Ogier Hai Bej

Przepraszam od razu, jesli to gdzieś już było, ale szczerze mówiąc nie mogłam znaleźć żadnych informacji na temat ogiera Hai Beja. Mam na oku roczną klaczkę po nim. I tak się zastanawiałam, czy ktos ma może konia po nim? wiecie może jak jest z budową u koni po tym ogierze? Jakie cechy charakteru i temperament przekazuje?
wątek zamknięty
Polecam wszystkie te pytania zadać bezpośrednio hodowcy klaczki a zarazem właścicielowi ogiera i kilku koni po nim...
Zapraszam również do obejrzenia potomstwa na żywo, przy okazji oglądania owej klaczki. Nie sądzę żeby był konieczny aż osobny wątek na forum
wątek zamknięty
Przepraszam, absolutnie nie chciałam urazić. 🙂 Chodzi tylko o takie wstępne rozeznanie 🙂
wątek zamknięty
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
14 stycznia 2014 17:45
montana, ale dlaczego nie? jest wiele wątków na forum o ogierach. a skąd wiadomo czy właściciel nie chce zrobić w, nomen omen, konia?
wątek zamknięty
no cóż, ja jestem właścicielem i jakoś nie wzięłam nawet pod uwagę i nie przyszło mi na myśl robienie w konia, więc dla mnie wiadomo, no ale faktycznie jest to argument... ,
W sumie jeśli uważacie że powinien taki wątek istnieć pomimo znikomej na skalę hodowli ilości potomstwa to oczywiście w porządku, nie sądze jednak, żeby ktoś na forum miał wiedzę na temat potomstwa porównywalną z wiedzą właściciela ogiera, stąd owy temat mnie zaskoczył,
W praktyce przeważnie jednak poważnie zainteresowani zakupem "mając na oku" dzwonią z podobnymi pytaniami do Sprzedającego, przynajmniej takie miałam doświadczenia do tej pory

hipologia, spoko, nie czuję się urażona, absolutnie
wątek zamknięty
No cóż. Dla mnie dzwonienie do sprzedającego jest równoznaczne z podjęciem ostatecznej decyzji o kupnie, a takowej jeszcze nie podjęłam. Dlatego uważam, że nie znając obecnego właściciela i hodowcy zarówno klaczy jak i ogiera,  całkiem na miejscu jest rozeznanie wśród ludzi, którzy mogą coś powiedzieć zupełnie obiektywnie.  I totalnie nie chodzi o jakąkolwiek nagonkę na Re-volcie na Hai Beja, tylko o w miarę bezstronne opinie.
montana jeszcze raz przepraszam, jeśli tak to zabrzmiało.
wątek zamknięty
do znalezienie inf o tym koniu bardziej pasowałby wątek o reproduktorach albo (prędzej) o koniach młp 😉
wątek zamknięty
hipologia, w Stajni Buńczuk jest potomstwo po Hai Bej na sprzedaż klik , może to Ci coś pomoże.
wątek zamknięty
W&P dzięki 🙂
wątek zamknięty
[quote author=W&P link=topic=93650.msg1979530#msg1979530 date=1389724058]
hipologia, w Stajni Buńczuk jest potomstwo po Hai Bej na sprzedaż klik , może to Ci coś pomoże.
[/quote]

Wlascicielem Stajni Bunczuk jest wlasnie wypowiadajaca sie forumowa montana 😉 Mialam okazje poznac Hai Beja osobiscie i moge powiedziec, ze charakter ma bardzo przyjemny 😉 A jesli chodzi o budowe to wystarczy spojrzec na zdjecia i bonitacje 😉
wątek zamknięty
Mamy na forum wątki o małopolskich, o źrebiętach, o ogierach... Zamykam, a założycielkę wątku proszę o użycie wyszukiwarki przed założeniem kolejnego wątku.
wątek zamknięty


Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.