Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

http://www.amigo-konie.pl/02a-leo-podkladka-pod-siodlo-lopatka.html?shopgate_redirect=1

Ja polecam ta, wyglada estetyczniej. Jest cienszaa le tez sie tak nie ugina mocno jak gabkowa.
ja też polecam bo ją użytkowałam z poprzednim siodłem🙂
Dziękuję wszystkim za pomoc!  :kwiatek:
Przejdę się chyba do amigo i obmacam 🙂
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
17 stycznia 2014 17:57
Darmowa wysyłka w pasi-koniku do 19 stycznia  🙂
Czy oprócz bergo widział ktoś promocje na derki polarowe?  :kwiatek:
Czy tak darmowa przesyłka w Pasi-Koniku obejmuje wszystkie produkty czy są jakieś wymagania ?
Czy tak darmowa przesyłka w Pasi-Koniku obejmuje wszystkie produkty czy są jakieś wymagania ?


Promocja obejmuje zarówno zamówienia płacone przelewem jak i za zaliczeniem pocztowym (pobranie). Obsługa sklepu zadecyduje czy paczka zostanie wysłana pocztą polską czy firmą kurierską.
No i tego już nie doczytałam 😉 Dzięki
Są jeszcze inne wytyczne - ze strony PASI-KONIKA "Darmowej wysyłce nie podlegają paczki o wadze powyżej 30 kg, baty ujeżdżeniowe, baty do lonżowania, paliki do pastucha, zestaw mistboy, długie wieszaki na derki ani inne przedmioty przekraczające długość 1 metra. Paczka zostanie nadana Pocztą Polską lub firmą kurierską - decyzję podejmie obsługa sklepu."
W warszawskim Decathlonie przy Reducie (Jerozolimskie) smar przeceniony na 24,99. Ten: http://www.decathlon.pl/ma-czarna-pielgnacyjna-1-l-id_8248088.html
Termin przydatności: grudzień 2014
Frairla ten to raczej nie, pewnie ze starej "kolekcji" jeszcze, czyli o troszeczkę innym składzie.
Bylam wczoraj w decathlonie piaseczno. Na promocji byly derki: takie brazowe w gratke z wypelnieniem 300g za 280zl, derki takie ala eskadrony stajenne z wypelnieniem 150 za 110zl,bylo sporo rozmiarow. Tych w kratke tez. I byly jeszcze jakies za 250zl ale nie pamietam wypelnienia. Maja brazowy ortaliom. Ale tych byla tylko jedma w rozmiarze 145. A no i byly.brazowe rekawiczki roeckla na promocji za 80zl. Brazowe.
Dziewczyny obila sie ktorejs o oczy promocja na tanie czapraki w granicach 30-40zl ?
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
20 stycznia 2014 11:16
Dostałam takiego oto sms'a:
"PRIVATE SALE na www.equishop.com ! -20% a najnowsze kolekcje tylko dla Klientów z bazy SMS! Aby aktywować zniżkę wpisz w koszyku kod : PRIVTSL14"

Rozumiem, że zniżka jest przypisana do konta. Dlatego jeśli ktoś chce skorzystać to proszę dać znać bo ja sobie podaruję na chwilę obecną.
wszyscy z bazy sms mają taki sam kod  🤣
Czy wie ktoś gdzie znajdę sztyblety w promocji. 
Promocja w Equishop dot. znowu tylko wybranych produktów niestety 🙂
Sztyblety są w Horsehouse, Bergo, poszukaj też polecanych tu PBK.
czy ktoś ma zniżkę w GNL lub końskim świecie i mógłby się nią jednorazowo podzielić  :kwiatek:?
Może wpadła komuś w oko przeceniona derka padokowa w rozmiarze między 110 a 120? Poza Amigo na razie niczego nie znalazłam 🙁
Orzeszkowa przeglądając derki na Allegro, taka przeleciała mi przed oczami: derka padokowa 115 cm
Dostane krawat męskie konkursowy na promocji?  👀
emptyline   Big Milk Straciatella
22 stycznia 2014 16:10
Ja szukam z kolei jakiejś super taniej padokówki z polarem albo wypełnieniem 150-200gr, rozmiar 125. Ktoś coś? Zagraniczne tez mogą być.

I co z Equi i wyprzedażami, nic nie będzie? Ze strony już zniknęło sporo produktów, serio się wyprzedały?
Nobelowa12345   Nobel - moje szczęście :D
22 stycznia 2014 16:36
Milla w Arcusie są polarówki horze 😉
w amigo-konie wyprzedaż na niektóre produkty minus 30
http://amigo-konie.pl/category/wyprzedaz
w amigo stacjonarnym są eskadrony aqua i yellow PD za 83 zł🙂
emptyline w decathlonie Piaseczno widzialam🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się