Ogłowia

lilou a solibel comfort ?
Pytanie, czy kupię gdzieś sam nachrapnik angielski/szwedzki w kolorze brązowym (ciemny brąz)? W takiej cenie, żeby się opłacało kupić nachrapnik, a nie już nowe ogłowie? 🙂
deborah   koń by się uśmiał...
19 stycznia 2014 19:42
u Pana Marka 🙂
halo no właśnie tak myślałam, 12,5 mierzyłam i jest na styk tzn wystaje troszkę ale dosłownie kilka mm więc skoro mam okazję się wymienić to spróbujemy na mniejszyml.

Nasturcja Renata a tak z ciekawości ten pasek gdzieś kupiłaś, zamówiłaś czy miałaś od innego ogłowia?

misia997 ja mam wembley arona (zdjecia jakos na srtonie czy dwie wcześniej) coba i nachrapnik mam zapięty na ostatnią (największą) dziurkę, przy czym pozostałe paski raczej są zapięte bliżej najkrótszych dziurek. Nawet wydawało mi się, że ciasny ten nachrapnik był, ale obniżyłam go o dziurkę i teraz jest ok, koń też lepiej chodzi wiec dla nas na styk jest - na delikatnej folbluciej głowie.
deborah, a w jakiej cenie u p. Marka nachrapniki? Mi się coś o uszy obija 200zł, a to już prawie jak ogłowie 😉
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
19 stycznia 2014 20:10
Magdzior dałam skośnik od ogłowia full  😉
xxagaxx, masz

KLIK

KLIK

KLIK

KLIK

I w Daw-Magu nachrapnik chyba kosztuje 120zł
deborah   koń by się uśmiał...
19 stycznia 2014 20:12
zadzeoń i zapytaj. ogłowie chyba 350 więc sam nachrapnik nie może kosztować 200..
ikarina, dzięki, aele to wszystkie sklepu za granicą, nachrapnika sprowadzać się nie opłaca, ale o Daw-Magu pomyślę, dzięki.

deborah, ok, napiszę do niego maila, to się dowiem. Dzięki.
xxagaxx, w obu sklepach przesyłka kosztuje bodajże 20-25 złotych (w przeliczeniu z funtów)
Dziewczyny, takie pytanie...  😁

Czy można gdzieś w PL kupić bajerancki nachrapnik hanowerski?
Dajmy na to... lakierowany?
jak zwykle... poprosic pana Marka 😁
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
20 stycznia 2014 00:32
Dziewczyny, takie pytanie...  😁

Czy można gdzieś w PL kupić bajerancki nachrapnik hanowerski?
Dajmy na to... lakierowany?

do mnie jedzie z hooksa 😉
Czyli jest szansa na plastik is fantastik  😎

Mam taki ładny nachrapnik kombinowany z Hooksa ale mój mały czarny książę ma inną wizję na to jak to powinien działać nachrapnik. Dużo bardziej pasuje mu hanower. No i co poradzić...
tuch, dawaj do p. Marka 🙂
Magdzior dziękuję.

A czy jakaś dobra dusza mogłaby mi zmierzyć nachrapnik (obwód w najszerszym ustawieniu) w Wembley Arona w rozmiarze full ?
Hej, miał ktoś styczność z tym oglowiem z Horki? Warte swojej ceny? http://marketon.pl/index.php?m=System&f=Picture&id1=4202&id2=176224
Jakiej firmy ogłowia są godne polecenie?
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
28 stycznia 2014 21:00
Potrzebuje rady🙂 Dla tej pani:


Wersja brazowa.
To :
http://www.hooks.se/product.aspx?productid=300687&deptid=109&sortType=sortPopularitet&sortOrder=DESC

Czy To:
http://www.hooks.se/product.aspx?productid=300666

Osobiscie sklaniam sie ku pierwszemu. Dodatkowo jakis wymienny naczolek mocno bling😀 Do tego w brazie sa srebrne sprzaczki😀
Londstreet   Biszkopt z czekoladą
28 stycznia 2014 21:41
Aurora zdecydowanie. 🙂 Na żywo wygląda bardzo fajnie, nawet nie wiem czy jest potrzeba wymiany naczółka, świeci się konkretnie.
Mam pytanie odnośnie ogłowia Solibel "Comfort"... Czy ktoś tutaj jest posiadaczem i byłby na tyle miły, aby zmierzyć obwód "największej" opcji nachrapnika?  :kwiatek: Baaardzo mi się ono podoba, aczkolwiek mój koń ma wielki łeb, ciężko mi dopasować nachrapnik, a rozmiar xfull raczej nie osiągalny, dlatego pytam. Może ktoś coś wie?  😉
thelastsong ja już nie mam a miałam to ogłowie, ale nachrapnik był bardzo mały. Klacz która nosi duży cob/mały ful się w niego ledwo mieściła.
mils   ig: milen.ju
31 stycznia 2014 20:12
Doszło do mnie ogłowie Horka Nikki. Przyznam, że jestem rozczarowana. Skóra sprawia wrażenie trochę papierowej, widać,że nie jest to dobra skóra, a kolor sprawia wrażenie sztucznego. Za te niecałe 300zł spodziewałam się czegoś choć trochę lepszego. Wembley za kilkadziesiąt złotych mniej przy tej Horce był jakościowo dużo lepszy. Zobaczymy jak będzie po porządnym nasmarowaniu i z biegiem czasu.
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
01 lutego 2014 20:27
Klami to drugie jest śliczne  💘
Nasturcja-Renata, wiem.... ech, żeby mój kon był łaskaw chodzić w innym nachrapniku niz meksykan.
jak wypadają rozmiarowo ogłowia Equipe?  :kwiatek:
mam teraz full'a Kieffera, jest przyduży, zapinam 'najciaśniej' jak się da...Equipe celować w cob czy full?
Mam poglądowo BR  Cheshunt na kasztance



Ten naczółek jest boski  😍

wiem że nachrapnik powinien być trochę niżej, a skośnik ciaśniej (brak dziurek)

Louisa, uhh naczółek zjawiskowy!
Burza daje po oczach  😍 no i nie mam innego pomysłu co z tak malowanym koniem zrobić, proste ogłowie z dużymi, a złote kryształki chyba lepiej niż białe
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się