Zdjęcia Naszych Koni cz. VII (2014)



emptyline kucyk jak zwykle przeuroczy.
mirti2 jak na grudniowe zdjęcie to brak im klimatu, ale przecież to wina pogody. Śniegu jak nie ma, tak pewnie jeszcze nie będzie.
ententa bardzo ładne zdjęcia.
dziewczyny świetne zdjęcia 🙂
zdecydowanie piękną wiosnę mamy tej zimy....😀 też muszę kogoś zmolestować by pojechał ze mną i zrobił kilka foteczek😀
Strzałek a dziękujemy, dziękujemy!
emptyline podpisuje sie pod słowami Time
Być. co racja, to racja, ale co poradzić... 🙁
być czemu ja wszędzie widzę twoje siwe , uduszę cię kiedyś , no chyba że se kupię w końcu siwe  😜   

Bajdar , dziś mamy takie samo podejście do treningu  😁 😁 





Ob tłuszczony, mały szogun na dobranoc  😅

monia, bo ja chce w końcu z lodówki wyskoczyć!
Mojej Ci nie oddam, pomimo że bywa z niej niezła sztuka i ciśnienie podniesie, ale serducho moje zagarnęła.

mirti2 przyzwyczaić się. Dziś czytałam, że zimy nie będzie.
Być   raczej ja mam Cię wszędzie w znajomych  😂  Jestem ciekawa jak będzie wyglądać na wiosnę .
Widzisz, ja taka cicha i skromna to wepchnę się wszędzie i później masz - byciomanię.  😁
Być - jak to nie będzie  🙁 👿 😕
Sprawa rozchodzi się o front, który nie chce nas opuścić. USA posiada inny, a ten jak wiadomo był dla nich bardzo niemiły i teraz mają zimę stulecia. Podobno najniższa temperatura ma być - 10 i to jeszcze przez około 3 dni, a później wracamy do plusowych, gdzie i 7 stopni się znajdzie. Także zimy nam znanej ma nie być, aczkolwiek uspokajali, że lato na pewno się pojawi i to bardzo ciepłe.


A szkoda, bo mam zdjęcia z zimy w 2012...
Dziś słońce deczko koniom w dupki przygrzało. Niby spokój, a po chwili fruwające zady.
Moj renifer
bera7 Takie słoneczko, ze wcale im się nie dziwię 😉
Wiosna pełną gębą  😁
Nie udzielam sie tutaj za bardzo,ale musze, po prostu musze sie pochwalic moim malym prezentem od meza pod choinke

Nawet kokardka jest 🙂
ami, wysoki ten prezent (a wygląda młodo), napisz coś więcej 🙂
Ucieszyłabym się też z takiego prezentu, o ile kupujący przewidział też utrzymanie do końca życia tegoż stwora 😉
kamkaz, ładne rękawiczki 😉

ami_071, trafiony chociaż w gust?
Rzadko się pojawiam w takich tematach z moim koniem, to raz na jakiś czas można 😉
Aktualnych nie mam za bardzo, bo albo wychodzimy niekorzystnie, albo zdjęcia są kiepskiej jakości, więc wrzucam jakieś jesienne z jazdy i z przebieranego Hubertusa 🙂
Pamirowy pozdrawia 🙂
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
09 stycznia 2014 21:02
padokowe szalenstwa🙂


ceffyl   Niektórzy ludzie są taktowni. Inni mówią prawdę.
09 stycznia 2014 21:15
Zazdroszczę wszystkim słoneczka 🙂
margaritka boski zwierz  😍 fajny kłusik 🙂 piłeczka  😁
ami_071 napisz coś więcej, wygląda bardzo młodo, ale jest strasznie wysoki  😲
kamkaz a gdzie czerwony nos?  😁
być fajowe to Twoje siwe stworzenie, i jeszcze w tym fajnym "niebrudzącym się" odcieniu...  eh... 😎


A u nas pogodowo raczej tak ..

ami_071 ileż ja bym dała, aby dostać taki prezent, a jedyne co jest mi ofiarowane to worki marchwi.
margaritka stworzenie piękne!
bera7 cóż to za srokate stworzenie?
ceffyl powiadasz, że się nie brudzi...?

Być., mistrzyni w panierkowaniu 😀
margaritka - ale ma fajny ruch i ta dereczka  💘
Być. - hahahaha ja widziałam Chrupka w różnych odsłonach, a brudas straszny z niego ale jeszcze tak mordki nie miał brudnej 😀 😁
ami_071 koniecznie napisz coś więcej o prezenciku  💘
margaritka cuuuudowna derka nie wspominając już o koniu!
Być.  współczuje 😀 Moja podopieczna zawsze ma błoto za uszami, nawet jak nie wygląda na mega zapamierowaną to błoto za uszami musi być, może Ty mi to wytłumaczysz ? 😀
ceffyl   Niektórzy ludzie są taktowni. Inni mówią prawdę.
09 stycznia 2014 21:44
być brudzi się pięknie  👍  ale masz jeszcze szansę to ukryć w kolorze sierści 😉 my już niestety nie...  😵
harja niestety, ale ten tytuł wolałabym oddać komuś innemu...
Młoda ma to do siebie, że jak tylko kropla wody na nią spadnie to zaraz następuje cały proces tarzania się. Nie przepuści.
ceffyl jak będzie więcej białego niż szarego to i ja nie będę mogła tego ukryć. Jeszcze trochę...
mirti2 moja błota za uszami nigdy nie miała zatem tajemnicy nie znam, sama będziesz musiała znaleźć rozwiązanie.
być musze jej zapytać może sama mi powie 😀
Obserwując siwą to jedynie mogę napisać, że ona łbem strasznie się wyciąga i natarczywie zgarnia nim piach, dlatego pysk wygląda tak, a nie inaczej.
Być. no cóż, Twój koń widocznie ma na ten temat inne zdanie i nie chce oddać nikomu tytułu 😉 swoją drogą jeszcze nie widziałam, żeby koń aż tak się panierował i jeszcze w ten sposób zagarnął piach na łeb 😀
to i ja zarzucę portretem, jednak bez panierki 😉

foto autorstwa PumCass
margaritka super! Bardzo mi się podoba Twój koń. A co do za derka?
harja  świetne konisko, czekam na więcej!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się