NIEUCZCIWI RE-VOLTOWICZE

To tulipan  😉
No właśnie o to mi chodziło... 😉 na moje pytanie czy to ona nie uzyskałam odpowiedzi  😎
ze Tulipan to Monika Bednarz?
Nie. Że Monika Bednarz wrzuciła na swój profil zdjęcie tulipan podpisując je 'A co..... xD'  😁
nie rozumiem.
Nic nadzwyczajnego - wspomniana wcześniej oszustka, wśród swoich zdjęć na fb posiada zdjęcie naszej forumowej tulipan. Szczerze? Nie sądzę, że zostało umieszczone za zgodą osoby, która jest na zdjęciu. Mniej więcej jak umieszczanie zdjęć cudzych koni na wirtualnych stajniach, czy zdjęć danej osoby na portalach społecznościowych, jako swoich. 😉
Czytając informację o owej dziewczynie w tym wątku przypomniało mi się, że widziałam u niej zdjęcie naszej forumowiczki. Wrzuciłam w ramach ciekawostki i upewnienia się, że to właśnie jest tulipan. 😉
a owa bohaterka to nie jest przypadkiem na forum i nie zbiera na leczenie? w oglo coś takiego mi mignęło...
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
20 stycznia 2014 14:55
Karla🙂 to nie ta Monika Bednarz  😉 Ta co zbiera na leczenie konia jest uczciwa  🙂
Żeby było prościej: omawiana tutaj Monika już teraz jest Moniką Fils, wg fb 😉.
o hesusie...to kto jest kto? bo ja już nie łapię...
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
20 stycznia 2014 15:03
Monika Bednarz, która jest na forum i zbiera na leczenie konia jest UCZCIWA
Monika Bednarz vel Fils oszukała wiele osób na forum a teraz jeszcze ukradła zdjęcie tulipan
Ona jest technikiem weterynarii? Ta oszustka?
Nasturcja-Renata dzięki  za proste i obrazowe objaśnienie  :kwiatek:  mi to dzisiaj zdecydowanie nie idzie  😁

pokemon Raczej nie 😉. Dziewczyna chodzi(ła?) do liceum, o ile dobrze kojarzę.
Żeby było prościej: omawiana tutaj Monika już teraz jest Moniką Fils, wg fb 😉.


[quote author=Nasturcja-Renata link=topic=5367.msg1985436#msg1985436 date=1390230221]
Monika Bednarz, która jest na forum i zbiera na leczenie konia jest UCZCIWA
Monika Bednarz vel Fils oszukała wiele osób na forum a teraz jeszcze ukradła zdjęcie tulipan
[/quote]

Dziewczyny, nie FILS tylko FLIS !! tutaj link do jej facebooka https://www.facebook.com/monika.bednarz1?fref=ts
btw - trochę głupia, bo na górze i tak się wyświetla jako Monika Bednarz :P
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
20 stycznia 2014 16:07
Bo rejestrowala sie jako bednarz a po mezu ma flis co i tak w linku sie nie zmieni.
Bo rejestrowala sie jako bednarz a po mezu ma flis co i tak w linku sie nie zmieni.

