Zadziwiające, nietypowe ogłoszenia

strzemionko a co zadziwiającego, czy nietypowego jest w ogłoszeniu sprzedaży konia, w którym ktoś trzyma konia za kantar, czy zdjęcia są pod dziwnym kątem?  🤔
😂 przynajmniej koń w stajni stoi nie w kojcu jak już mamy się czepiać  😉
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
10 stycznia 2014 19:37
[quote author=_Gaga link=topic=190.msg1975637#msg1975637 date=1389377816]
strzemionko a co zadziwiającego, czy nietypowego jest w ogłoszeniu sprzedaży konia, w którym ktoś trzyma konia za kantar, czy zdjęcia są pod dziwnym kątem?  🤔
😂 przynajmniej koń w stajni stoi nie w kojcu jak już mamy się czepiać  😉
[/quote]

_Gaga podobno temat kojca uznałaś za zakończony.

🚫 A z resztą... koń mój więc będę go trzymać i w garażu  😂 (jeśli będzie miał odpowiedni wymiar, tak jak kojec, który kojcem nazywa się tylko dlatego, że mieszkał w nim pies  :wysmiewa🙂


Pisałam, że ogłoszenie nie jest nietypowe ale wydaje mi się, że komuś, kto chce sprzedać konia, to nie zrobi mu zdjęć na szybko, tylko wyczyści go, wystawi na dwór, porobi mu zdjęcia z obu stron, żeby dokładnie było widać budowę, ewentualne wady.
Ja raczej konia z takiego ogłoszenia bym nie kupiła, bo raz, że raczej nie wchodzę w takie ogłoszenia ponieważ odpychają mnie samą miniaturką. i dwa: musiałby mnie bardzo urzec wyglądem i "tym czymś".
Od jakiegoś czasu odnoszę takie samo wrażenie jak Facella. Jeśli ogłoszenie nie jest nietypowe to po co tu trafia? Naprawdę ciekawsze i "ciekawsze" rzeczy powinny lądować w tym temacie, nie wszystko co nie pasuje do wzorca ogłoszenia osoby piszącej post...

edit

literówka
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
10 stycznia 2014 21:29
Od jakiegoś czasu odnoszę takie samo wrażenie jak Facella. Jeśli ogłoszenie nie jest nietypowe to po co tu trafia? Naprawdę ciekawsze i "ciekawsze" rzeczy powinny lądować w tym temacie, nie wszystko ci nie pasuje do wzorca ogłoszenia osoby piszącej post...


to powinny czy nie powinny? 🙂

a ja uwazam, ze czepianie sie i odbieganie od glownego tematu tego watku to jego zasmiecanie. I wiecej ono zajmuje niz pare "typowo nietypowych" linkow, ktore mozna przewinąc dalej bez zbednych dyskusji.
Z tym wątkiem zaczyna się dziać to samo co w "kwiatkach z photoblogów, facebooka itd"  🤔wirek:
_Gaga podobno temat kojca uznałaś za zakończony.


Oczywiście, że tak - ale skoro Ty czepiasz się zdjęcia z kantarem i szczotką - ja czepiam się innych rzeczy. Może zwrócisz uwagę na emotikonki? I w końcu przestaniesz cytować poprzedni post? Twoje ogłoszenie też tu kiedyś trafiło - jednak jesteś najaktywniejszym użytkownikiem tego wątku... przyganiał kocioł  😉
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
11 stycznia 2014 05:46
edit: jestem na telefonie i jakims cudem usunal mi sie caly post a zostal tylko cytat...

edit: jw.

Napisze krócej: Nie ma co zasmiecac watku tego typu komentarzami bo nie jest od tego. Nie pasowalo mi w tym ogloszeniu cos wiec wstawilam link z wyjasnieniem.
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Brak edycji - post pod postem
Facella   Dawna re-volto wróć!
11 stycznia 2014 10:57
strzemionko, wrzucaj tutaj każde ogłoszenie, w którym "coś Ci nie pasuje", na pewno będzie fajnie  🏇
Jeśli ktoś tu się czepia, to Ty, pierdół w ogłoszeniach...
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
11 stycznia 2014 11:18
i zarazem wy czepiacie sie mnie 😉

