Buty - "nic nie poprawia nam humoru tak jak nowa para butów"

smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
09 stycznia 2014 14:30
Piękne  😍 skąd? 😉
Piękne  😍 skąd? 😉


zalando, od Sophie Gittins. Niestety nie na moją kieszeń...
Gienia-Pigwa   Vice-Ambasador KAV w Dojczlandii, dawniej pigwa :P
09 stycznia 2014 14:44
na niemieckim zalando sa przecenione  😁
[quote author=Gienia-Pigwa link=topic=8215.msg1974341#msg1974341 date=1389278670]
na niemieckim zalando sa przecenione  😁
[/quote]

a o dużo?
Choć w sumie nawet jakby było -80% to i tak za drogo 😁
Wichurkowa   Never say never...
09 stycznia 2014 20:45
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
09 stycznia 2014 22:19
Nie sądzę,myślę, ze pochodzą z "lewego " obiegu.
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
10 stycznia 2014 12:32
Szukam butow jak na zdjeciu ponizej. Nie moge znalezc 😲 Komus moze rzucily sie w oczy? :kwiatek:


ashtray a takie?🙂

klik
Oj nie, nie. Bez żadnych ozdób. I dłuzsze (za kostke). I skora, a nie zamsz. Jestem strasznie wymagajaca, jesli chodzi o buty. 😡 Ale dzieki :kwiatek:
Te pierwsze byly by idealne, gdyby byly ciut dluzsze. Te drugie to nie to. Kurde, teraz mi glupio, ze zapytalam, bo strasznie wybrzydzam :P
Scottie   Cicha obserwatorka
10 stycznia 2014 14:32
Ashtray, Baldowski ma takie botki, tyle że cholewka jest węższa od Twojego zdjęcia :-) wejdź w nowości na stronie Baldowskiego.
Wlasnie Baldowski mi sie przypomnial! Chyba znalazlam ideal http://www.baldowski.pl/pl/botki-877-972.p.html
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
10 stycznia 2014 19:03
moja najnowsza zdobycz, w TK Maxxsie za 50zl!


edit: wielkosc zdjęcia
Pursat   Абсолют чистой крови
10 stycznia 2014 19:08
Bardzo w moim guście. 😀 Tylko wolałabym złotą klamerkę. 😁
pod jaka nazwa szukac takich butow? haslo polbuty z klamra/paskiem nic nie wypluwa 🙁
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
10 stycznia 2014 19:48
mój hit z czerwoną podeszwą  😀 i nawet wygodne  😎
Scottie   Cicha obserwatorka
10 stycznia 2014 20:11
Ashtray, o nich pisałam!! Kupuj i pisz, jak się noszą, bo mam je zamiar kupić za pensję styczniową 😉
O a ja szukam czegoś w tym stylu http://www.baldowski.pl/pl/botki-074-705.p.html tylko, że najlepiej czarnych i mniej ozdobionych. Fajne widziałam w Croppie, ale kompletnie mi na nogę nie pasowały. Widziała gdzieś może? Fantastycznie by było gdyby cena była max do 150.
flygirl, w h&m są takie fajne, czarne akurat za 150
Dziewczyny!
Poszukuję botów - melisek bialych z serduszkiem?
Myślicie, że jeszcze gdziekolwiek je dostanę?  🤔
Nie spotkałyście może niedawno?

Elena   emocjonalnie elastyczna
14 stycznia 2014 18:54
DoSia a jaki rozmiar potrzebujesz ?? jak coś to zapraszam na PW 😉
Dziewczyny! Nie rzuciły sie Wam moze gdzieś jakies ladne nie za wysokie beżowe obcasy? Tak max 9 cm (mam za niskiego partnera na studniowke -.-) juz powoli tracę nadzieje. Dzis znalazłam idealne w wojasie ale oczywiście 38 za małe, a 39 za duże  😵
aaga84 a w prima modzie patrzyłaś? ja tam jakiś czas temu kupiłam i jestem bardzo zadowolona.
aaga84 a te:
http://www.hm.com/pl/product/06850?article=06850-J
mam identyczne czarne z H&M i są najwygodniejszymi butami na imprezy jakie mam 😉
niskie ale ładne
Antoś do prima mody jeszcze nie zaglądałam, dzięki sprawdzę.
Kabris trochę za ciemne 🙁 chodzi mi o taki jasny beż

o to dokładnie te, które przymierzałam w Wojasie. Mają idealny kolor i wgl są idealne  😵

http://wojas.pl/produkt/12854
aaga84 - nie przejmuj się wzrostem partnera, a ubierz to, w czym będziesz się czuła dobrze 😉 Co ja mam powiedzieć, jak z moim K. jesteśmy tego samego wzrostu?  🙄 A ja wszystkie buty na obcasie mam powyżej 10cm i nie zamierzam z nich rezygnować, bo niby czemu? Jemu nie przeszkadza, mi tym bardziej. Na studniówce zamierzam się dobrze bawić, więc wybiorę buty, w których ładnie wyglądam i które są wygodne. Choć w sumie ile cm bym sobie nie dołożyła, to i tak będę wyższa, więc może inaczej na to patrzę  😁
Patrzyłaś może na e-obuwie? Mają tam sporo beżowych szpilek. Ja też kiedyś dorwałam całkiem fajne w reserved.
Mój najnowszy zakup 😍

smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
15 stycznia 2014 20:52
Iron Fist?  😉 Gdzie kupiłaś? (stacjonarnie?)
Tak, to Iron Fist. Kupiłam przez net.
Ja dziś poprłniłam botki z zara.
Nawet dość wygodne. Butelkowy zieleń, ala sztylpy na obcasie. Pseudo-zamsz 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się