Stajnie w Lublinie

Wiecie gdzie można w okolicach Lublina kupić otręby pszenne?  👀
Użytkowniczka JolantaG sprzedaje z dowozem do Lublina 😉 może do niej uderz?
Arroch, w młynie 😁 np. w tym młynie który się znajduje zaraz koło tej nowej drogi szybkiego ruchu na trasie z Lublina do Piask. Chyba nic nie poplątałam 👀
młyn w Dysie - tylko, że tam teraz może być utrudniony dojazd ze względu na przebudowy dróg i budowę s17 ;/

edit:

wybiegi w Alexandrze jedne z lepszych w okolicach lbn... jedyny minus, to kwestia, że jeśli chcesz żeby ktoś za ciebie wypuszczał trzeba 50 zł dopłacić stajennym, ale przy innych zaletach stajni to raczej groszowa sprawa...
Dzięki :kwiatek:, jak zjadę do Lublina Alexander chyba będzie pierwszy do odwiedzenia,szukam jak największego wybiegu, teraz moje kopytne chodzi po 2ha z 5 innymi końmi. Zdaję sobie sprawę że w Lbn to pewnie nie realne takie powierzchnie wiec szukam jak największego reszta bajerów w stajni jest na drugim planie 
Dzięki dziewczyny :kwiatek: do młyna dojeżdża się tą boczną dojazdówką?  👀

ruda kita w stajni, w której stoi aien są super wybiegi, chyba nawet większe od tych w Alexandrze i konie są cały czas na dworze praktycznie, ale to już kawałek od Lbn.
Tak mi się wydaje, że tą boczną, przecież oni sami muszą tam jakoś dojeżdżać.
ruda kita wybiegi w Eli są duże to fakt ale pensjonatowe konie są puszczane na małe padoki bez trawy przy stajniach .Zawsze możesz konia przeprowadzić na duży wybieg a potem go zabrać.
W Drwalu wybieg duży ale konie podkute i niepodkute są puszczane razem- co dla mnie jest niedopuszczalne ze względów bezpieczeństwa mojego konia.
W Dakarze są spore wybiegi trawiaste i konie chodzą cały dzień, ale trochę trzeba dojechać z Lublina.
.
ruda w Dakarze jest 6h  😉
jak jest z wypuszczaniem w Enklawie i Dakarze? I wiecie w jakich cenach jest pensjonat w tych stajniach??
.
Arroch czy ja wiem czy taki kawałek? Według map google o 10km bliżej niż do Enklawy, a i trasa lepsza, bo do Rancza jedzie się 19 niemal samą, potem na skręcie na Ostrów tylko 2 km i już jesteśmy w stajni 😉

Ruda kita u Nas sporo wybiegów, latem jak konie wygryzą trawę dostają też z wozu i w sezonie są 24/7 na dworze, mając za schron na noc wielkie tipi (niestety orkan ksawery zepsuł ostatnio). Teraz są wybudowane nowe boksy, a i stare zostały wymienione. Mamy myjkę w środku i na zewnątrz, socjalny, dwie siodlarnie (oddzielne dla szkółki i pensjonatu). Jest hala, mała ale jest. I wiele innych zalet, ale nie będę tutaj robić kryptoreklamy, w razie pytań - uderzaj na PW 😉
Re-voltowicze. Wiem, że może nie jest to najlepsze miejsce, ale zamieszczenie tej prośby właśnie tu przyniesie najlepsze efekty.
Proszę moderatora, by nie usuwał tej wiadomości przynajmniej nie od razu. To bardzo ważne. Im więcej osób to przeczyta, tym więcej podpisze petycje.

Zachęcam do podpisania. Nic to nie kosztuje, a z pewnością pomoże !! Modrzewiowa Osada (https://www.facebook.com/modrzewiowa.osada) jest tego warta !! To miejsce niezwykłe, tak jak ludzie, którzy tam mieszkają ! Walczą z systemem, który chce zniszczyć ich dom, na który tak ciężko pracowali.

