Kraków i okolice-spotkania,odpowiedzi i pytania...

O, Asnyka 😉 i na Batorego, przy rogu z Łobzowską też jest.
Dzięki! Znalazlam tez EZOP na Krowoderskiej, takze nie zmarnuje weekendu.. 😁
Kami   kasztan z gwiazdką
27 grudnia 2013 12:01
Tania dobrze wiedzieć  🙂 wrzucam do ulubionych  😀

Kaktus jeśli chodzi Ci o drewniane rzeczy na których się robi decoupage to zajrzyj do naszego sklepu - wszystko co mamy pomalowane możemy sprzedać surowe  🙂
Była któraś z Was w salonie maniewskiego obcinana przez Macieja? Bardzo zależy mi na opinii  :kwiatek:

Byłam w salonie, ale nie pamiętam, kto mnie strzygł. Dla mnie cena nieproporcjonalna do jakości usług - z obcięcia i farbowania byłam zadowolona, ale cena 430 zł za coś, za co w innym DOBRYM salonie płacę 230 , to mocno za dużo.
Rety, tam są aż takie ceny?  😲
Jeszcze jeden większy sklep dla plastyków jest ul. Librowszczyzna (przecznica do Wielopola). Nie wiem, jak z zaopatrzeniem.
Kami   kasztan z gwiazdką
30 grudnia 2013 11:15
Gdzie kupię polar minky w jakieś dzieciowe wzory i wypełnienia do poduszek  👀
Dzięki! Znalazlam tez EZOP na Krowoderskiej, takze nie zmarnuje weekendu.. 😁


Przez was przepadłam!
Byłam dziś w tym Ezopie i bardzo duży asortyment, od serwetek na sztuki przez papiery,farby, pędzle do surowych przedmiotów do ozdabiania.
Alaska ja też dziś byłam, ale trochę drogo 🙂 zaopatrzyłam się w drewienko przy Rondzie Matecznego, zdecydowanie niższe ceny i większy wybór jeżeli chodzi o drewniane rzeczy 🙂

Czy w Krakowie (lub bliskiej okolicy) można gdzieś oprócz ZOO spotkać się z lamami i popaczeć?
Dwie lamy mieszkają w miejscowości pt. Zalas niedaleko kościoła, ale co tam robią i czy można na nie patzeć to ja nie wiem :P
Kaktus dobrze wiedzieć, ale akurat na Mateczny to mam kawał drogi. W którym to miejscu dokładnie?
Rogate Ranczo, Zabierzów - chyba mają lamy 😉
Alaska, jak jest przystanek tramwajowy w stronę Borku, to dokładnie po drugiej stronie ulicy, jest sklep meblowy i w nim rzeczy do decoupage (mapy google dokładnie pokażą Ci zdjęcie 🙂 (Podskale 11A), również na budynku na przeciwko przystanku jest czerwona tablica o meblach i "wszystko do decoupage" 🙂
Krakusy, a macie w domu jakieś tajskie albo indyjskie przedmioty? Znów potrzebuję pożyczyć, na jeden dzień, na pokaz w Galerii Krakowskiej  😁
Dava   kiss kiss bang bang
19 stycznia 2014 08:24
A co potrzebujesz? 🙂 napisz 🙂
Gdzie w Krakowie kupie tanio olejek arganowy?  :kwiatek:
❗ Znacie poleconego, zaufanego weterynarza od psich problemów z sercem? :kwiatek:
sory ale moj tel nei nadaza za watkiem to byla odpowiedz dot. hmm strony wczesniej  🙄
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
04 lutego 2014 19:35
Ktoś wie gdzie w Krakowie dostanę futro naturalne (relugan) takie jak jest na przykład na futerkach na popręg, na siodło, kantar itp.?
Strucelko droga jak wiele razy pisalam w watku DIY w Krakowie nie udalo mi sie kupic za normalne pieniadze, duzo lepiej szukac w googlach garbarni zwykle okolice Nowego Targu i sciagac z tamtad 🙂
https://www.facebook.com/events/1446416832254049/

