Oferta Lidla, Netto i innych niekońskich marketów


Nie na chudzielce bez biustu, tylko o osoby o przeciętnych rozmiarach. Sama nie mogę nic kupić, bo wszystko za wielkie.


Dokładnie, nie tyle co miseczkę dobrać i jakoś kształt, to obwód pod biustem to jest tragedia, jak się odrobinę rozciągnie to zaraz wszystko lata a podpiąć mocniej nie ma już gdzie...
A może ma ktoś kurtkę narciarską z biedronki? Nie softshel, tylko tą thinsulate.
Kammi   Największe bogactwo to robienie tego, co kochasz
11 stycznia 2014 10:56
W Tesco wiadra elastyczne 42l za 9,99 do 15.01 🙂  http://www.tesco.pl/produkty/artykuly-do-prania-i-sprzatania/pojemnik-na-pranie-flexitub-42-l

są też 26 l za 11,99 🙂
Dzisiaj kupiłam w lidlu zestaw głośnomówiący do auta ale nie działa z moim iphone 🙁
Kammi kupiłam to wiaderko i jest naprawdę fajne 😀
+ kupiłam sobie oto pudełko http://www.tesco.pl/produkty/artykuly-do-prania-i-sprzatania/pudelko-do-przechowywania-kis
na różne rzeczy stajenne 🙂
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
13 stycznia 2014 11:47
Dramka po co Ci zestaw głośnomówiący?  😉 Iphone powinien mieć na tyle dobry głośnik, że można normalnie rozmawiać na zwykłym uchwycie na szybę  😉
agull   Dążąc do celu
13 stycznia 2014 12:22
A ja za wiadrami do Tesco chodziłam dwa czy trzy dni i nie było u mnie 🙁
No niby promocja była ale towaru nie 🙁
agull u mnie zostały 3 a jest to bardzo małe tesco ;p
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
23 stycznia 2014 13:03
Czy ktoś wie czy dostanę jeszcze w Decathlonie derkę Stable 400 z wypełnieniem 400 lub padokową 300 lub 400g?
Strucelka, jeżeli nie ma ich na stronie, to w krakowskich nie dostaniesz

ew. jak podasz rozmiar (najlepiej też kod referencyjny) to poszukam w poniedziałek czy gdzieś w PL jeszcze są.
W Pepco plastikowe pojemniki- od 9,99 do 19,99 zł.
Ktoś może widział taką kurtkę narciarską w lidl (36)   🙇

Dramka po co Ci zestaw głośnomówiący?  😉 Iphone powinien mieć na tyle dobry głośnik, że można normalnie rozmawiać na zwykłym uchwycie na szybę  😉


O tym nie pomyślałam  😵
U mnie w Biedronce są softshelle, dosyć duże ilości męskich i damskich.
Czy ktoś wie kiedy w lidlu pojawią się akcesoria jeździeckie  😉
Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
09 marca 2014 20:27
pirat30, od paru ładnych lat nie było końskich rzeczy w Lidlu...
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
09 marca 2014 21:08
Pirat- Tak ciężko wejść na lidl.pl? Tam też można zapytać się, czy planują końskie rzeczy sprzedawać.

Softshelle będą w lidlu. Nie wybieram się, bo pewnie będzie jak ostatnio- pustki i syf wokół koszy...
W biedronce też były Softshelle czy inne kurtki podobne do tych. Kupiłam sobie chabrową i malinową 🙂
joanna_kwiat89   Decyzja oswojenia niesie w sobie ryzyko łez.
10 marca 2014 18:11
pirat30 jakiś miesiąc temu pisałam do nich w tej sprawie, odpisali że na razie nie planują bo te tygodnie tematyczne planują z dosyć dużym wyprzedzeniem ale pomysł rozważą 🙂 zobaczymy... 😀
Ja też niedawno do nich napisałam ale jeszcze nie odpisali więc pytam.  😉
Dziękuję za info
może gdyby było więcej takich zapytań, to wzięliby to bardziej pod uwagę ?
W biedronce były/są softshelle 🙂 wczoraj kupiłam za 59 zł malinowy. Bardzo fajnie wykonane 🙂 Co do Lidlowych - nie lubię, Ski na mnie wiszą a dziecięce mają przykrótkie rękawki  🤣
drey, była już kiedyś re-voltowa akcja zmasowanych zapytań o sprzęt jeździecki - jak widać, bez większego odzewu ze strony Lidla 😉
littleem - zazdroszczę malinowej, u mnie została jedna XL wisząca na mnie jak worek, więc wzięłam chabrową 😀
Poniekąd nie dziwię się Lidlowi że nie chcą znowu wprowadzić tego sprzętu. Nie oszukujmy się, że te kilka lat temu nie doceniało się tak tego jak teraz (jakość i trwałość tego sprzętu w ogóle bez porównania, do dzisiaj mi i moim znajomym dzielnie służy). Nie stracili na tym, ale też nie zarobili tak jak zarabiają np. teraz na tych sportowych kolekcjach. Dużo im wtedy pozostawało i wyprzedawali to po grosze (owijki, palcaty za 5 zł, derki szły po chyba 20..). Dla nich to pewnie poniekąd ryzyko. Chociaż wydaje mi się, że teraz byłby zdecydowanie szał i sprzęt rozszedł by się szybko 🙂 Zobaczymy, może "przemyślą" pozytywnie dla nas 🙂
Matuzaalem - a ja wolałabym tą chabrową, ale już nie było :P Ale chyba zaraz wyskoczę na rower  żeby przetestować, tyle, że chyba zaraz ciemno będzie 🙁 (Ale w Lidlu były w poniedziałek światełka rowerowe udało mi się załapać 😀 ).

Co do Lidla - u mnie w mieście kolejka była taka że się wszystko od razu wyprzedało te kilka lat temu z końskiej kolekcji.
littleem mi właśnie bardziej na jazdy pasowała malinowa, mam nawet pasujące skarpetki do niej, a tu lipa.
w biedronce na wyprzedażach kupiłam latarkę czołową za ok 9 zł. Jak znalazł do werkowania kopyt 😉  można też ustawiać rodzaj wiązki światła
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się