Kącik Rekreanta cz. VII (2014)

ceffyl   Niektórzy ludzie są taktowni. Inni mówią prawdę.
09 stycznia 2014 21:34
Nas tu jeszcze nie było (w 2013 też 😉 ) więc się przedstawimy  🏇

Belife, 2 stycznia stuknęła mu okrągła 5 🙂
Po wielu przebojach z moim nastawieniem do jazd i kilku zmianach stajni, po ponad miesięcznej przerwie wracamy do lekkiej pracy, na razie 2 razy w tygodniu póki warunki ograniczają, ale jest w tym roku plan na pierwsze podskoki  👀





ceffyl - sliczny ten Twoj siwek 🙂  💘
A jakoś tam leci 😉 Odpalam dopiero Platfusa, niestety studia i praca mnie przerosły czasowo i nie jeździłam 🙁
Na razie więcej jeżdżę na kłusakach niż na swoim... 🙄
ceffyl, powodzenia, super wyglądacie!
kolebka, wichrowelove, ten pomarańcz to na zasadzie "mniejszego zła", kolor z wymianki za green eskadrona bo to była dopiero paskuda, jak fartuch lekarski.  🤣
Dżastin, tak to jest rurkowy FP i z tego co wiem już nie do dostania 🙁
maison, rude po zakończeniu sezonu odpoczywa od skoków i trenera, od jakiegoś czasu tylko wozimy sobie tyłki weekendowo. 😉
lenka1z, może troszeczkę i to chyba zasługa tego że częściej wsiadam na nasze szkapy 🙂
mils,  :kwiatek: a kryzys jak to kryzys ma jedną ważną cechę, kiedyś się kończy więc i Wam minie 😀
ceffyl, życzę powodzenia i zdrówka dla 5-cio latka 🙂

A przy okazji nasze maluszki witają i pozdrawiają cały kącik w nowym roku. :kwiatek:



Ale cudne maluszki. Musze moją córę zabrać na oprowadzanki bo marudzi i w końcu znalazłam miejsce gdzie możemy spełnić jej marzenie. Jak się wciągnie to będzie jeździła bo póki co wszystko co ma i w co się bawi jest związane z końmi!
lenka1z maszynką to go jeszcze nikt w życiu nie nazwał no chyba że busem przegubowym, dzięki :kwiatek:

gryglodor dziękuję, ładny portret 😉

Lov tak sie wszystkim podoba że się zaczęłam zastanawiać nad zmianą profilu 🤣
Alice, na 'tym' koniu? 🙂 masz nowego konia? 🙂

Mąka Wyręba huczy luzakiem 😉
Burza, swojego nie mam - Siwy jest jeden jedyny, ale pomysłów jeździeckich trochę mam, więc cały czas coś się dzieje😉 
brzezinka jest fanką Twojej córy i kucki, odkąd pojawiłaś sie w poprzedniej edycji KR  😜  Ostatnie zdjęcie dobre, lewitacja na jednej nodze :P  Takie dziecko chciałabym mieć 😉

mils Just do it  😎

ceffyl Kawal ładnego siwka!
Brzezinka no ty klasa jak zawsze, ale cora!  😍 ja jestem jej fanka 😀
ceffyl alez on piekny! ale kawal konia chyba co?
gry bosko siwe wyglada! nie zebym miala sslabosc  😁

To ja tez sie pochwale! Udalo mi sie dojechac do koninki 😀
Pogoda niestety wyjatkowo parszywa, wiatr taki ze glowe urywa, co chwila nachodza chmury i mzawka, bleeeee...
z racji tego ze smarcze jeszcze to wzielam brzydulke tylko na lonze🙂 ale nawet sie wygalopowala! Dupka pofruwala, na lewo daje w galopie bez problemu, na prawo na kole nawet duzym jej ciezko i czesto przechodzi do klusa albo zmienia sobie noge. ale przynajmniej zobaczylam o co kaman i wiem co sobie cwiczyc pod siodlem🙂

I zdjecie z dzis, figura modelki, w futrze 😀
faith Bardzo jestem ciekawa Waszych zdjęć z lata. Pewnie wyjdzie z niej niezły łabądek 🙂

Ja mam znowu przerwę przez różne formalności, normalnie oszaleję. Czy kiedykolwiek nadejdzie ten moment, że będę mogła bez żadnych zawirowań codziennie jeździć?

