Weterynarze- opinie o wetach, do kogo w potrzebie

Donia Aleksandra do nas do stajni przyjeżdżał do zębów dr.Stec, co prawda on jest chyba z Opola, ale dojeżdża bez problemu
Beatasis bardzo dziękuję , trochę o nim kiedyś słyszałam , także napewno skorzystam , problem klaczy dodałam właśnie do wątku Koziniec także jak chcesz możesz zajrzeć bo tu nie chce zaśmiecać , mam nadzieje że Dr Sołtyski pomoże 🙂
trzymam kciuki! 🙂
efeemeryda   no fate but what we make.
08 stycznia 2014 05:02
ja do zębów polecam Doktora Polakiewicza  😉
jakie są opinie o Eguus-vet niedaleko Poznania? i dokładnie o  Mirosławie Złoto?
angelika04 chyba Equus vet,
wpisz w tym temacie w okienko wyszukiwarki (prawy górny róg) słowo "złoto", wywskoczy Ci kilkanaście postów i opinii
Donia Aleksandra do nas do stajni przyjeżdżał do zębów dr.Stec, co prawda on jest chyba z Opola, ale dojeżdża bez problemu


Dr Stec mieszka ok. 20 km na północ od Opola. Do nas ma ok. 25 km. Akurat zębów nigdy u nas w stajni nie robił, ale kilka razy się zdarzyło, że miałam z nim do czynienia przez telefon lub osobiście. Nie polecam. Każda wizyta w biegu, "na odwal się", a rachunek wysoki. Jeśli nie jest to sprawa bardzo pilna, to wolę ściągnąć zaufanego weterynarza z Wrocławia (prawie 100 km) lub innego lokalnego.
proszę o namiar na weterynarza który jest nabliżej Chełma , znajoma przeniosła sie w tamte okolice , okoliczni weterynarze , niekońscy , omal nie wysłali jej konia na drugą stronę tęczy , prosiła zeby znależć jej jakiegoś końskiego i w miarę bliskiego, żeby w razie alarmu dość szybko dotarł .  w spisie na lubelskie jest kilku , tylko który tam będzie najblizej ?
z tego co kojarzę w tym equus-vet pracują Złoto i Stanisławiak. Pierwszego nie znam, aczkolwiek drugi leczy mojego konia + wszystkie w stajni i mogę polecić z czystym sumieniem 😉
arabiansaneta   Konie mamy zapisane w gwiazdach
13 stycznia 2014 20:08
proszę o namiar na weterynarza który jest nabliżej Chełma , znajoma przeniosła sie w tamte okolice , okoliczni weterynarze , niekońscy , omal nie wysłali jej konia na drugą stronę tęczy , prosiła zeby znależć jej jakiegoś końskiego i w miarę bliskiego, żeby w razie alarmu dość szybko dotarł .  w spisie na lubelskie jest kilku , tylko który tam będzie najblizej ?

Nie wiem, czy jest ktoś jeszcze bliżej, ale w Zamojskiem działa Janusz Łój, wet i hodowca w jednym, z "duszą koniarza". Dopóki tam mieszkałam i hodowałam, opiekował się moimi końmi i byłam bardzo zadowolona. Tel. 601 691 340
arabiansaneta  :kwiatek:
Czy zna ktoś weta ogarniającego ortopedię, który dojedzie w okolice Radomia i ma rozsądne ceny?
Ewuś, masz Bestry, która jest tam raz w tyg minimum
Karla🙂, Dziękuję bardzo, nie wiedziałam, że bywa też w tych okolich  :kwiatek:
Czy ktoś wie,kto to jest słynny 'Murzyn' czyli jakiś spec od pleców z okolic pomorza?
pytaj Crazy, Ona kiedyś go szukała🙂
Mam gorącą prośbę do koniarzy z okolic Płocka, Łącka, Gostynina (mazowieckie)  :kwiatek: Bardzo pilnie poszukuję namiarów na sprawdzonego  końskiego weterynarza z tych okolic lub dalszych, ale skłonnego dojechać w razie potrzeby i co najważniejsze weterynarza, do którego w razie alarmu (kolka, wypadek) można dzwonić i jest pewne,że jeśli może to na 100% odbierze telefon, a nie będzie udawał, że nie może 🙁  Podpowiedzcie proszę z czyich usług korzystacie. Z góry bardzo dziękuję za pomoc  :kwiatek:
Szukam informacji o wet Marii Hibner, czy ktoś korzystał z jej usług??
sharivari, takiego nie znam. W ogóle nie znam weta "na 100%". Korzystamy z usług kilku lekarzy. Zależy kiedy, zależy co, zależy na ile pilne, kto odbierze telefon, nie jest akurat w innej pracy, nie jest setki kilometrów "gdzieś". Nie każdy z wetów jest "oficjalnie" lekarzem końskim. Bywa, że rozwiązanie jest takie: telefoniczna konsultacja z kimś zaprzyjaźnionym z daleka - i (równie zaprzyjaźniony) "miejscowy" przeprowadza akcję. Podstawowym lekarzem stajni jest Dorota Zauszkiewicz. Fajnie by było, gdyby Szpotański mógł przyjeżdżać na cito 😀
Szukam informacji o wet Marii Hibner, czy ktoś korzystał z jej usług??


