Kącik Rekreanta cz. VII (2014)

juliadna   siwek czarnogrzywek <3
13 stycznia 2014 00:10
ja tak z doskoku się pokażę 🙂

ostatnio mniej czytam, niej piszę.
Podziwiam piękne zdjęcia i widzę jak wszyscy się tu ładnie rozwijają 🙂

Fantazja Jesteś niesamowita! Ja za każdym razem kiedy wstawiasz zdjęcia jestem pod wrażeniem!  👍 To jest niesamowite ILE udało Ci się wypracować z Fantazjuszkiem! Jeszcze niedawno oby dwie skromnie podróżowałyście od pkt A do pkt B, a teraz no brak słów! Jesteście dla mniemotywacją!

Donia Aleksandra ohh jak ja Ciebie dawno nie widziałam! A kasztanka bardzo mi wpadła w oko! Ładną ma "buzie" 🙂 z przyjemnością będę oglądać więcej fotek 🙂 Noo młody jeszcze niedawno był taki słodziutki-malutki brykacz

wrzucę Fuertowskiego, ohhh nie pamiętam już z kiedy zdjęcia.
Oficerki mi się popsuły wiec w miękkim obuwiu miotało mną jak listeczkiem na wietrze.
Ostatnio prawy galop to jedna wielka żenada. Ja od jakiegoś czasu przeżywam po raz kolejny depresje jeździecką. Chodzę i tylko "konia popsułam" "ehhh jest gorzej"
Ostatnio odwiedziła nas Pani Masażystka, Fuerte dostał sporo komplementów min: jak na ogiera to jest bardzo grzeczny co było miłym  zaskoczeniom dla Niej .
Zęby mamy do zrobienia, może to być powód że ostatnio się tak popsuło. Ale jak pech to pech, gruda się nawróciła - błotko na padoku więc nic dziwnego. Jak by tego mało było to sobie dziurę w koronce zrobił na lewym przodzie... No i musimy go odchudzić, zrobił się klusek, mimo że sporo pracuje, zawsze schodzi mokry i zasapany.  Ahhh te konie.







wydoroślał :


i wspominka z lutego 2013



więcej zdjęć żeby nie zanudzić :
tu mnie nieźle rzuciło: "lot trzmiela " i "nakręcony trzmiel "
juliadna powalacie jak zwykle 🙂
A zmiana świetna 🙂 aż widać, że w główce też coraz bardziej sie uklada 😀

Powiedz mi proszę, po za tematem, co to masz za kask, bo bardzo mi się podoba i jestem ciekawa 😀iabeł:?
maison   Wiara i wytrwałość to klucz do spełnienia marzeń!
13 stycznia 2014 07:57
Donia Aleksandra no zachwycam się strasznie kobyłką  💘 jest przecudna!

faith mówię Ci, zdziwiłabyś się  😁 na zdjęciach zawsze wychodzi ślicznie, na żywo... no to już trzeba samemu ocenić 😀

Ambilis, dopiero w porónaniu z Tobą zauważyłam, że jest spora. Bardzo ładna, powodzenia w dalszej pracy 🙂

juliadna uwielbiam te fotki a Fuerte wymiata, zmienił się nieprawdopodobnie, wakacje chyba Wam posłużyły 😉

Piafallo kask to na 100 procent Casco, wydaje mi się, że model "Champ" ale mam wątpliwości 🙂
Juliadna, ale ten czas leci, a co będzie za kolejny rok!
Amabilis przyjemna dla oka kobyła, bardzo mi moja puchata kulkę przypomina 🙂


Się pojawiamy z Luną🙂
Oczywiście, jak już po Nowym Roku zaczęłam wdrażać konkretny plan, tak od 4 dni jestem uziemiona w łóżku grypą. Tylko dokształcanie się teoretyczne mi pozostało.