Hala, hala, hala. Już niedługo.
maison   Wiara i wytrwałość to klucz do spełnienia marzeń!
10 stycznia 2014 13:24
lenka1z gratuluję postępów i cieszę się, że jesteś zadowolona! 🙂

brzezinka cudne słodziaki  💘

faith zdrówka życzę  :kwiatek:
Katharina   "Be patient and trust in the process"
10 stycznia 2014 14:37
brzezinka jestem wielką fanką Twojej córy !  😍
faith chyba o zadnym swoim wczesniejszym koniu nie pisalas tak slodko jak o niej 💘
mils   ig: milen.ju
10 stycznia 2014 15:49
kolebka muszę się kiedyś chyba do Was wybrać, bo u nas takich pozytywnych "wariatów" nie ma niestety.
brzezinka maluchy kapitalne, zdecydowanie częściej pokazuj! Co do kryzysu, to fakt. Czekam z utęsknieniem, kiedy minie. Całe szczęście, że mam tą gwarancję. 😁
Frania to trzymam kciuki, żeby teraz praca z Platfusem dobrze szła. 🙂
Atea tez jestem ciekawa! mam fotki z poprzedniego lata, ale ona wtedy malo dosc chodzila i nieregularnie, teraz jednak mimo niewielkiego ruchu - zmienila sie🙂 przybrala miesni tu i owdzie😉 takze te czekam na letnia krociutka siersc 😀

Maison dziekuje!

ashtray
mozliwe🙂 to strasznie wdzieczny dzieciak jest 🙂 ja do tej pory bardzo nie chcialam jezdzic na mlodych koniach, nie czulam sie na silach🙂 a ona mnie przekonala i zadziwia z kazdym dniem, w dodatku daje mnostwo z siebie i ma swietna glowe 🙂 jestem zakochana i juz  😍
mils dziękuje, przydadzą się bo na razie ciężko nam idzie  :kwiatek:
brzezinka super sobie mała radzi  😜 z ciekawości: często jeździ? ile ma lat?
Burza jak zobaczyłam te zdjęcia, to aż mi serce szybciej zaczęło bić. Też tak masz? 😉
Mąka, nooo..
Od razu to miałam w oczach
ceffyl   Niektórzy ludzie są taktowni. Inni mówią prawdę.
10 stycznia 2014 21:35
Angeel miło mi 🙂 w imieniu siwego też dziękuję 😉
Martolina dzięki wielkie 🙂
brzezinka Twoje maluchy zachwycają mnie już kolejny raz, bosko sie prezentują  💘  ile kucor ma w kłębie?
kolebka no fakt, do maluchów nie należy 😉 ok 173 cm (jutro go w końcu dokladnie zmierzę)
faith jak wyżej 😉 ale i ja spora.. za to Bili przez ostatni rok przybrał ciałka, zad mu się poprawił, liczę na to, że będzie z niego smoczysko bo kocham takie masywne koniska. Twoja modelka też śliczna 🙂 uwielbiam obserwować takie konie, zupełnie inny ruch i temperament ... ehh.. ja tylko za duża na nie i łydki nie mam gdzie przyłożyć 😉
Burza Piorek jak zawsze pięknie się prezentuje  😍  jestem Waszą cichą fanką, bo łamiecie stereotyp, że ciężkie to do woza 😉
Piorek na Twoich zdjęciach wygląda tak lekko   👍

EDIT: dorzucam screen z filmiku z końca zeszłego roku, gdzie już nam całkiem nieźle szło 😉
Lov   all my life is changin' every day.
10 stycznia 2014 21:51
brzezinka, jestem absolutną fanką Twojej córki i jej kucyczka 😍

