Stajnie w Warszawie i okolicach

Tak też myślałam, w końcu to już nie pierwszy raz ..., a to aktualnie w sumie jeden z niewielu ośrodków, który może sobie pozwolić na organizację cyklicznych zawodów.
A takie pytanie pensjonatowe, w Aro jest solarium ?
[quote author=Burza link=topic=46.msg1978553#msg1978553 date=1389643571]
Oooo to Siedliska mają już działający plac zewnętrzny? 🙂


W siedliskach na zewnatrz jest duzy plac kwarcowy i czworobok kwwarcowy. A na hali geowloklina i kwarc. Na wiosne bedzie kolejna stajnia, mamy solarke, karuzele myjki z ciepla i zimna woda, suuuuper stajennego. Ogolnie jest bardzo fajnie. Nie ma z niczym problemu. Wlasciciel nie robi zadnych problemow. Jak spozniasz sie z zaplata to tylko przypomni. A jak widzi pieniadze to cieszy sie jak dziecko. Haha. Dla mnie jedyny minus to fakt, ze trzeba placic gotowka.
[/quote]

a jak tam z przeszkodami, bo słyszałam plotki, że sześć stojaków na krzyż...
oz, a jaka cena aktualnie?

Ja też już słyszałam, że Aromer finalnie sprzedany.
martal - stajnia McCoy's od początku swojego istnienia, czyli od 2012 roku znajduje się w tym samym miejscu i jest nadal prowadzona wyłącznie przeze mnie  😀

Jeśli spotkałaś się z ogłoszeniami na facebooku, to faktycznie dane osoby umieszczającej link mogły Ci się nie zgadzać - pensjonariusze na swoich profilach umieszczali ogłoszenie. 

Chcesz poznać opinię o stajni - niech się wypowiedzą osoby będące u mnie z końmi lub Ci, którzy stajnię faktycznie widzieli  😉

Po szczegóły zapraszam na PW
Szukam godnej polecenia stajni w okolicach Warszawy... kierunek Otwock, Sulejówek... z dobrym wyżywieniem, padokami/łąkami, bdb opieką. Hala nie jest wymagana, aby był jakiś oświetlony plac do jazdy i możliwość wyjazdów w teren. Cena około 650 - 700 zł
[quote author=BaŚ link=topic=46.msg1979872#msg1979872 date=1389736818]
[quote author=Burza link=topic=46.msg1978553#msg1978553 date=1389643571]
Oooo to Siedliska mają już działający plac zewnętrzny? 🙂


W siedliskach na zewnatrz jest duzy plac kwarcowy i czworobok kwwarcowy. A na hali geowloklina i kwarc. Na wiosne bedzie kolejna stajnia, mamy solarke, karuzele myjki z ciepla i zimna woda, suuuuper stajennego. Ogolnie jest bardzo fajnie. Nie ma z niczym problemu. Wlasciciel nie robi zadnych problemow. Jak spozniasz sie z zaplata to tylko przypomni. A jak widzi pieniadze to cieszy sie jak dziecko. Haha. Dla mnie jedyny minus to fakt, ze trzeba placic gotowka.
[/quote]

a jak tam z przeszkodami, bo słyszałam plotki, że sześć stojaków na krzyż...
[/quote]

Sporo jest przeskod. Nie ma zadnego problemi z tym. Nie wiem ile jest stojakow dokladnie ale duzo wiecej niz 6.


Burza, zalezy w ktorej czesci. Ogolnie to 1100, 1200 i 1300 albo 1400. Bo jest kilka czesci, glownie to roznica wielkosci boksu.
A stoi ktoś w pensjonacie w Akademii Kucania? http://re-volta.pl/stajnie/info/akademia_kucania
Jaka tam cena? I jak to godzą z tak rozbudowaną szkółką?
Ale tam nie ma pensjonatu 🙂
[quote author=BaŚ link=topic=46.msg1981069#msg1981069 date=1389861580]
A stoi ktoś w pensjonacie w Akademii Kucania? http://re-volta.pl/stajnie/info/akademia_kucania
Jaka tam cena? I jak to godzą z tak rozbudowaną szkółką?
[/quote]

Pensjonatu nie ma, a i korzystania z ich usług teraz już nie polecam. Umówiłam się z Panią na przyjazd z kucykiem. Potwierdzałam kilkukrotnie, prawie na mnie nakrzyczała, że po co tyle razy potwierdzam, skoro jesteśmy umówione... przecież ona wszystko pamięta i żebym się o nic nie martwiła... No i nie przyjechała. Pół godziny po umówionym czasie udało mi się dodzwonić, odebrał Pan i powiedział, że nie wie o co chodzi... A jak już udało mi się skontaktować z panią, to usłyszałam tylko: "no wie pani... tak wyszło". Bez komentarza. I stanowczo nie polecam.  Kiedyś Akademię Kucania prowadziła inna dziewczyna i wówczas takich sytuacji nie było. Teraz jest mega nieprofesjonalnie. Nie warto ryzykować, lepiej poszukać solidniejszej osoby, która świadczy podobne usługi.
Ja też już słyszałam, że Aromer finalnie sprzedany.


