100dniowka

nopebow u mnie kłótnie prawie o to samo, przy jednym stoliku będzie 16 osób przy drugim 10  😁 Wczoraj sobie przypomniały, że róż nie mamy bo gość który czekał na pieniądze tydzień czasu już zamówił i dziś rano przed studniówką przewodnicząca ma kupić bo 5 zł zbierały tydzień czasu i nie mogły uzbierać 🤔 O i jeszcze jak wnieść 0,7 skoro można 0,5 ... jakby studniówka tylko od % zależała  🤔wirek: A z czołówką to jeszcze większy cyrk był od października przygotowania po czym na tydzień przed świętami w końcu się zebrały wszystkie i całe szczęście, że czołówkę mamy z głowy 😉
A ja po latach ciesze sie, ze wydalam na to wszystko tak malo (porownujac do dzisiejszych kosztow, jakie podajecie). Bylam, widzialam... wspomnienia mam takie, ze no coz... faktycznie - do konca zycia zapamietam 😁 Ale dupy nie urwalo nic. Byly fajne momenty, ale obecnie pamietam juz tylko "wtopy". Kiedys pisalam dlaczego moja studniowka byla zenada...

sorki za brak polskich znakow-telefon,a ze zaraz wysiadam z tramwaju, to szybko, szybko 😉
jest,jest,jest jest! w końcu znalazłam wymarzoną sukienkę ! po kilku godzinach poszukiwań,całkiem przypadkowo weszłam  do reservd jak już wychodziłam z galerii...był wielki szum,żeby znaleźć w magazynie mój rozmiar,ale znalazła się ostatnia sztuka ! jaka jestem szczęśliwa...
yga   srają muszki, będzie wiosna.
11 stycznia 2014 13:33
poka!
Jest nad kolano...jak dla mnie idealna długość,nie za krótka,nie za długa.  Kolor trochę przekłamany na zdjęciu,w rzeczywistości bardziej wpada w róż. 😉

edit.do niej chyba założę czarne buty i dodatki.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
11 stycznia 2014 14:34
Pokaż na sobie  😉
Jak tylko będę miała okazję to cyknę foto 😉...

edit.literówka
Jiska też czekam na zdjęcie na sobie
kurcze sama się maluje i mam nadzieję, że nie wyjdę jak jakaś lafirynda 🤣 a tak w ogóle to nie wiem czemu wszyscy tak nie chcą studniówek, ja się nie mogę doczekać
Mój brat dzisiaj pojechał do Poznania (z Mysłowic) do dziewczyny z którą tylko grają i oglądają anime :P
Mnie się udał dzisiaj kupić sukienkę  😅 a studniówka za 3 tygodnie🙂
Gniadata   my own true love
11 stycznia 2014 18:01
nikinga, gdyby nie to, ze brak mi jeszcze TEJ JEDYNEJ SUKIENKI - też bym się nie mogła doczekać! w zasadzie studniówki od roku wyczekuje, jak obejrzałam zdjęcia starszego rocznika...  😍
Co do zmieniania danych partnerów itd - mnie rozwaliła koleżanka, która ze względu na "szerokie znajomości" dane partnera na studniówkę zmieniała od listopada... 4 razy 😀
Dodaje na szybkości zdjęcia...😉 niestety słabej jakości,bo telefonem.
przepraszam za stan w jakim jestem na nich,ale dopiero wstałam
Śliczna kiecka! Bardzo fajnie na Tobie wygląda 🙂
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
12 stycznia 2014 17:19
Jiska super! Pięknie w niej wyglądasz, wcześniej nie oceniałam bo na wieszaku wygląda moim zdaniem słabo. Ale na Tobie - miodzio!  😜
No i po mojej 100dniówce - szczerze mówiąc moim zdaniem było średniawo. Jedzenie dobre, ale reszta w kit. Nudy, słaby dj...

Najdroższa moja impreza i nie jestem z niej zadowolona 🙁((((

zoriczkowa, mieliście w faltomie? Bo my tam mieliśmy i jedzenie było bardzo słabe, zero tortu, szampana etc jak tak gadaliśmy między szkołami to vilo wypadało biednie wtedy. Jestem ciekawa jak w tym roku. Za to dj mieliśmy spoko. Ja wspominam, że na swojej studniowce też się średnio bawiłam, ale to chyba przez ludzi z mojej klasy :/
Jak widać każdy ma jakieś ale...Ja też byłam wczoraj na studniówce i bawiłam się dobrze tylko dzięki ludziom z klasy, a reszta słaba, jedzenie bardzo słabe, ciasta były dobre, ale tortu i tak nie lubię, więc nie jadłam. Dj też do kitu i ciągle puszczał jakieś "zabawne" teksty. Mimo to studniówkę i tak oceniam na +  🤣
Facella   Dawna re-volto wróć!
12 stycznia 2014 19:22
My nie mieliśmy tortu ani nawet ciast. Za to mieliśmy jakąś durną fontannę czekoladową z bananami, jabłkami i mandarynkami  😵 Poszło kupę forsy, a mało osób korzystało.
No coś ty facella! Fontanna jest świetna, szkoda, że bez truskawek
My nie mieliśmy tortu ani nawet ciast. Za to mieliśmy jakąś durną fontannę czekoladową z bananami, jabłkami i mandarynkami  😵 Poszło kupę forsy, a mało osób korzystało.

Od takiej fontanny bym się pewnie nie odkleiła 😀
Ze swojej studniówki najgorzej wspominam właśnie jedzenie, zwłaszcza odgrzewane krokiety i barszcz z torebki, płaciliśmy za imprezę kupę kasy (450 od pary) więc myślałam, że się bardziej postarają... Tak czy inaczej nie popsuło mi to zabawy i bardzo żałuję, że byłam tylko na jednej 😉
zoriczkowa szkoda, że nie wyszło zbyt dobrze 🙁
Jiska faktycznie ta sukienka na Tobie niesamowicie zyskuje! Będziesz świetnie wyglądała 😉
xxmalinaxx, nie no źle nie było, tam tańczyliśmy i w ogóle, ale po prostu bywałam na lepszych imprezach. Szkoda kasy tylko.
zonk, ani tortu ani szampana też nie mieliśmy, ale żarcie było dobre; tak, w faltomie - nie wiem jak inne szkoły z menu. No i u mnie właśnie akurat gdyby nie ludzie z mojej klasy, to bym umarła z nudów.
U nas już było powiedziane, że szampana żadnego nie będzie, bo impreza na terenie szkoły i zero alkoholu.

Mam nadzieję, że będę się dobrze bawić na mojej studniówce, to już w tym tygodniu. Jeśli już to tylko przez ekipę z innej klasy, bo mojej nie trawię. Mam nadzieję, że nie będę żałować.

mieliśmy jakąś durną fontannę czekoladową z bananami, jabłkami i mandarynkami  😵 Poszło kupę forsy, a mało osób korzystało.

według mnie super atrakcja i na pewno pół studniówki bym przy niej przesiedziała.  😁
Co myślicie o takiej sukience na studniówkę?
Mi się nie podoba. Wygląda tak... pogrzebowo.  🤣
A mi się niesamowicie podoba i gdybym tylko miała do tego figurę, to pewnie poszłabym w czymś takim  😍
Na pewno jest bardzo ciekawa i oryginalna, możesz spróbować.
Pursat   Абсолют чистой крови
12 stycznia 2014 21:35
Mi też się podoba. Klasa! 😀
pucus27,  mi się podoba , ale nie na studniówkę
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się