DIY, czyli sprzęt wykonywany samodzielnie

niezauważyłam częsci wpisów :P
okunka,  - przestań, bo jeszcze różowy polubie!!!

co do drutu....hym. ja tam sceptyczna jestem. a jak "wyjdzie" i w oko sie wbije? i wbrew pozorom nie tak łatwo ukształtować do końskiej czachy. no i się kręci na druciku.
ale chętnie zobacze efekty 🙂
to były pierwsze chciałam sprawdzić , rozmiar trochę nie wymiarowy ale jak pojade do kunia na którego rozmiar robiłam to zrobie fotki 🙂
kolor jest inny troszke w realu , to jest jasny ciieniutki jeans , ze spódnicy, a uszy z oddychającego materiału, tak powiedziała paniw  sklepie , z jakiegoś zakietu , taki śmieszny szary,
asds   Life goes on...
16 stycznia 2014 16:03
Rewelacyjne pady...

ALE Fuksja w ogóle to jest kolor the best of the best 😉


ja wiem... mam jeden fuksjowy/magenta a drugi hot pink (eh te promocje na eurostara 😉 ) tylko owijki juz postanowilam biale (bo pad ma coś tam białego, a koń gniady) z aplikacją w tym kolorze (którą musze w końcu zrobić:P) bo co za duzo to nie zdrowo 😉

a i nawet peruke taką mam 😀

planowałam wykorzystać do sesji na warsztatach foto w ten weekend. ale śniegu brak, pagoda paskudna... (+ "inne" czynniki) wiec sesji na razie nie będzie...

będzie czas na dopracowanie zestawu :P owije, suknia, peruka.... mmm... naczółek 😀

właśnie czekam na kryształki i spać nie moge :P
poprawiony przeze mnie prezent świąteczny dla koleżanki, od którego się moje ostatnie szaleństwo zaczęło  🙄
za pierwszym razem okazało się, że wali konia po czole  😀


Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
16 stycznia 2014 19:07
Niezły model 😁
Wprawdzie nie końskie, ale DIY. Od dzis ubieram łyse psy. To było wyzwanie, nigdy nie miałam w ręku psiego kubraka. Wyszedł na wzór końskiej derki. Są dwie wersje, polarowa i przeciwdeszczowa.
Ma minę jakby ktoś go bardzo skrzywdził 🤣
Mój też tak miał podczas pozowania...
Sam kubraczek fajny 🙂
Oj, zachowywał się tak, jakbym zakładała mu je za karę. Ale jak już polazł w jednym na dwór to nie chciał wrócić.

za pierwszym razem okazało się, że wali konia po czole  😀



aż zrobiła mu się dziura w czaszce?
cholercia... niebezpieczne to pozowanie....
oby mój nie zobaczył, bo pozować już w ogóle nie będzie chciał jak zobaczy jako kolega skończył....

😉))
Oj, zachowywał się tak, jakbym zakładała mu je za karę. Ale jak już polazł w jednym na dwór to nie chciał wrócić.


Mój przy zakładaniu kubraczka był bardzo grzeczny bo wiedział, że będzie mu cieplej w plecki i pupkę 😉
Za to przy zdejmowaniu się wkurzał bo przypominał sobie, że jest niedotykalski w taki sposób  🙄
Ten niestety miał na sobie kubraczek pierwszy raz w życiu. Ale podejrzewam, że kiedy załapie po co to, to sam z ochotą będzie w niego wskakiwał.
Kubraczek mega!
kosteczka  prześwietne to ubranko 🙂  ja dziś założyłam stary kaftanik Monisi jamnikowi baryle , 47 minut siedział w miejscu 🙂 hehe pomnik , tak mnie brzuch ze śmiechu bolał , a patrzyl na mnie jakbym mu łapy obcieła 🙂po prostu masakra ,
To Edi miał podobnie, uciekł do korytarza, usadł w progu, siedział i nawet siłą nie dało się go ruszyć.
Szaroburo za oknem to mnie na słodkie i cukierkowate wzięło 🤣 najpierw fuksja, teraz turkus...

Turkus ze srebrnoszarą lamówką, sznurek srebrny 🙂
W ogóle to nie wiem jak wymierzyć sobie dokładnie rozmiar VS COB, jest jakiś specjalny przelicznik ile odjąć od FULL? 😉

Nie wiem czy jest jakas metoda 🙁
Ostatnio fajne Eskadronowe wymiary znalazłam 🙂

[img]http://www.equishop.com/temp/fckeditor/czapraki(2).jpg[/img]
Oooo, właśnie o coś takiego chodziło! Super, dziękuję  :kwiatek:
To już teraz mi się wszystko zgadza :P
A proszę bardzo, cieszę się że pomogłam 😀

Zapomniałam się pochwalić, moja mama dzisiaj na giełdzie dorwała najprawdziwszy relugan za 20 zł  💃
Tak mięciusiego futerka jeszcze nie miałam okazji macać  😍

Jak widać mój pies też jest zadowolony ^^
No dziewczyny, świetne te wasze wyroby! 😉ja w końcu dostałam materiał więc zrobiłam pierwszy czaprak z alcantary 😉
Dodatkowo dorzucam zdjęcię Padu west jaki wykonałam dla koleżanki 😀
okunka, no nieeee, zakochałam się 😍
asicaa239, czerwony jak królewski zestaw 😉
Rewelacyjne pady...

ALE Fuksja w ogóle to jest kolor the best of the best wink


asds dogadamy się... fuksja rządzi!!!  😉
Sio   nowe wcielenie marchewki
18 stycznia 2014 20:16
Ten czerwony jest fantastyczny!!!sama elegancja :kwiatek:
U mnie też, zimowa nuda, brak telewizji, normalnego internetu i to, że mąż za granicą, a ja całymi dniami siedzę z dziećmi, sprawiły napływ weny twórczej. Wczoraj w końcu wzięłam się za dokończenie odłożonych w kąt ochraniaczy transportowych i powstał pierwszy przód. A dziś kolejna podkładka pod siodło.
okunka a może chciałbyś się pozbyć tego turkusu ?  😀 jest boski  😍
Dziewczyny wiecie jakiej szerokości jest zwykły popręg wszechstronny ? Nigdy się nad tym nie zastanawiałam a teraz potrzebuje wymiar  😁

Zaznaczony fragment
wabankowa, z 8-9 cm?
Dzięki właścicielce, mogę się pochwalić kolejnym moim tworem. Niestety w brzuchu trochę za krótka bo siwa źrebna, a od czasu brania wymiarów sporo już minęło i zdążyła się rozrosnąć. Po wyźrebieniu będzie jak znalazł.

A za kilka dni będę się mogła pochwalić kompletem, do którego robiłam podkładkę. Też już na modelu.
xxKooniexx   Wprowadzam do doliny łez, teorie sensu życia.
20 stycznia 2014 13:14
karla158, ja równiez mialam problem z pasem do lonzowania dla kucyka, ale mam na to inny sposób 😀
a mianowicie, wystarczy krótki popręg (w naszym przypadku to 100cm) + puśliska 🙂
coś takiego na fotkach:
Ja dodatkowo dałam grube futerko na kłąb żeby na gniotło 😉
też tak robiłam. do hipo - pas do lonżowania był niewygodny (dzieci miały się kłaść), więc właśnie popręg + puśliska. sprawdzało się idealnie. można było też przymocować rączkę do trzymania. jakby patent potrzebny była na dłużej, użyłabym 2 popręgów i pociętego puśliska do ich łączenia.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się