Dla zainteresowanych- Aromer nie został sprzedany 😉
Bischa   TAFC Polska :)
16 stycznia 2014 15:33
Jak w Święta jechałam do Podolszyna i mijałam, a potem wracałam (po 4 godzinach) autobusem koło AK, to poza ogrodzeniem niedaleko jezdni pasł się kucyk, po 4 godzinach sytuacja się nie zmieniła.
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
16 stycznia 2014 15:34
BaŚ ja tam ostatnio zawędrowałam przypadkiem odbierając zamówienie ze sklepu w Dawidach. Zobaczyłam konie, więc z ciekowości obeszłam teren. Nie przekonał mnie 😉 Wszystko wyglądało jak niedopracowane, mało bezpieczne. Mnie miejsce nie przekonało.
dzięki dziewczyny za info 🙂
Zna ktoś coś z fajnymi warunkami, halą, przeszkodami, możliwością wyjazdów w teren i padokami ? Poniżej 1500 i nie dalej niż 20 km od cntr warszawy ?
ciuciu111, katalog stajni powinien rozjaśnić ci sytuację.

http://re-volta.pl/stajnie/szukaj/mapa:%2852.22947217370753,%2021.014004558593797%29/odleglosc:20/tylko:hala
katalog przejrzalam, chodzi mi o wasze opinie lub stajnie ktore nie znajduja sie w katalogu 😉
Napisałaś ogólnikowo. Jeśli zainteresowałaś się jakąś ofertą stajni to sprawdź najpierw w wyszukiwarce opinie.
ciuciu111, przewertuj chociaż 10 stron do tyłu, w kółko są te informacje podawane.
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
17 stycznia 2014 00:36
Orientujecie się czy w stajni Cavaletto są w tej chwili wolne miejsca i czy cena 600 zł jest aktualna? Martolina, chyba Ty tam stałaś?
Kurczak, tak, 2 lata. Są wolne miejsca, a cena to 550. Bodajże nawet jest ogłoszenie na volcie 🙂
famka   hrabia Monte Kopytko
17 stycznia 2014 07:43
ogłoszenie Cavaletto jest  😉 kurczaku czyżbyś zmieniała miejsce  ?
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
18 stycznia 2014 00:18
Dzieki dziewczyny :-) Tak zmieniamy stajnie. Witka jest bardzo fajnym, przyjaznym miejscem ale z racji tego, że ja wyprowadzam się w okolice Nasielska to trzymanie w niej dalej konia byloby bez sensu. Szukam czegos blizej. W tym tygodniu postaram sie podjechac do Cavaletto, moze bedzie okazja zeby sie spotkac? :-)
Wiecie co, wstyd się przyznać, ale weszłam na stronę stajni Cavaletto i nie mogę się doszukać jej adresu dokładnego.  👀
allo!
szukam osoby stojącej w Horseworks w Koczargach.
mam sprawę...  🏇
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
18 stycznia 2014 19:21
Wiecie co, wstyd się przyznać, ale weszłam na stronę stajni Cavaletto i nie mogę się doszukać jej adresu dokładnego.  👀


to jest miejscowość Gawłowo punkt A na mapie
tutaj masz dojazd od trasy 7  http://goo.gl/maps/KCJmQ
allo!
szukam osoby stojącej w Horseworks w Koczargach.
mam sprawę...  🏇


Nie stoję, ale bywam często 🙂 Co potrzeba?
na priv poszło :-)
zduśka, dziękuję bardzo . Nie tak daleko od Stangreta  😉
Tak dla sprostowania wtrącę: Stajnia Cavaletto ma wolne miejsca, a obecnie cena pensjonatu za miesiąc wynosi 600zł. Trzymam tam dwa swoje konie i jestem naprawdę zadowolona, a muszę się przyznać, że do łatwych pensjonariuszy nie należę🙂 Co do wszystkiego z właścicielem można się dogadać, nie ma problemów, konie stoją jak najdłużej na pastwiskach, full siana i słomy. Po dwóch miesiącach konie z biednych szkap zmieniły się nie do poznania (mimo niesprzyjającej pory jesienno-zimowej). Cisza, spokój, mnóstwo miejsca. Serdecznie polecam to miejsce, mimo odległości uważam, że naprawdę warto, nigdzie indziej i mi i moim koniom nie było tak dobrze..
Chętnie odpowiem na priv na każde pytanie🙂
Kurczak, ja przeniosłam konie do stajni niedaleko Nasielska. Sama mieszkam rzut beretem, poleciłabym Ci naszą stajnię, ale nie mamy wolnych miejsc i się nie zapowiada. Wobec tego z czystym sumieniem polecam Cavaletto, stałam tam 2 lata i na pewno będę wspominać stajnię bardzo miło. Żadnych problemów, konie bardzo zadbane. O podwyżce nie wiedziałam 🙂 Jak już przeniesiesz się bliżej Nasielska, daj znać to się spotkamy 😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się