JARA, ależ oczywiście, że tego linka na górze można zmienić 🙂
Co prawda nie wiem czy ta osoba udziela się na re-volcie czy tylko na facebookowej grupie ale przestrzegam przed kupowaniem od osoby Bilewicz Karolina .
Kupiłam od niej ogłowie, zapłaciłam 75 zł i nie mam ani ogłowia ani pieniędzy. Nie wyraża jakiejkolwiek chęci wyjaśnienia tej sprawy i sama przyznała, że w tej chwili nie bardzo ją to interesuje. Na moje żadania przesłania mi skanu nadania przesyłki wysłała mi tylko rzekomy numer nadania,  po wpisaniu w "śledzeniu przesyłek" wyskakuje, że nie ma takiej przesyłki.
larabarson z Opola laska może przypadkiem?
desire   Druhu nieoceniony...
24 stycznia 2014 19:07
larabarson, na sprzedażowych grupach facebookowych wymieniłabym z imienia i nazwiska ostrzegając aby nikt nie kupował od tej osoby 🙂
alnama nie mam pojęcia czy z Opola, podawała mi tylko numer konta, imię i nazwisko a ja stara i głupia nawet nie spytałam o jej adres 🤦
desire myślałam o tym ale to chyba nie ma sensu, ja ją wymienię na grupie a ona zaraz zacznie oczerniać mnie i tylko będę się denerwować niepotrzebnie a kasy i tak nie odzyskam 🙁
Kayra   Kucusiowy wariat :P
24 stycznia 2014 20:36
larabarson, jest z Opola, niestety. I nie jesteś pierwszą oszukaną...
To może do administratora tej grupy ją zgłosić, no nie wiem 🙁 Skoro nie tylko mnie oszukała a dalej sobie jakby nigdy nic wkleja ogłoszenia to już jest mega bezczelna ta dziewucha!
w takim razie znam ją, zaraz uruchomię moję "kontakty" i spróbuję załatwić adres/nr telefonu i może przekazać jej małą wiadomość też się uda 😉
o kurcze alnama super! :kwiatek: Nie wierzyłam, że cokolwiek mogę jeszcze z tym zrobić.
Niestety z przykrością dopisuję tutaj także użytkowniczkę czilloutkaczacza. Kupiłam od niej siodło,odebrałam i zapłaciłam osobiście,wzięte na przymiarkę. Dostałam wszelkie dokumenty, prosiłam jeszcze o pokrowiec do siodła i umowę kupna-sprzedaży gdy siodło będzie pasowało i na 100% będę je brała. Pokrowiec wraz z umową miał być wysłany 30 grudnia. Najpierw zwodzenie,że paczka wysłana, listem poleconym i może gdzieś zaginęła na poczcie. Użytkowniczka miała się wybrać po mojej kolejnej wiadomości że paczki nie ma (w sobotę 11 stycznia) na pocztę sprawdzić co się dzieje. Dostałam wiadomość zwrotną, że w poniedziałek zapyta na poczcie. Potem długo nic, kilka moich wiadomości na re-volcie na skrzynkę, czilloutkaczacza logowała się 1-2 razy dziennie i odpowiedzi nie było. Wiadomość dostałam dopiero w czwartek 16 stycznia, że komputer szwankuje i na pocztę wyruszy w sobotę. Kilka kolejnych wiadomości ode mnie co z paczką - odpowiedzi doczekałam się we wtorek, że list wrócił po podwójnym awizo. Przeszukałam wszystkie dokumenty wyjęte ze skrzynki pocztowej w ciągu ostatnich tygodni, pytałam babci,brata - żadnego awizo do mnie nie było. Poprosiłam więc czilloutkaczacza o numer przesyłki lub skan nadania z dopiskiem,że jeśli faktycznie było podwójnie awizowane to prześlę pieniądze za kolejną przesyłkę,przeproszę i złożę skargę na listonosza. 20 stycznia dostałam odpowiedź "W sobotę wyślę jeszcze raz, może tym razem się uda.",na moje pytania o numer listu lub skan nadania głucha cisza. Użytkowniczka loguje się na re-voltę kilka razy dziennie,lecz nie raczy odpisać co z wysyłką.
Mam nadzieję, że sprawa się wreszcie rozwiąże i będę mogła cofnąć ten komentarz...  🙄
Przestrzegam wszystkich przed osoba o nicku  nautyka (Magda Gatty)  jest z Warszawy  - osoba ta do dziś nie zapłaciła mi za nowe  termobuty wraz z wysyłka 175 zł . Zwodziła mnie , kazała czekać bo czekała na wypłatę  , potem niby miała wyjazdy , była w szpitalu , minęło ponad półtorej miesiąca(buty wysłałam 12XII 2013) , nie odpowiada na maile . Buty sprzedałam przez allegro ale dziewczyna ta też loguje się tu na re-volcie  pod tym nickiem i tez może kogoś oszukać, wiec przestrzegam (Wprawdzie allegro juz wszeło wobec niej postępowanie ale to potrwa ) -A może ma ktoś ma osobisty kontakt z ta osoba i jakoś przemówi jej do rozumu ,pomoże w odzyskaniu pieniędzy .Buty Hkm były nowe ,skórzane warte 450zł potrzebowałam pieniadzy i sprzedałam je tanio a tu do tego nie dostałam nic - Nie chciałam używać imienia i nazwiska ale już nie mam  siły do tej osoby i może wstyd przed koniarzami jakoś wpłynie na to żę mi zapłaci za za buty. 
Hana, mam pytanie, czemu wysłałaś buty przed otrzymaniem wpłaty?
Jak by nie patrzeć, czy buty wysłane przed wpłatą czy nie - uczciwa osoba zapłaci zawsze 🙂
Pursat   Абсолют чистой крови
26 stycznia 2014 19:09
Jak by nie patrzeć, wysyłanie czegokolwiek obcym ludziom bez chociażby potwierdzenia dokonania wpłaty, jest lekkomyślne. 😉
To też racja 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się