TRANSPORT- szukam, oferuje

Prawdopodobnie bedziemy mieli 2 miejsca na trasie Trojmiasto-Olsztyn i 1 w drodze powrotnej.
[s]KRAKÓW - ŁÓDŹ - KRAKÓW

w tym tygodniu potrzebuję przewieźć konia (wałach) z okolic łodzi w okolice krakowa
(dokładnie brzeziny do kazimierzy wielkiej)

ktoś chce się przyłączyć?
a może ktoś jedzie i szuka towarzystwa? 😉

agnieszka.zera@gmail.com
tel. 669 114 427[/s]
Niedziela 19.01, rano. Wolne miejsce w koniowozie na trasie Nasielsk-Kozienice 🙂
Z powrotem koniowóz wraca pusty.
Oferuje
20.01 2014 2 wolne miejsca na trasie Warszawa- Wrocław w koniowozie 2 konnym
21.01-30 .01 2 wolne miejsca na trasie Poznań -Warszawa
Zapraszam transporty łączone
kontakt DZIUBA transport koni 508558022 
a ja moze trochę offtopowo, ale szukając transportu tutaj, skorzystałam z usług użytkownika pbh i jestem bardzo zadowolona 🙂.



Dziękujemy.
Mamy nadzieję, że to nie ostatni nasz wspólny przejazd i jeszcze się kiedyś spotkamy.
poszukuje kogoś kto ma jedno wolne miejsce w przyczepie na trasie słupsk - Warszawa dla klaczy
Szukam transportu w tym tygodniu, bądź na początku przyszłego dla Wałacha z GLIWIC do GDAŃSKA.

Szukam transportu nie końskiego:
potrzebuje przewieźć siodło z Piły w okolice Warszawy.  :kwiatek:
[s]jutro rano jedzie pusta przyczepa z krakowa do łodzi
jeśli ktoś chce się przyłączyć: 669 114 427 agnieszka.zera@gmail.com[/s]
Z końcem przyszłego tygodnia (24 lub 26go stycznia) będę mieć wolne miejsce na trasie Kraków - Gliwice, możliwe, ze też spowrotem.
Czy ktoś będzie pokonywał trasę Warszawa-Sopot 1 lutego lub +/- około tej daty? Szukam transport dla konia i sprzętu 😉
[s]Mam wolne miejsca na trasie Zielona Góra - Lublin przez Poznań, Warszawę i z powrotem oraz ze śląska do Z. Góry przez Wrocław.[/s]
Szukam transportu dla jednego konia - klaczy. Z Kołobrzegu do Poznania.
Na początku marca jedzie transport po konie do Hiszpanii - do Villalba de los Alcores (okolice Valladolid).

W stronę DO HISZPANII są wolne miejsca w transporcie. Szukamy chętnych na przewóz do Nieniec, Francji, Hiszpanii w tym okresie.
Pilnie poszukuję transportu w lutym dla jednego konia z Pomorza do Wielkopolski! (Dokładniej ze Słupska do Poznania)
[s]Gdańsk - Wrocław lub ewentualnie Opole, wolne miejsca w transporcie łączonym (niedziela gdzieś tak ) i
Lublin - Gliwice  (piątek - sobota)  oraz Wrocław - Poznań



edit
Z Rzeszowa, Zamościa, Piotrkowa, Warszawy na Pomorze możemy konika podrzucić pod koniec tygodnia. Ktoś coś? [/s]
LatentPony   Pretty Little Pony :)
05 lutego 2014 07:05
Potrzebne jedno miejsce w samochodzie na trasie Warszawa-Lublin-Warszawa. Miejsce nie dla konia, a dla mnie oraz papugi po przejściach. Zdecydowałam się na adopcję, na odbiór mam około 2 miesięcy. Jakby ktoś mógł na tej trasie zabrać mnie i malutki transporterek - będę bardzo wdzięczna.
poszukuje transportu dla kucyka z pod wroclawia na podlasie ktos cos?
mamuteq   .:Iść za marzeniem i znowu iść za marzeniem... :.
07 lutego 2014 13:46
Początek marca 2014 - 3 WOLNE miejsca w koniowozie na trasie Warszawa - Kraków - Tarnów . INFO NA PRIV.
10-12.02.2014 2 wole miejsca w koniowozie na trasie Warszawa- Poznań/Buk
1 z Poznania-Warszawy
10-15.02 2 wolne miejsca z Warszawy -Gdańska
Zapraszam 508558022
grzecznościowo

poszukuję transportu na trasie Warszawa --> Bremen (Niemcy) dla 2 koni

tel kontaktowy: 888-88-46-43
Mam 1 jedno wolne miejsce w nowym koniowozie na trasie Gliwice - Gdańsk w czwartek 13.02. Mogę trochę zboczyć z trasy.
Witam!
16. 02. 2014 :
wolne miejsce w koniowozie na trasie Warszawa - Strzegom przez Gniezno. Możliwość "zboczenia" z trasy 🙂
[s]17.02.2014 (ewentualnie 16.02):
wolne miejsca w drodze powrotnej Strzegom - Warszawa. Możliwość powrotu przez okolice Poznania i Gliwic. [/s]
Telefon kontaktowy: 664 720 616.
Poszukuje transportu z lubelskiego do Wrocławia. Możemy się spotkać na tresie. Data w sumie nie gra roli.!! 
tel.531551340
16.02.2014
Wolne miejsca. Trasa Warszawa - Irlandia (przez Niemcy).
Zapraszam!
Szukam kogoś kto ma miejsce w przyczepie na trasie  Biłgoraj (między Rzeszowem a Lublinem) - Kraków (Nielepice), miło byłoby się podłączyć z koniem!🙂
ja jade z biłgoraja w tamtą strone z koniem,
POST GRZECZNOŚCIOWY 😉

UWAGA!
15-20.03.2014 mamy wolne 1 miejsce w koniowozie na trasie Warszawa - Hanover - Dortmund - Kolonia i
2 wolne miejsca w drodze powrotnej: Kolonia - Dortmund - Hanover - Warszawa.
Jeśli ktoś chciałby się dołączyć, proszę o kontakt via PW.
(Zainteresowanym podam dokładne namiary).

[quote author=gajowa link=topic=69548.msg1964362#msg1964362 date=1388415903]
a ja moze trochę offtopowo, ale szukając transportu tutaj, skorzystałam z usług użytkownika pbh i jestem bardzo zadowolona 🙂.




Dziękujemy.
Mamy nadzieję, że to nie ostatni nasz wspólny przejazd i jeszcze się kiedyś spotkamy.
[/quote]


Znajomy ze stajni korzystał, a że nie revoltowicz to pisze w jego imieniu że poleca firmę pbh 😉
krzysztoftzr   Horses knows who moves who
18 lutego 2014 23:12
Szukam  Transportu  dla  1 konia  Biała podlaska -  Poznań    na  Kwiecień/Maj  moze być najlepiej  transport łączony
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się