Kącik Małolata...:D

Siesiepy, niezbyt dokładnie wiem jak tam u Ciebie było, ale u nas na porządku dziennym było to, że uczniowie 3klasy gimnazjum i 6 podstawówki nie dostali swojego stypendium za średnią na koniec roku. Mogli dostać ostatnie za semestralną, bo to i tak było wypłacane jakoś po czasie. I swego rodzaju absolwenci nie mieli jak tego dostać, chyba że kontynuowali naukę w naszej szkole (szli do naszego gimnazjum/liceum). Ale ta moja szkoła to nie była normalna, więc może kiepski przykład 🤣
Siesiepy niestety nie orientuję się w "prawnych" sprawach, ale wg mnie powinny się nadać.
Trzymaj się!  :przytul:

Czy tylko ja ani razu nie dostałam żadnego stypendium?  😁 . Nie licząc sportowego, który prawie miałam w kieszeni, ale moje kochane zdrowie stwierdziło, że wybiję sobie palce na treningu do zawodów i dostanie jakiegoś kaszlu  🤣.
Jestem wniebowzięta, omijają mnie wszystkie kartkówki, nie muszę robić prac domowych. Chorować jest czasem pięknie  😜
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
14 stycznia 2014 17:46
Ktoś tu mnie jeszcze pamięta? 🙂
ja  😎
Hermeeeesik 💃
Olaa1002 Również polecam serię " The Mortal Instruments" , wszystkie 5 cz ( szósta wychodzi w maju  😜 ) oraz trylogię "The Infernal Devices" która trochę uzupełni oraz całą sagę kronik Bane'a . Osobiście polecam przeczytać w tej kolejności jakiej podałam 😉  Jeszcze "Gwiazd naszych wina" jest przyjemną książką,  a saga Błękitnokrwiści jest lekką "czytanką"( bo np. TMI i TID strasznie przeżywałam  😂 ) Tak samo "pamiętniki wampirów" .

Ja swoją najlepszą średnią miałam w 4 klasie ( 5.80) i nigdy ona nie powróci  🤣

Dziewczyny w liceum -( jeśli można wiedzieć)  ile miałyście punktów kończąc gimnazjum?
Co tu tak cicho? Żyjecie laski?

Macie do polecenia jakąś fajną książkę? Gustuje w fantastycznych romansach, heh  🤣
moje zdobycze w Empiku to..:
- Dziedzictwo
- Naznaczona Dom Nocyjavascript:void(0);
-Obrońca Nocy
- Urodzona o północy
-Wampir pozna panią
-Wybrani
- Pamiętniki Wampirów

Ktoś, coś o tych książkach?
Inne w takiej tematyce?  👀 Chętnie przyjmę wszystkie propozycję  😁

Kiedy Wam się ferie zaczynają?  👀
Mi od soboty już, a że jestem chora to nie wiem czy do końca tygodnia nie posiedzę.. Wiecie, takie przedłużenie  😁


Odnosnie książek to jeszcze szeptem i dary anioła też są fajne 🙂 Ja ostatnio czytałam serie Crossfire, ale to jest jakby to powiedzieć mniej delikatne napisane 50 twarzy Greya i może sięci nie spodobać  😉  Ja ferie też mam od soboty, ale przed tym jeszcze sprawdzian z matmy, chemii, i angola... 😵
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
14 stycznia 2014 19:18
infantil, maiiaF, tęskniłyście? 😅

Ja mam ferie od 16 lutego  😵 , ale jutro wyjeżdżamy na 10 dni na szkołę zimową 🙂

Karino, ja miałam 172 - 173.
Hermes, si! I nie wybaczymy, że nie pochwaliłaś się tu swoim kopytnym  😀iabeł:
Ja miałam na swój profil 169  😀 Na humana miałam wiecej, ale nie bede potem frytek w macu nakładać  😉 bez urazy oczywiście  😎
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
14 stycznia 2014 19:31
infantil, specjalnie dla Ciebie jakieś ostatnie Maluszkowe: :kwiatek:

Pod trenerką :P
Hermes, a z kim trenujesz?
Gratuluję bardzo! I zazdroszczę  😜

Ja miałam do różnych szkół różnie z punktami, ze względu na to, że w niektórych liczyła się matma a w innych angielski  😉 Od 147 do 155.
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
14 stycznia 2014 19:36
kaszmirowa2302, leci PW 🙂
infantil, jak zaciągnę kogoś do stajni w czwartek i będzie umiał obsłużyć mój aparat to zdjęcia ze skoków jakieś może dodam :P
Jeszcze się nie znamy, ale hejka Hermes  😀 ale stylowa gwiazdeczka  😀
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
14 stycznia 2014 19:38
TheWunia, hej hej 🙂

