Zakupy w Chinach, Hong Kongu na platformach typu ebay

aaaa już wiem, to tak w ramach filozofii dżender, żeby kobiecie nie było smutno i mogła korzystac z pisuaru
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
16 stycznia 2014 17:18
sznurka, ten spadochron to nie dziwactwo =) U nas w klubie tego używają do treningów.
ikarina, ja mam i bardzo sobie chwaliłam wynalazek do sikania na stojąco
ale mój tani nie był;] za 4 zł bym wypróbowała na pewno

szukam dalej dziwnych rzeczy


Strzyga co za klub?
sznurka, fajne, może kiedyś wypróbuję 😀
sznurka, z tym lejkiem to żeś dała czadu 😀 Jak i po co się czegoś takiego używa?

.  Na r-v gdzieś jest cały wątek o tych lejkach. Tzw "urinella"
Są w rożnych opcjach, jednorazowe tez. 🙂
Dodofon, jednorazowe chyba były najwygodniejsze, ja sporo P-mate miałam
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
16 stycznia 2014 17:31
sznurka, SKLA. Sopocki Klub Lekkoatletyczny.
Klub dobry, naszą reprezentantką jest na przykład Ania Rogowska 😀
Strzyga, widzisz, pożyteczny wątek, mozna poszerzyc horyzonty!
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
16 stycznia 2014 17:47
sznurka, do usług 😀
dziewczyny, a co sądzicie o tym pudrze z filtrem przeciwsłonecznym http://www.ebay.pl/itm/Genuine-Skin79-Sun-Protect-Beblesh-Pact-Powder-15g-SPF30-PA-for-Make-Up-/251359853879?pt=US_Makeup_Face&hash=item3a8636fd37

na co dzień używam shiseido ale kosztuje 140 pln a to wygląda podobnie a za połowę ceny... któraś próbowała? ma jakieś doświadczenia?  :kwiatek:
In.   tęczowy kucyk <3
17 stycznia 2014 13:44
Karolcia, z takim pytaniem udalabym sie do watku na wizazu - tam laski uzywaja tez kolorowki, wiec mysle, ze beda wiedziec wiecej niz my. Jak chcesz to Ci podrzuce link bezposrednio do watku.

Doszedl do mnie BB krem w koncu, zaraz lece zmywac makijaz, zeby zobaczyc jak sie to cudo spisuje 😉 czuje sie bardzo zawiedziona, bo tylko dwie probki dostalam :p
Dostalam tez karteczke z info, ze na ichniejszej stronie www maja jakies znizki - sama jeszcze nie sprawdzalam, ale moze cos fajnego jest www.beautynetkorea.com - obsluga przez eBay jest bdb, zakladam, ze bezposrednio przez sklep tez.

A, przypomniało mi się - Isabelle, są też mocno kryjące BB kremy, poszukaj. Ten, który teraz kupiłam, ma np całkiem mocne krycie - nie jest aż tak mocne jak podkład, ale zakładając, żew skali 1 - 10 podkłady mają krycie 10, to np mój porzedni BB krem dałabym krycie 3 a ten, co dziś przyszedł to już 8. Tylko nie wiem, jak długo się utrzyma, bo to pierwsza próba :P
Jeny, zawsze chciałam miec takie coś, jednak cena mnie powaliła

KLIK
a czy ktoś kupował telefon?
Kupiłam córce na gwiazdke ma allegro i uszkodzony,może kupiła bym tu taniej
http://www.aliexpress.com/item/G12-Original-HTC-Desire-S-HTC-S510e-Android-3G-5MP-GPS-WIFI-3-7-TouchScreen-Unlocked/524700924.html
tylko czy pl menu by miał
orjentica, jest napisane w opisie:

Language: English,Russian,German,French,Spanish,Polish,Portuguese,Italian,Norwegian,etc

Czytałam w opiniach produktu, że wiele osób jest zadowolonych, jednak kilkoro z nich napisało, że był problem z baterią i że trzeba było długo czekac na przesyłkę
Ikarina  :kwiatek:
Ja jej kupiłam na allegro za 280zł i okazał się uszkodzony,nie da się naprawić więc u nas też ryzyko.A że długo...i tak nie ma teraz.
A końcowy koszt to ile za niego jest?Bo tam dwie ceny widać?
Sorry ale ja w tych sprawach to  😵
In.   tęczowy kucyk <3
19 stycznia 2014 10:36
orjentica, www.telchina.pl
orjentica, ta wyższa cena jest wtedy, jak zamówisz dodatkową baterię (tam w opcjach widzę, że klikasz "add 1pcs Battery"
Dostalam dzisiaj maila, ze moja paczka zostala wyslana. Ciekawa jestem, ile bedzie to szlo. Nastawiam sie na jakis miesiac.. 😉 A jeszcze dziwniejsze jest to, ze nadal mi nie sciagneli nic z karty kredytowej..
dzięki dziewczyny. :kwiatek:
chyba się jednak nie naumiem kupować-poczytałam o cłach z linku i szkoda zachodu
Tak was czytam i tez postanowiłam poszaleć.
Chcę kupić bb krem, i w sumie, widziałam go wczoraj w biedronce chyba (garnier),
czy to jest to samo co Wy zamawiacie z Chin?

Poszukuję kremu firmy nie testującej na zwierzętach, wiem, że w Chinach testują wszystko bo takie są wymagania, ale interesuje mnie porównanie bb kremów dostępnych na rynku pl i tych dalekomorskich.  :kwiatek:
In.   tęczowy kucyk <3
20 stycznia 2014 14:53
Te na rynku polskim maja z prawdziwymi kremami bb wspolna tylko nazwe. W Korei nie testuje sie na zwierzetach.
Te na rynku polskim maja z prawdziwymi kremami bb wspolna tylko nazwe. W Korei nie testuje sie na zwierzetach.


W takim razie zamawiam😉 Dziekuję In.!
In., skąd pewność, że się nie testuje? to chyba zależy od marki.
Dziewczyny, pomocy! Znajoma poleciła mi eBay, ale totalnie nie wierzę w to co widzę. Derka padokowa eskadron za 50 zł? Albo nowiutkie pikeury za 32zł? Chyba śnię, obudźcie mnie  😍
Lula albo kupujesz, albo dajesz linka! 😉
Thymos wstawie jak odnajdę  😉 Ale czy to jest możliwe żeby bryczesy które normalnie kosztują 700 zł chodziły po 30-40 na eBay?  🤔
Rety, jakby tak znaleźc chińsko-jeździecki e-bay, to pół revolty by była ugotowana 😀
Lula727, niektórzy sprzedawcy w celach promocyjnych wrzucają część przedmiotów jako "zwykłe" aukcje. Jak masz szczęście to wyrwiesz za tyle.
Dziewczyny pomocy! Chciałam coś kupić z aliexpress tylko jedno mnie zastanawia. Jak za to zapłacić? Będę wdzięczna za pomoc 🙂
A zna ktoś może użytkownika reitstiefel-kandel z eBay? Wystawia fajne markowe( 🤔 ) rzeczy w bardzo niskiej cenie i jestem ciekawa czy się na niej/nim nie "przejade"  🙄 Ma same pozytywne opinie, ale może Wy revoltowiczki doradzicie czy zaryzykować i kupić czy nie...Boje się że trafię na oszusta...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się