Howrse gra :)

ej, czekajcie! wczoraj w RO był 1 nawóz i 2 nasionka. dzisiaj jest nawóz i jednio nasionko. chyba nie będzie podwójnych nasionek zamiast podwójnego nawozu?! 🤔 🤔
Dziewczyny czy jak zdobyłyście ten piąty level w zoo to dostałyście jakąś wiadomość, że otrzymacie ten kupon czy trzeba po prostu czekać?  🙂
Kupię 2 sztk. OM po dwa kupony za jedne 🙂
Trzeba czekać. Ja właśnie wbiłam i od razu dostałam kupon. 😉
Wysłałam dziś wodę osobom od których dostałam (fathex, zaćjesz, Klaudiax94, koniiiczek, Heval, xxagaxx, kaka2002, Moniorek, Mantikora) Poza tym ArinStreal, rosolowa, kueimu... Pozdro 🙂
Ponawiam : A o co chodzi z tym Zoo i Grepolis i kuponami ? Proszę o wyjaśnienie  😉
TheWunia, w ofertach partnerskich, były darmowe gry, gdzie trzeba było dojść do żądanego poziomu/punktów, żeby otrzymać kupony.
I jesli teraz zaczne grać w te gry to tez otrzymam kupony?
TheWunia teraz już nie. trzeba się było rejestrować w nich poprzez ofertę sponsora, a oferty się już skończyły  😉
a ja 6 dzień czekam na kupony za Zoo  😵 już napisałam na kontakt do SponsorPay, zobaczymy czy mi coś odpowiedzą, bo na Howrse mi nie mogą pomóc. ehhh  🤣
poratuje ktoś wodą na com? :kwiatek:
dunka, plackowata - w poniedziałek standardowo podeślę 2 om za 4k, oki 🙂
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
11 stycznia 2014 22:07
Jak ktoś potrzebuje wody na PL i COM - dajcie znać. Wody mi nie oddawajcie (nie działam zbytnio w tej promocji), wolę PD lub rzepę na PL  😉
dzięki dziewczyny za wodę! :kwiatek:
ja staram się oddawać każdemu, szczególnie na pl, ale zazwyczaj wysyłam hurtowo wieczorem 😉
Duszyca wróciła od OW z uzdą szytą na miarę🙂
Wymieniam się na wodę, dodacie mnie do znajomych? konta: nelmusia, medea12 i kortina2  😉
Pilnie potrzebuję wody, oczywiście o ile mogę to oddam 😉

konto: myniak i xxagaxx
ja również wymienię się na wodę 🙂 nick: Jekaterina
Wysłałam wodę i zaproszenia, wyślę po zaakceptowaniu i proszę o rewanż 🙂
Ja wysłałam wodę wszystkim znajomym którym mogłam... A i tak brakuje mi jeszcze 75 l :P Ale nie otworzę 7 kuponów, bo i tak boskiego chyba mi się nie da dostać ;/;/
ja w jednym RO na com dostałam 54 litry, więc niekoniecznie 7 😉
No właśnie aż się zdziwiłam bo jedno RO mi wpadło przypadkiem i otworzyłam i też dostałam sporo. A jak czytałam opis to było napisane że znajdziesz od 10 do 20 l wody ;/;/ i tym się zasugerowałam
Ale ta gra jest nie fair! Kupiłam sobie kupon, kupiłam RO, otworzyłam go, i dostałam roślinę Titania i nawóz. Patrze na rośliny i ani kwiatka ani nawozu!  👿 I co to za gra?!
kaka - napisz na kontakt.
pooddawałam wszystkim wodę  :kwiatek:
Kurcze, a ja mam problem z wysyłaniem wody, bo nie wyświetla mi się lista przyjaciół 🤔 Na com. jest a na pl. nie 🤔
a masz okienko do wpisywania nicków? ja tak mam, jak jestem na cudzym koncie. chyba jak jest za dużo znajomych, to wtedy też się ta lista nie wyświetla. o, dokładnie tak jest. nie wiem, od ilu znajomych to jest "za dużo", ale tak jest :/
calore,  mam okienko i mam duuużo znajomych, kilkadziesiąt z samej Re-Volty 🙂 nie licząc reszty. 
no to masz za dużo według howrse 😁
To mają limit na przyjaciół?  😁
może uważają, że skoro tyle osób uważasz za przyjaciół, to znasz ich nicki na pamięć 😁 mój telefon na przykład ma ograniczoną liczbę literek na wpisanie nazwy kontaktu i muszę skrótami pisać, to może coś podobnego to jest 😁
Hehe dobre, ale swoją drogą jest to wkurzające, bo żeby wysłać wodę muszę kopiować nicki  🤔wirek:

Buuuu! nosz kurcze 👿 usunęli fajną maść, miałam ją kolekcjonersko.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się