Zdjęcia Re-Voltowiczów & Voltopirów! ;)

Chess, a no to już każdy ma swoje gusta 🙂 Mi się podoba na zdjęciach bardziej za młodu, ale za to nie wydaje mi się, żeby Tyska była podobna 😉
Dzięki dziewczyny!  😡
Fajnie miec jedno zdjecie, ktore mnie pokazuje w pozytywnym swietle 🙂
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
14 stycznia 2014 22:09
Bianca haha, niektórzy lubią kości 😉
asiowe   after a hurricane comes a rainbow
14 stycznia 2014 22:15
tyskakonik zazdroszczę figurki..

to i ja nieśmiało sie pokażę..

AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
15 stycznia 2014 08:19
Smarcik tak byłam 😉
Chess dziękuję 🙂
@asiowe - śliczna jesteś, podobają mi się twoje włosy  😀
AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
16 stycznia 2014 05:42
asiowe co tak skromnie? Śliczna jesteś, dawaj więcej 😉
Bischa   TAFC Polska :)
16 stycznia 2014 16:46
Wczorajsze bębny z koleżanką z FC 🙂
rtk bardzo przypominasz mi moją znajomą, śliczna jesteś!

Przed osiemnastką przyjaciółki, nieswojo w związanych włosach..
infantil- genialne kreski  😜
a dziękuję  :kwiatek: wczoraj wyjątkowo gładko mi poszły i nie musiałam poprawiać po sto razy.
Przedstudniówkowe 🙂 Próba makijażu i te sprawy  😀iabeł:

O raju jakie włosy  😍
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
19 stycznia 2014 10:47
malina kojarzysz mi się z postacią z jakiegoś filmu, ale nie wiem jakiego  😁 Wrzucisz zdjęcie bez make upu?  😉
honey myślę, że aparat trochę jednak poprawił ich wygląd, ale dziękuję bardzo 🙂
smarcik to następnym razem, ale jesteś pewna, że tego chcesz?  😁
infantil prześliczna jesteś  😍

To ja się wepchnę z jeszcze wakacyjnymi fotkami  🙂

i tutaj z przyjaciółką:



Frania masz bardzo dziewczęcą buzię 🙂
smarcik proszę, poniżej fotka dla Ciebie. Okazuje się, że pociągowa, głupkowata sesja z koleżankami to jedyna okazja na zdjęcia bez makijażu  😁

xxmalinaxx, nie powinnaś się zatem malować 😉
Jak dla mnie nie ma porównania!
Thymos hmm, a dlaczego? Ja osobiście dobrze czuję się w makijażu, pewne okazje wymagają tego, żeby wyglądać lepiej niż na co dzień 😉
Thymos hmm, a dlaczego? Ja osobiście dobrze czuję się w makijażu, pewne okazje wymagają tego, żeby wyglądać lepiej niż na co dzień 😉


Bo makijaż Cię postarza.
Bez wyglądasz o wiele cieplej, bardziej dziewczęco.
Tak po prostu, ale to moja subiektywna opinia. Mówię to ja, już jako brunetka😉
Czasem czeba się postarzyć 😉 Ale dziękuję za miłe słowo.
Ja osobiście nie lubię siebie bez makijażu. Chociaż kreski muszę mieć. Takie zboczenie... 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
20 stycznia 2014 11:36
Czasem czeba się postarzyć 😉

Jasne, jak dobiegniesz do 30stki to będziesz się za wszelką cenę odmładzać.
JARA a poszłabyś na studniówkę bez makijażu? Całkowicie? Jeśli tak, to gratuluję urody, bo musisz mieć ją dużo lepszą, niż ja 😉 - o to mi chodziło z postarzaniem się.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
20 stycznia 2014 12:06
Ja nie ingeruję w to czy się malujesz czy nie i czy Ci dobrze w makijażu czy nie 😉
Tylko odniosłam się do tego postarzania 😉 Jak będziesz starsza to się będziesz odmładzać. Jak każda z nas 😀iabeł:
e tam, ja mam już zdecydowanie bliżej do 30tki niż dalej i czasem z przyjemnością się postarzam 😉 ale ja to gówniara z wyglądu 😉
xxmalinaxx, jesteś po prostu śliczna 😀 Z tym makijażem - może po prostu masz źle dobrany? Bo mówiąc szczerze, na zdjęciu bez makijażu po prostu błyszczysz, a z tym studnówkowym makijażem wyglądasz... no nie wiem jak, po prostu nie przyciągasz oka tak bardzo, jak na zdjęciu w pociągu. Może inaczej kreskę pociągnąc? Wybrac bardziej stonowaną kolorystykę?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
20 stycznia 2014 12:18
mery, ja też wyglądam jak gówniara i się maluję, ale wolę jak mi dają mniej lat niż mam i totalnie mi to nie przeszkadza, że młodo wyglądam i jak kupuję chłopu fajki to czasem w wieku 28lat pytają mnie o dowód 😁

Ale mnie to mega cieszy!
ja nawet jak jestem z tatą na zakupach alkoholowych to pytają mnie o dowód 😉 stresuje się, jak gdzieś idę i dowodu nie biorę ze sobą, że mi nic nie sprzedadzą.. 😉
mery, mam ten sam problem! Nawet jak podjadę autem na stację benzynową to pytają. Zawsze 😀
Tyle, że mam 24 😉
Ja wkrótce będę miała 28 urodziny, a ostatnio do klubu mnie nie wpuścili 😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się