Pozwalam sobie wrzucić i tu linka do wydarzenia na FB - znaleziono dużego psa
Może pocztą pantoflową ktoś go skojarzy, ciągle mam nadzieję, że komuś zwiał a nie został wyrzucony...
Udostępniajcie proszę
Poszukuje endokrynologa w Krakowie znacie moze jakis sprawdzonych specjalistów ?
ginekolog-endokrynolog w jednym: Tomasz Milewicz
Ja mam: Jacek Belowski. Znakomity, mądry.
Kami   kasztan z gwiazdką
13 lutego 2014 11:14
Kot Adam Nazim http://www.emed.org.pl/ - polecany przez wszystkich, i pacjentów i lekarzy. Niestety terminy do niego są kilkumiesięczne (poza kolejką przyjmuje tylko kobiety w ciąży), ale warto się zarejestrować i poczekać ( w między czasie na wszelki wypadek iść do kogoś innego), bo facet ma nieprawdopodobną wiedzę. Ja w lipcu będę miała robioną przez niego już drugą biopsję, dwie przyjaciółki leczy podczas gdy inni lekarze rozłożyli ręce.

Edit. właśnie przeczytałam na stronie że rejestracje dla nowych pacjentów ze względu na długie terminy (6-7 miesięcy) są wstrzymane. Ale jeśli masz jakiś poważny problem to ja bym trzymała rękę na pulsie kiedy zostaną wznowione  🙂
Klub "Rotunda". Odradzam. Bywam tam od ponad 30 lat co jakiś czas i chyba nikt przez te lata nie grzebnął tam nawet nogą.
Brudno nie do opisania, Ścisk przy wejściu. Krzesełka niewygodne i tandetne stłoczone tak, że się ma obite nogi. Duszno i śmierdząco.
Jeden klozet cuchnący sikami , piwem i pawiem. Nagłośnienie taki, że pan się czołgał z kabelkiem od instrumentu do instrumentu od mikrofonu do mikrofonu a i tak działał jeden co dawało efekt nieopisanej kakofonii i bełkotu. Stare, obleśne dekoracje. Jakieś paranoiczne oświetlenie porażające wzrok. W wypadku tfu!tfu! pożaru wszyscy tam zginą na miejscu. Jakaś obsługa/ochrona odwrócona tyłem do pijanych w sztok widzów przeszkadzających w słuchaniu. WSTYD!!! I niech nikt nie chrzani, ze to "słynny, niepowtarzalny klimat". To brud, smród, nędza i niedbałość. Drenowanie kasy i zero inwestycji. DNO.
Ale w Rotundzie mają od czasu do czasu „Śpiewać każdy może”... wymienionych problemów nie zauważyłem, może zależy od imprezy, a może ja nie zwracam tak bardzo uwagi 😉
Taniu, podpisuję się obiema rękami. Jakiś czas temu wyszłam wcześniej z koncertu, na którym bardzo chciałam być. No nie dało się.
No właśnie. Nie bardzo wiem, jak można tego nie zauważyć. Ja też wyszłam wcześniej, żeby uniknąć tradycyjnego skotłowania na schodach.
Koncert był ważny dla mnie, bo 75 urodziny Jurka Porębskiego . Szanty. Zawsze było luzacko, ale tym razem nawaliło wszystko. Taki klub, gdzie zawsze pełno ludzi powinien coś wreszcie zainwestować. Bo WSTYD.
Wisiało ogłoszenie o koncercie majowym: bilety VIP po... 140 zł. Pewnie siedzi się na balkonie. Ale i tak nie unika się tłoku, smrodu i jednego WC.
Brrr....
Tłok, smród i brzydotę można by przełknąć, gdyby nie fatalne nagłośnienie psujące absolutnie każdy koncert. Odradzam z całego serca...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się