Nie macie wrażenia, że koń ceffyl wygląda tak samo jak siwy tyski? 😁

Nas z kolei czeka cięęęężka praca. Gad w tym roku skończy 6 lat, skończy się bujanie i taryfa ulgowa. Dla mnie przy okazji też 😉 Bo w tym roku mamy zrobić licencję i śmigać Petki do końca sezonu. Już mam stresa 😁
Oj! Ceffyl kon raczej w trybie paker a Eter taki dlugonogi eteryczny😀
ceffyl   Niektórzy ludzie są taktowni. Inni mówią prawdę.
10 stycznia 2014 22:16
Lov Ha! Ha! Tyska gdzieś wzrucała foto w korytarzu przy boksie i korciło mnie, żeby napisać kiedy mi koń ze stajni zniknął  😁
ale faith ma rację, Eter jest bardziej fit niż Bili 😉 i te jego nooooogi...  😍 szał normalnie  😜

Za to oba są w podobnej fazie siwienia i pewnie by się znalazło kilka fot  "bliźniaków" 😉
Lov miałam to samo wrażenie na początku zanim zerknęłam na avatar to myślałam że to Eterek 😀

ceffyl piękny ten Twój siwy 😉 chwyta za oko 🙂
Lov no prosze, czyli jednak jest już lepiej? Kiedy coś śmigacie? Ja mam postanowienie żeby pojechać chociaż raz P na czysto w tym roku ale co z tego bedzie to zobaczymy. Ambitne to to moze nie jest ale zawsze cos 😉

Czas na trening! Trzymajcie kciuki żeby Duki nie narobił wioski w nowej stajni 😀
Lov   all my life is changin' every day.
11 stycznia 2014 13:24
Ramires, w domu to zawsze było dobrze, gorzej ze stresem na zawodach 😉 Ale na to chyba nie ma innego lekarstwa jak startować, startować, startować. Dzisiaj lekko poskakaliśmy parkurek, potem na koniec z kłusa już trochę wyżej, prawie się zabiłam na stacjonacie jak pod 120 stało, ale koń frunął 😍 A zaczynamy teraz zawodami u nas 😉
Widzę że wszyscy korzystają z pogody  🙂 My także.
Był dzisiaj fotograf i mam masę zdjęć, nawet młody się załapał , więc wrzucam .
Tutaj widać jak wyrósł, proporcje mówią same za siebie 😁


po wygłaskaniu młodego  nadszedł czas na pracę :


Zdjęć mam 400, ale zdaję sobie sprawę że nie każdy ma ochotę oglądać moje konie  w  tylu odsłonach 😉 🙂
Pozdrawiamy kącik :kwiatek:
Donia Aleksandra  😲 ile ten młody ma wzrostu?
Burza od kiedy zaczęłam zaglądać na re-voltę jestem wielką fanką Twojego konia! Uwielbiam Was oglądać, konisko strasznie przyciąga moje oko  😍
Damaszek jest po pierwszych skokach. Skacze jeszcze płasko, ale noo, pierwsze skoki, da się to wyrobić 🙂

Powiem Wam coś co mnie najbardziej zaskoczyło. Koleżanka kiedyś tam jako dziecko jeździła, ale później już jej to przeszło. Zaproponowałam jej by wsiadła na Damaszka (przypominam, że ma 3 lata i może z 4 miesiące), powiedziałam jej co ma robić, a koń szedł jak zaczarowany!!
O to koleżanka, pod którą Damasz jeździł jakby był starym profesorem.
o, Donia Aleksandra, widzę, że nie tylko mnie się dziś udało (w końcu!) znaleźć fotografa, który napstrykał tyle fot, że się zastanawiam, kto to teraz będzie kadrował. 😉 Choć i tak mój aparat postanowił się zbuntować i momentami jakość wyszła mocno średnia, a jak już coś wyszło sensowniejszego... to zawsze czegoś na zdjęciu brakowało, najczęściej kawałka mojej głowy. 😁
Szkoda, że nam w przeciwieństwie do Was nie dopisało dziś słońce. :/
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się