Gryglodor super Siwka wygląda  😀 My skakałyśmy ostatni raz w listopadzie. Później były jakieś pojedyncze jazdy, więc nie chciałam jej tak z marszu brać. Zazwyczaj jak ją ruszę dzień przed to sobie coś skoczę niewielkiego. Mam nadzieję, że w weekend mi się uda 🙂 Tylko podejrzewam, że będzie wesoło  😀
Thymos jeździsz z kimś z dołu? Pamiętam jak dawno, dawno temu jeździłaś na rzuconej wodzy i takie tam podobne teorie, a teraz... Super wyglądacie  😀 Koń na kontakcie, rozluźniony. Fajnie. Oby tak dalej  😀
maison tak właśnie obstawiałam, ale pewna nie byłam :P a jestem też na etapie może zainwestowania przed sezonem w nowy kask i szukam czegoś co wodogłowia nie zrobi 😀
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
13 stycznia 2014 13:06
dziękuje Wam bardzo  🙂

  Piaffallo  to Casco Champ  🙂  super jest,  bardzo lekki i przewiewny  🙂
Lov   all my life is changin' every day.
13 stycznia 2014 13:09
mils, dziękujemy :kwiatek: Chyba wszyscy w tym roku przewalczają kryzysy 😀

baffinka, dawaj do nas w sobotę na zawody z Kulką, treningowo idealnie 😀
Lov nieee. Po pierwsze-nie bede Was rozpijac (gleba gwarantowana)
Po drugie- musialabym tam ją zostawić albo wracać wierzchem hehe
Po trzecie i najważniejsze (bo mi tam wsio rybka.mogłabym spontana walnąć  😁 ) ale żal mi konia i jego nóg. Przez ostatnie dwa miesiące chodziła może z 6 razy. Bez galopów. Także byłaby to głupota

aLe cudzego konia moge przygarnac na zawody hahaha
Amabilis   Two of us against the world
13 stycznia 2014 15:31
mils , Burza , maison , Thymos  dziekuje 🙂  :kwiatek:

Bischa tak, dobrze widzisz to jest niebo. Zdjecie zostalo zrobione przed boksami angielskimi 😉

Wszystkie wasze koniki super wygladaja, napewno z nie jednego z was moglabym brac przykla, ale malymi kroczkami cos ogarniemy i napewno jeszcze sie tu pojawimy 🙂
Juliadna super razem wyglądacie, progres spory od tego ostatniego zdjęcia, aż zazdroszczę 🙂 Cudne konisko, mam słabość do takich gniadoszy 🙂
Bischa   TAFC Polska :)
13 stycznia 2014 17:52
Amabilis, nie chroni go żaden dach w tym bokisie, w sensie że np jak deszcz pada, to jemu też do bosku? Pod tym kątem pytam 😉
Amabilis   Two of us against the world
13 stycznia 2014 21:50
Bisha dach jest lekko przedluzony i jeszcze nigdy sie nie zdarzylo zeby deszcz napadal do boksu 🙂
Bischa   TAFC Polska :)
13 stycznia 2014 22:02
To w takim razie zdjęcie przekłamuje 🙂
Prosiliście o jakieś zaprzęgowe materiały, więc wrzucam filmik z konsultacji z Irkiem Kozłowskim z listopada.

Praca  z młodym koniem

Dla zainteresowanych: jeszcze trzy filmiki są w kąciku zaprzęgowca (jest taki na re-volcie  :hihi🙂, a w galerii kilka zdjęć z imprezy.

Ja znowu w rozjazdach z formalnościami związanymi z dotacją więc świeżynek nie ma.
atea dzieki !ja musze swojego gwiazdra ruszyc co by nie zapomnial..jak sie w zaprzegu chodzi
A ja wracam po dłużej nieobecności i melduję, że jest lepiej. Pisałam ostatnio, że nie mogę się rozluźnić na koniu, a w piątek i ja, i Denar byliśmy oboje bardzo wyluzowaniu i trening był naprawdę niezły 🙂. Dużo pracy przed nami, zwłaszcza przede mną, ale jest jakaś nadzieja 🙂. Kolejny sprawdzian w piątek 🙂.