Jeszcze takie mam z zawodów, co prawda było już w KR, ale wrzucę i tu 😉
Hermes, tak właśnie z wyglądu kojarzyłam.
Siesiepy   Ponczek bez rączek
14 stycznia 2014 20:04
maiiaF z taką sytuacją spotkałam się tylko w gimnazjum, w dodatku stypendii na półrocze nie przyznawali, bo co sie kosztami będą obciążać? W podstawówce stypendia z tego co pamiętam były co semestr, w tym w 6 klasie na koniec roku(dzień przed samym zakończeniem) przyznawali. W gimnazjum na ceremonii zakonczenia roku. Ot co.
Dama, Ola, dzięki za pomoc i wsparcie, zawsze się przyda!
Karino hmm, z tego co pamiętam, to z egzaminów gimnazjalnych miałam tak: polski 44 pkt, matma 39 pkt, skończyłam z 4 z polskiego(ledwo wyciągnęłam, babsztyla miałam tak paskudnego i trzymającego się klucza, że pożal się boże... nawet zeszyty mieliśmy prowadzone podług jej wskazówek, a za każdą naszą zmianę odejmowała od oceny za zeszyt! zastrzelić babsko!), 5 z matmy(a tu mi się udało 🙂 ), fizykę udało mi się pojąć dzięki ojcu i miałam 5 na podstawie(żeby nie było, teraz na rozszerzeniu walczę o 3 😀 ale baba... eh, kolejna szkoda gadać, ale w zupełnie przeciwną stronę - myli prawa, każe błędnie pisać, omija lekcje rozszerzenia, bo "wy się nie uczycie! ja się zastrzele", ogółem to macham na nią ręką i do matury z fizyki przygotowuję się z korepetytorem, idzie mi sto razy lepiej), ostatniej oceny nie pamiętam... A egzaminu z angielskiego nie wliczałam, bo do mojego LO nie wymagali go. Łączna nota 77 pkt(suma punktów z testów dzieliła się nam na dwa bodaj) na nowy start(jakieś tam pierdoły, wzorowe zachowanie, wyróżnienia, konkursy, blabla, doszły do tego.). I z innej beczki: "The Infernal Devices"("Piekielne maszyny"😉 pragnę zdobyć. Słyszałam, że zalecają przeczytać pierw 3 części Darów, potem Maszyny i znowu wrócić do Darów, bo ponoć Maszyny wyjaśniają wiele niezrozumiałości w kolejnych częściach "Darów anioła".
Hermes ja pamiętam 😉.
jaki zwierzu fajny  💘 . gwiazdeczka jest mistrzunio 😀

Ja moimi punktami wolę się nie chwalić, bo na tle dziewczyn wypadam jak kompletna analfabetka  🥂
Czytałam ostatnio dosyć fajną sagę "Świat nocy" o ile nie pomyliłam tytułu.
Gniadata   my own true love
14 stycznia 2014 21:18
z ksiazek Czarne kamienie Anne Bishop polecam, bardzo, bardzo. bardzo ładna fantastyka, czasem trochę ciężka i brutalna, ale wciąga zawodowo, aczkolwiek nie opiera się wyłącznie na romansie (i dobrze, jakby mnie kto pytał).
Jejku, trochę mnie nie było, ale wracam  🙂 .
Zdaje się ,że najbliższy sezon będę pracował i startował z tą oto panienką i macie jakieś pomysły na kolory w jakie ją ubierać <byle nie żadne różowe,fuksje itd>. No i muszę się pochwalić  😁, że w końcu mam nową lustrzankę i jak ktoś jest z okolic Wrocławia to chętnie porobię zdjęcia.
A w ogóle to u was w szkołach pod koniec semestru też tak cisną nauczyciele ?  😵
Hermes, no ba 😎 Super z Warusiem wyglądacie, to tylko ja gdzieś w KR doczytałam, że jest Twój? 😁

Ja miałam 164punkty, ale z tego co widziałam, to każde województwo miało swój przelicznik, a Wy w większości mazowieckie 😉
Gniadata  :kwiatek:
The Wunia przeczytamy zobaczymy, dzięki w każdym bądź razie 🙂
Dama ja też nigdy nie miałam stypendium  😁 A co do karkówek... U nas trzeba poprawiać.. I wracasz do szkoły i piszesz sama i nawet od kogo ściągnąć nie ma nawet.
Karino właśnie skończyłam 3 część Darów Anioła. Jestem zachwycona sagą. Z niecierpliwością czekam, aż 4 odda mi koleżanka.
hermes chyba się nie znamy, aczkolwiek witam, witam ! 🙂
Uroczy konik.

Ferie chill out, tylko po to, żeby od lutego PORZĄDNIE wziąć się do roboty. Nie będzie facebooka, nie będzie re-volty... (mam nadzieje przynajmniej, ze rzadziej przynajmniej  🙄 )
Aż do początku kwietnia... To będą ciężkie miesiące.

Jest u nas ktoś kto uczy się francuskiego ?  😉
Pozdrawiam!  💘
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
15 stycznia 2014 14:57
maiiaF, zaraz poleci PW do Ciebie :kwiatek:
Olaa1002, ja to stara członkini kącika, ale zniknęłam jakiś czas temu 😁


Kurde spędziłam dzisiaj prawie 3 godziny u alergologa, dostałam opieprz, że mam kota i psa w domu, a jeszcze trochę to że na konie mam zakaz -.-. U konia nie byłam od poniedziałku, szlak mnie już trafia, bo chora jestem,odznaka niedługo, a ja w ciemnej du*ie 🤔
Hermes, Ja to myślałam, że na emeryturkę się wybrałaś jak reszta 😉
Olaa1002, ja się uczę, Kaszmirowa chyba też z tego co kojarzę.
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
15 stycznia 2014 15:08
Alabamka, bo poszłam na emeryturę 😁 odwiedzam stare śmiecie hehe 😉
Za stare śmieci bym się obraziła  🤬
Uważaj bo sie przejmie
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się