwielbiam też hv polo 🙂 fajne czapraki mają 🙂 na zdj. brakuje jak się nie mylę chyba tylko jednego 🙂
wątek zamknięty
Budlejowe_love niestety ale nie stać mnie na bycie sponsorem 🙁 jak wygram 10 mln w totka to się odezwę 🙂
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
07 stycznia 2014 23:31
Mam siwą Eneidę gryglodor w kantarku z ostatniej kolekcji:
wątek zamknięty
Burza Piorek w niciaku powala, super wyglądacie.  :kwiatek:
Etosha bardzo ładny ten dralon. Masz świetną kolekcję.  🙂
Livia twój kary wygląda bosko w brillancie blackberry.  🙂
Budlejowe_love pokaż całą kolekcję.  🙂  Zazdroszczę petrola,  muszę w końcu taki dorwać.

A wczoraj na nocnych wyprzedażach w equi-shopie udało mi sie kupić cottona mauve.  😍
wątek zamknięty
Budlejowe_love   - Kuc Grupy D ? - Tak owszem 177 cm w kłębie <3
08 stycznia 2014 11:08
Bacik90  poza eskadronem mam.jeszcze 1 szokomola a tak to kilka HKMów i pare no name i chyba to.wszystko ale dopiero rok.temu zasmakowałam w czymś poważniejszym
wątek zamknięty
Emptyline, gryglodor boski ten kantar  😵

Czy widział ktoś cottona olive z tegorocznej NG na modelu? Bardzo jestem ciekawa jak wygląda, a internet roi się głównie od fioletów 😉
wątek zamknięty
Czy ma ktoś zdjęcia siwka w zielonym big square eskadrona, tym z trójkolorowym paskiem? Zakupiłam, wczoraj do mnie dotarł ale do stajni dopiero w sobotę jadę a już się nie mogę doczekać żeby zobaczyć jak będzie w nim wyglądał 🤣
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
08 stycznia 2014 13:45
larabarson, na pferdetrends.com pewnie są zdjecia.
wątek zamknięty
Budlejowe_love - to pamiętaj o mnie 😀  :kwiatek:
Bacik90 - mam kurtkę do kompletu do jednego z Twoich hv polo  😎
emptyline, gryglodor - planuje upolować taki sam kantar dla mojego, co tam, że facet, kantar jest zbyt piękny!  😍  😁
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
08 stycznia 2014 13:57
Cobrinha, mnie najbardziej podoba się wersja czarna albo czarno-biała, ale ja to konserwatywna jestem 🙂

keirashara, bo to była najładniejsza Niciakowa kolekcja ever! 😉

Budlejowe_love, 21 czapraków to jeszcze nie jest źle! 😉

emptyline, o, ciekawie to wygląda, choć ten czarny ciut przytłaczający dla mnie 🙂

Minosia, dziękuję 🙂
wątek zamknięty
Dzięki emptyline znalazłam, bardzo fajnie siwkom w takim zielonym 😉
wątek zamknięty
Budlejowe_love   - Kuc Grupy D ? - Tak owszem 177 cm w kłębie <3
08 stycznia 2014 16:29
Minosia , proszę zdjęcia robione w jakiś odstępach czasu ale chyba na żadnym z nic nie widać wszystkich czapraków :P może zacznę je powoli fotografować na modelu skoro w końcu przytrafił się taki na stałe to musi przywyknąć  😀
wątek zamknięty
Cobrinha, mnie najbardziej podoba się wersja czarna albo czarno-biała, ale ja to konserwatywna jestem 🙂
No ja też, i chyba zamówię klasyczną czerń - boję się, ze nie mając brązowych dodatków, głupio będzie to wyglądać... choć na pewno jakbym miała takie, to bym brała z dodatkiem brązu - cykor jestem i tyle  😁
wątek zamknięty
uszatkowa   Insta: kingaielif
08 stycznia 2014 16:41
Nie wiem czy padła już tutaj ta informacja, ale jeszcze przez 1 dzień na allegro 'quishop; można nabyć eskadrony ze zniżką od -40 do -50%
http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=6677975
wątek zamknięty
Dziękuje Minosia.
Ty też masz super kolekcje.
wątek zamknięty
sacramentia   this strange kind of love...
08 stycznia 2014 18:27
Budlejowe_love zazdraszczam  😜

a ja dalej błądzę jak dziecko we mgle. Rozmiar i wypełnienie już mam ustalone, i myślałam że kolory też...ale teraz sie waham  🙁

Na takiego białego Pana czekolada, trufel czy  może jeszcze jakiś inny brązopodobny?  😵
wątek zamknięty
Wypadłam trochę z czaprakowego obiegu - gdzie najtaniej znajdę łezkę ice albo ocean z Eskadrona?
wątek zamknięty
Jakie owijki innych firm pasują do eskadrona royal? Bo wątpie bym gdzieś upolowała oryginalne  🙁
wątek zamknięty
Wypadłam trochę z czaprakowego obiegu - gdzie najtaniej znajdę łezkę ice albo ocean z Eskadrona?

Ice po 119zł http://amigo-konie.pl/35c-eskadron-potnik-bawelniany-1cm-cotton-sr-lezka-kolekcja-jesien-zima-2013.html
wątek zamknięty
Budlejowe_love   - Kuc Grupy D ? - Tak owszem 177 cm w kłębie <3
08 stycznia 2014 19:31
sacramentia , nie ma czego :P ale popatrz na moje kolory wiem że brązów tam raczej brak ale wszystkie były kupowane z myślą o siwym koniu  💘 którego nie dane mi było doczekać  😕 może coś cię zainspiruje może jakieś brodo albo taka bardziej ciemna czekolada  😍
wątek zamknięty
sacramentia, trufel jest pięknym kolorem 😉 zobacz sobie w mojej galerii jak wygląda na siwku (niestety nie mlecznobiałym) 🙂
chociaż czekolada to też całkiem niezły pomysł
emptyline, pięknie wygląda!
Budlejowe_love, niezła kolekcja 😀
wątek zamknięty
Budlejowe_love   - Kuc Grupy D ? - Tak owszem 177 cm w kłębie <3
08 stycznia 2014 20:23
Dziewczyny bez przesady moja kolekcja w porównaniu do kolekcji Precelka lub etoshy to nic  😜
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
09 stycznia 2014 08:16
nejna69, harja,, dzięki w imieniu gryglodor w sumie.
Livia, jeszcze ładniej wyglądałby ten w paski, bez czarnego, ale ten też jest super moim zdaniem.

Jeszcze mam Oresteska Martity w red z Navy-Green-Grey-Red i owijkach ANky navy. Może nie zostanę zabita. Całus zdjęć nie ma, bo się ufaflunił błotem. 🙂
wątek zamknięty
emptyline, dla mnie szał!
wątek zamknięty
Naprawdę super! Czerwony jakoś dobrze pasuje do brązowych plam 🙂
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.