Umieszczam adres petycji w sprawie budowy zbiornika przeciwpowodziowego na terenie Modrzewiowej Osady: http://www.petycje.pl/10215
Arroch czy ja wiem czy taki kawałek? Według map google o 10km bliżej niż do Enklawy, a i trasa lepsza, bo do Rancza jedzie się 19 niemal samą, potem na skręcie na Ostrów tylko 2 km i już jesteśmy w stajni 😉


Ja mieszkam idealnie po drugiej  stronie miasta, więc ode mnie wszędzie daleko, do Enklawy to chyba z 50 km mam  😁 dlatego mam trochę zaburzone poczucie odległości  😁 ale faktycznie pamiętam, że do Was fajnie się jedzie, bo prawie ciągle trasą i od granicy miasta to chyba kilkanaście km tylko, nie?  👀
Z tego co mi się obiło o uszy to w Enklawie teraz chyba 450 zł pensjonat, ale ręki nie dam sobie uciąć, najlepiej bezpośrednio z właścicielami się kontaktować 🙂
arroch 20 km od granic miasta jest 😉 a jedzie się 15-25 minut, chyba, że korek na zwężeniu jest.
koola w Dakarze konie wypuszczane są codziennie - i praktycznie stoją aż do czasu,gdy się ciemno robi stoją (od rana)  😉
Koszt to 550 zł
*ewentualnie mogę coś pomóc na pw jeszcze🙂
Poszukuję osób związanych z Kapriolą w okresie 2004-2010. Priv.
wiem, że pisac tutaj jest nie na miejscu, ale wiem, że kochacie konie tak jak ja, a impreza typu Cavaliada i to jeszcze w Lublinie to radość dla nas nie z tej ziemi.
Więc prosze was o pomoc w wygraniu biletu na piątek, wystarczy kliknąc mój komenatarz (ja to Ana Ana) 5 koment od góry i tyle, zajmie wam to 15 sekund, a dla mnie radości po same pachy, także nie spamuje, a bardzo proszę. O to i link z komentarzami:
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=675621772489046&set=a.108726799178549.8107.108484052536157&type=1&theater&notif_t=like
Gratuluje Seta :-)
Mam nadzieję do zobaczenia na Cavaliadzie;-
do zobaczenia, dzięki 🙂
Czy może ktoś polecić sprawdzoną wypożyczalnie przyczep w Lublinie lub okolicach ? Może ktoś się orientuję jaki jest koszt  wynajmu przyczepy 1-konnej ? Będę wdzięczna za pomoc  :kwiatek:
na Janowskiej 3 przyczepy , jedna dwukonna , dwie jedynki węższa i szersza.Koszt to 50 zł chyba. Z tym że przestrzegam, ja już stamtąd w życiu przyczepy nie wypożyczę po tym jak dano mi przyczepę na pozór sprawną , a po 20 minutach drogi w szczerym polu musiałam wypakowywać konia bo podłoga gumowa się odkleiła i zrolowała pod koniem, a pod spodem była goła śliska lakierowana listwa .Nigdy więcej .... ja mam uraz, koń ma uraz do przyczep do tej pory. 

W połowie marca będę wysyłać koleżance paczkę z UK do Polski- Lublin.  Jakby ktoś potrzebował coś z angielskiego ebaya lub z innych sklepów i mu się nie spieszy to mogę zakupić/pomóc zakupić i dołączyć do tej paczki za drobną opłatą lub bez opłaty. Paczka i tak będzie spora. Jakby co to posiadam Pay Pala, karty debetowe itd.
Przyczepy sa tez w Kraśniku na Przemysłowej 30 zł/ doba, jednokonna to jest raczej do przewozu innych zwierząt bo jest dość niska więc ewentualnie może jechac kuc lub mały koń, duzy może walić głowa w dach, dwie pozostałe przyczepy większe ale w bdb stanie. i fajnie bo nie naliczają doby co do godziny więc nawet jak się przedluzy to sie więcej nie placi
świetnie 🙂 dziękuję bardzo. Do Kraśnika mam bliziutko. pozdrawiam :kwiatek:
W lutym będzie w Lublinie doktor Rafał Pędziwiatr, specjalista od końskiej stomatologii ale nie tylko 🙂 Jeśli ktoś byłby zainteresowany wizytą to proszę o kontakt na PW
szuwar w której przyczepie z Janowskiej tak sie zrobiło w tej szerszej czy węższej?
Czy moglibyście mi doradzić kogoś do transportu konia w ekstremalnych warunkach? Od razu mówię, że mam swój własny transport ale warunki są na tyle ciężkie, że sama się tego nie podejmę więc szukam kogoś naprawdę dobrego z dobrym samochodem.
:kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się