Pozdrawiam 🙂
Ale duuużo mnie ominęło! 🙁 Niestety koniec semestru robi swoje :p
Ale za to wracam ze zdjęciami! :-)

Oto jedno z nich 😀



asiowe   after a hurricane comes a rainbow
14 stycznia 2014 22:46
To i my się pokażemy choć przy zdjęciach juliadny czy burzy powinnam popaść w kompleksy i z domu nie wychodzić..  🙄 wasze konie to maszynki ! 🙂

brzezinka twoja córka jest niesamowita  😍
kolebka tyle powiem na temat Twojego Rudzielca..  💘
lenka1z podglądam waszego FBL i jestem pod wrażeniem postępów
maison strasznie podoba mi się Twoja kobyłka



asiowe, taa.. to daj chociaż z 10cm nóg 😁 to może do was dobijemy 😀
asiowe Sama wiesz, że rude najlepsze  🤣  :kwiatek:  A Twój to jakiś mamut, ileż ma w kłębie  👀 ?
lenka1z Czekam na wersję w zaprzęgu! 🙂
lenka1z oooo, czarny w zaprzegu to bedzie cos, czekam 😀
asiowe baaardzo ladne to twoje rude, ale faktycznie wyrosniete co?😀

Doltarlam dzisiaj do stajni i poznalam nowa kobylke, towarzyszke Manti 🙂 trochu wyploszek 😀 20 min mi zajelo zaprowadzenie jej do boksu, jej ulubionym manewrem jest cofanie 20m albo wrycie sie 4ch w ziemie :P jak slup soli:P bardzo nie chciala przejsc przez bramke 😀 no ale slabo trafila, Oliwia ma poklady arabskiej cierpliwosci 😉 przede wszystkim ukrocilam to cofanie w trybie blyskawicy na rzecz wyjscia naprzod na kolo wokol mnie. No i krok po kroczku, krok po kroczku...jakos weszlysmy do tego boksu, ale nerwusek sie nafukal jak smok😉
Manti patrzyla na nia powatpiewajaco i generalnie robila za moja asystentke wpychajac mi glowe pod reke albo lazac tuz za ramieniem 😀 totalnie nie rozumiala co ta kolezanka wymysla 😉
pozdrowienia od kucyka dla was zdjeciowe 🙂😉
juliadna chyba musisz ograniczyć liczbę zdjęć wrzucanych na forum bo jak tak patrzę na was to dostaję doła jeździckiego :P czadowo wygląda  😜
Lov   all my life is changin' every day.
16 stycznia 2014 15:29
A ja się tylko pochwalę naszymi dzisiejszymi skokami, lecimy do przodu 😅 Co prawda z konia wyglądało mi to na 2 razy większe, ale co tam 😁

Lov mogę zadać nie podchwytliwe pytanie 👀 dlaczego wszystko jedziesz w półsiadzie?
asiowe ale nogi to on ma do nieba!

Lov to miruś się tam tak chichra?  🤣 Mega progres! szczególnie że ostatnio to Was na targach widzialam;p
Lov, to hipodrom na Woli? 🙂
Powiem Wam, że ten młodziak nie jest dla mnie. Całkowicie olewa małe przeszkody i można by powiedzieć, że przechodzi  😵 .
Zobaczy się kiedyś jak to będzie na wyższych przeszkodach. Na razie młody skacze pod koleżanką, bo wzięła go pod opiekę 🙂
Mam jakieś dwa filmiki z drugich skoków w jego życiu 🙂



Edit: zobaczyłam filmik Lov. i... 😵 . Mam nadzieje, że kiedyś też będę mogła się pochwalić tak zdolnym koniem (Damaszek, nie zawiedź  😁 )
Behemotowa, Może większe będzie szanował?


Ja siedziałam cicho ostatnio, bo i tak nie miałam co opowiadać, ale czytałam pilnie.  🙂
Aleeeee jutro zobaczę się z niuńką !!!  😅 😅 😅: Nie widziałam jej od listopada, w szkole chyba mieli mnie dość tak piszczałam z radości cały dzień. No ale to dopiero wieczorem tam dojadę także muszę dotrwać 😀 Aaaaaaaaaaaa  😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

Jak porobię jej jakieś zdjęcia, to Wam wstawię, trzymajcie kciuki żebym się dobrze czuła to może nawet wsiądę!!!!!!!!!  💘 💘
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się