Ja korzystalam! Polecam 🙂
Dziękuję Halo  :kwiatek:
dlatego właśnie napisałam,że szukam takiego, który "jeśli może to na 100% odbierze telefon" , a wiadomo, że weterynarz też człowiek i nie zawsze jest na każde zawołanie, ale rzetelny "z powołania" odbierze jak może albo oddzwoni.
a jesteś zadowolona z usług Doroty Zauszkiewicz?
pozdrawiam serdecznie  🙂
Czy miał ktoś do czynienia z Martą Paździoch z Mińska Maz.?
Witam 🙂 szukam dobrego okulisty, jestem ze śląska i miło by było, gdybym za sam dojazd nie zapłaciła z 1000 zł ;p znacie jakiegoś i polecacie? 🙂
Czy ma ktoś jeszcze inny nr tel do dr Andrzeja Golachowskiego niż ten znajdujący się na stronce Horsewet ? bardzo pilne !!!
Jeżeli nie na go w Polsce, to może priv na ŚK?
Dzięki i za to... Znajomy musi szukać konsultacji gdzieś indziej... Sprawa jest gardłowa... Powiem ..na wczoraj... Do Ciebie i tak nie dadza rady dojechać... Ale gdyby coś, to może i do Ciebie.... podaj tel ...Tego nigdy za wiele
edit. już sobie spisałam ze stronki 🙂
sharivari, zasadniczo tak. D.Z. jest starannym, dociekliwym, uczciwym wetem, niechętnym do podejmowania pochopnych decyzji, bardzo oddanym swojej pracy. W 99% to jest duża zaleta. Staranna, dobra diagnostyka, optymalne sposoby leczenia. W 1% zdarza się, że prostą diagnozę "diabeł ogonem przykryje". Tzn. i tak okaże się co jest, ale po pewnym czasie. Ale tak to już jest. Niektórzy weci nadmiernie ufają swojej intuicji, inni wobec intuicji są sceptyczni. D.Z. nie należy do wetów, którzy "popatrzą w niebo" i powiedzą : jest to i to leczyć tak i tak. Sprawdza opcje. Większości "usługobiorców" to pasuje. Mniejszości nie.
dziękuję Halo serdecznie  :kwiatek: a w razie niedostępności  D.Z. z czyich usług korzystacie?
Ja szczerze polecam dr. frydzyńskiego. Szczególnie wszystkom z okolic Pisaeczna/konstancina. Zawsze jak zadzwonie do przyjeżdża od razu. I jest mega profesjonalny. Nie mam mu nic do zarzucenia. A leczył nas już z różnych dziwnych rzeczy.
Dodatkowo z całego serca moge polecić dr. Samsela. W poniedziałek operował grubasa. Wszystko się świetnie udało. A do tego świetną opiekę mu zapewnia.

A niestety nie mogę polecić dr. Bestry.
Ja Polecam Anne Nowakowską ostatnio robiła u mnie zęby i diagnozowała kulawiznę u jednego z koni dodam że wcześniej 2 okolicznych weterynarzy oglądało tą klacz i nikt jej nie zdiagnozował, nie ma zabójczych cen i ma dobre podejście do koni tu jest jej strona internetowa http://www.gabinetweterynaryjnyhippica.pl/

Moim zdaniem jeśli chodzi o kuj-pom województwo dla mnie to najlepszy weterynarz dodatkowo jeden z nielicznych od koni z rentgenem i usg
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się