Tyle w temacie z mojej strony.
no przepiekny jest  😍
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
12 stycznia 2014 22:28
Cos z tym koniem nie tak, albo jego traktowaniem. I ten sznur pod kantarem, zebra i blizny? Brak danych o wieku nic, ciekawe http://allegro.pl/klacz-rekreacyjna-i3866868014.html
Biorąc pod uwagę inne ogłoszenia tej osoby i patrzę na te konie, kopyta jakieś niestrugane, przywiązane w boksie, konie 'do prac polowych'... ale chociaż po pastwiskach biegają...  🙁
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
13 stycznia 2014 05:53
To jest ogłoszenie handlarza, oni używają tego "patentu" ze sznurem na szyi.
Tak to handlarz, ten facet to chwilę ma inne konie na sprzedaż, zawsze w takim stanie jak te z aukcji. Chociaż dziwi mnie bo ta klacz rekreacyjna już chyba ze 2 tygodnie jest ogłaszana 🙁 smutno mi jak patrzę na jej zdjęcia.
AŁA 🤔

http://ogloszenia.re-volta.pl/konie/szczegoly/10988

Edit - czy ten koń w ogóle wie, jak chodzic prosto?
ikarina, też mi się to rzuciło w oczy bo koń przyciąga oczy, a potem rolka w bok na każdym zdjęciu. Koń wydaje się fajny.
No, fajny koń, że tyle znosi 🤣 Oj, wydaje mi się, że będzie dużo pracy nad podstawami dla przyszłego właściciela
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
13 stycznia 2014 20:17
To jest ogłoszenie handlarza, oni używają tego "patentu" ze sznurem na szyi.


Taki ,,patent" widziałam u kowala, gdy na studiach mieliśmy pokaz pielęgnacji kopyt oraz na wystawie koni zimnokrwistych.
W sumie dobry, bo jak ogier na wystawie się próbował odsadzić, to mu się to nie udało (gdyby był uwiązany za kantar-skórzany- to mógłby się uwolnić). Przy koniowiązie, obok tego konia, stały inne ogiery, przy drugim koniowiązie stały klacze ze źrebakami. Jakby ogierowi udało się uwolnić, to byłyby dodatkowe atrakcje, choć niekoniecznie przyjemne.
Sio   nowe wcielenie marchewki
13 stycznia 2014 22:18
AŁA 🤔

http://ogloszenia.re-volta.pl/konie/szczegoly/10988

Edit - czy ten koń w ogóle wie, jak chodzic prosto?


A mnie bardziej dziwi podkreślenie Do sportu!!!  Napisane tak ,jakby nie można było kupić np do jazd rekreacyjnych 😉 Bogaty hodowca..
Ale ten patent handlarzom ma czemu służyć? 🙁
do wiązania, prowadzenia.... tanie i się nie zerwie z tego...
to kantar sznurkowy (tu zalozony na zwykly, "uwiąz" na szyi żeby sie nie majtał)
polska wersja haltera tylko nie tak ostry i niebezpieczny ;]
krzywdy brak
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
14 stycznia 2014 09:25
Ale ten patent handlarzom ma czemu służyć? 🙁


jak koń się odsadzi, to kantara nie rozwali.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
14 stycznia 2014 12:47
Ale już puszczanie konia na wybieg z tym na głowie może być niebezpieczne (tak jak puszczanie w kantarze sznurkowym). Chociaż z drugiej strony pewnie puścił tę kobyłę tylko do zdjęć  😉

littleem handlarze mają taki przemiał koni, że zazwyczaj widzą danego osobnika przez kilka dni albo nawet godzin - nigdy nie wiadomo co taki obcy koń niewiadomego pochodzenia ma w głowie (albo czego nie ma), bezpieczeństwo własne przede wszystkim.
Facella   Dawna re-volto wróć!
14 stycznia 2014 13:06
AŁA 🤔

http://ogloszenia.re-volta.pl/konie/szczegoly/10988

Edit - czy ten koń w ogóle wie, jak chodzic prosto?

Śliczna jak diabli! Szkoda kobyły.
http://tablica.pl/oferta/klacz-do-sportu-IDZY2D.html
Klacz do sportu ale w niezbyt sportowej kondycji jak za tą cenę.
Biedny facet... Ale za to jaka cena już jest za ten pierścionek! 😀
A swoją drogą bardzo ładny - o ile nie idealny 🙂
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
15 stycznia 2014 10:56
Ciekawe jaki jest powód tego, że ludzie wolą dać 200zł więcej za ten pierścionek niż kupić w Aparcie taniej  😁
desire   Druhu nieoceniony...
15 stycznia 2014 11:09
smarcik, ten pierścionek ma już tam tą swoją jakąś historie - może przez to?  😁 🤣  aczkolwiek jeśli to prawda, co facet opisał to żal mi go troche.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się