Re- Voltowa Foto Zabawa. Przyjmujesz wyzwanie ? :)

Nirvette   just close your eyes
14 stycznia 2014 19:32
TheWunia, moje kocie stworzenie pozdrawia 😀
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
14 stycznia 2014 19:46
3 i 9 😅 😅
ash   Sukces jest koloru blond....
14 stycznia 2014 20:44
8,19,20!!!!!
Facella   Dawna re-volto wróć!
14 stycznia 2014 21:00
Jezu drogi, przegapiłam termin  😵
Huculska Ostoja   Fotografia Beata Gan
14 stycznia 2014 21:18
a  co z 5 ?  zgodna  z zasadami , bo nie wiem , czy mogę ogłosować na nią ...świetne  zdjęcia , ja niestety nie mogłam wysłac 🙁
19 - życiowa  🤣
Mój kot też tak obgryza paznokcie  😍

Poza tym wszystkie super  👍
monia - (do zdjęcia nr.5) nie chcę żeby było jakiś nieporozumień... Zdjęcie chociażby z tamtego tygodnia(nie Polska, tak dla wyjaśnienia) ale źle ustawiona data wszystko psuje i nie chcę żeby było, że jest 'nie fair' czy coś... Zdjęcie może zostać, ale nie podawaj go do głosowania, proszę. Bo będzie mi to leżeć na sercu jeśli zamiast dobrej zabawy będzie leciała na mnie krytyka czy coś :p  Przy kolejnym konkursie dam zdjęcie z dobrze ustawioną datą, albo najlepiej w ogóle bez niej i będzie po prostu myślę, że dla wszystkich lepiej 🙂
Ankieta będzie dziś gotowa .

kasiak mi się podoba  😀iabeł: 
monia Ja miałam niezły ubaw z tej małpki i tego zdjęcia 😀 Co chwila spadała i uciekała od matki 😀 Ale naprawdę będę się z tym źle czuła jeśli jednak ktoś po prostu odbierze to zdjęcie jako zrobione wcześniej w wakacje, a nie teraz...
kasiak, mi też sie podoba bardzo i jestem za tym żeby zostało 😀
Co z ankietą???
ankieta dziala.
Ode mnie głosy poszły na 2,8 i 19 🙂 Fajnie, że tak dużo zdjęć. Dawno się tu nic nie działo
1, 3, 11 🙂
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
15 stycznia 2014 07:57
9 i 10 za "inne" podejście do tematu oraz 19, zdjęcie bardzo artystyczne. Chociaż miałam dylemat bo 20 też bardzo mi się podoba  😉
Londstreet   Biszkopt z czekoladą
15 stycznia 2014 09:26
Wszystkie zdjęcia świetne, ale moim faworytem jest nr. 9. 🙂
Chciałam wysłać zdjęcie, ale również przegapiłam termin...
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
15 stycznia 2014 22:46
Mój faworyt na prowadzeniu 😅
ja pomyliłam 9 z 8, no ale trudno 😀
Głosowanie tradycyjnie do piątku 20😲0?
Głosować, głosować
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
16 stycznia 2014 20:12
Dla mnie 10 - bomba! Coś czego zawsze szukałam w tej zabawie, zdjęcie zdecydowanie wyróżnia się na tle innych 😉
And the winner is? 🙂
Głosowałam na 10 😀 i dziekuję za wszystkie 5 głosów na moją 7 😀
Dziękuje za głosy na zdjęcie nr 19  :kwiatek:
Moja była2, dziękuję za głosy. 😉
dziekuje za głosy na 20 🙂 i gratuluję 9 ! 🙂
To jaki teraz temat? Moze w koncu uda mi sie dolaczyc 😀

Ostatnio trafilam na fajny temat fotograficzny "czym jest dla mnie polskość", moze bysmy sprobowali? Czy to bardziej temat na lato? Temat ciezki, ale bardzo ciekawy 🙂
gratuluje jaszczurze!

ja ze sklepu zoologicznego, dziękuje za głosy 🙂
aaaa 9 to ja!🙂

to znaczy moja Paskuda w kąpieli🙂 dziękuję wszystkim za głosy🙂

Temat - baaardzo otwarty i dowolny, może nawet za bardzo (tego się obawiam). Ale można go interpretować na milion sposobów, można wykonać zdjęcie w zaciszu domowym albo plenerze/ulicy. może być dosłownie, abstrakcyjnie, zaskakująco, albo po prostu geometrycznie, więc mam nadzieję, że każdy znajdzie jakąś swoją drogę🙂 tak więc voltowicze dajcie się ponieść fantazji🙂

Temat: Skrzyżowanie
terminu nie umiem ustalić🙂 ile zwykle jest czasu?
Przeważnie 2 tyg. zobaczymy jak wyrobią się ze zdjęciami i ilu będzie chętnych  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się