Zakupy w Chinach, Hong Kongu na platformach typu ebay

Hera Ja placilam karta kredytowa Visa.

Wlazlam na alliexpres w dzial dla zwierzat. Masakra. Widzialam tipsy dla kotow..chyba ten swiat pokrecilo totalnie  😁
Pandurska, jeżeli myślisz, że świat pokręciło, wejdź w dział z seksi-gadżetami 😉
Pandurska, jeżeli myślisz, że świat pokręciło, wejdź w dział z seksi-gadżetami 😉


Hmmm.. no moze jednak podziekuje za takie atrakcje  😀 😎
Pandurska a nie wiesz jak to wygląda jak się nie posiada karty kredytowej? Mam tylko płatniczą i chciałam przez pay pal płacić tylko jak z kolei wygląda kupowanie w innej walucie oraz jakie mogą być opłaty tych droższych rzeczy. Jakieś cło? Vat?
Hera nie wiem, bo zlozylam swoje pierwsze zamowienie w zyciu 5 dni temu i nie mam pojecia, co z tego wyjdzie . Mam nadzieje, ze spodnie dostane fajne. Wiecej mnie nie obchodzi 😀
ash   Sukces jest koloru blond....
21 stycznia 2014 10:03
Hera, ja płacę przez Pay Pal, doładowuje sobie konto robiąc tradycyjny przelew ze swojego konta na konto Pay Pal'owe.
moj szef kupowal niedawno buty salomona do biegania z Tajwanu za polowe ceny sklepowej - oczywiscie jak sie okazalo byly to podrobki, ale wykonane bezblednie i ponoc sa mega zarabiste.
Troche ryzyk fizyk z tymi markowymi rzeczami...

Zaraz ide grzebac w dziale zwierzecym 😀
moj szef kupowal niedawno buty salomona do biegania z Tajwanu za polowe ceny sklepowej - oczywiscie jak sie okazalo byly to podrobki, ale wykonane bezblednie i ponoc sa mega zarabiste.
Troche ryzyk fizyk z tymi markowymi rzeczami...

Zaraz ide grzebac w dziale zwierzecym 😀


Czy ja wiem, po godzinach nadal często zapieprzają z szyciem, tylko że już z innymi metkami. Na tej samej linii, na tych samych produktach czasami...
łeee. powiem Wam, że nic znalezc nie mogę. napaliłam się, że będę części na handelek zamawiać, zamiast składać do skarbonki na zamówienie kontenera i okazuje się... że ceny są na ebayu wyższe niż my płacimy już polskiemu sprzedawcy, który ściąga z chin :/
In.   tęczowy kucyk <3
21 stycznia 2014 13:20

Ikarina, jak przyślą nie te, co chciałyśmy, to może nam uda się zamienić 😁


Bueee, rozowe paskudy mi przyszly ;(
jeeezuuu... zastrzele was za ten watek.. tyle rzeczy znalazlam... aaaaaaa, wszystko chce, wszystko!!!  🤣

zaraz zamawiam spodnie softshellowe JackWolfskin za...15 e  🙄 😀 a juz nie mowie jakie kurtki znalazlam... i sprzet wspinaczkowy... o maaatkoooooo  🤣
A ja nie znalazłam nic. Co prawda zbyt dużo czasu nie poświęciłam, ale zniechęcam się, jak NIC nie widzę. Nie ogaaaarniaaaam.
ja jednak nie kupilam spodni, ale za to kupilam kurtke north face'a, "kubek" i karabinki do wspinaczki 😀
Postanowilam ze bede kupowac sobie kurtki co miesiac hahaha... no moze co dwa zeby maz mnie nie przesladowal hahah 😉
nerechta, kurcze dawaj linka!
Miały być linki a nie przechwałk! Tez chce!
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
22 stycznia 2014 06:44
[quote author=In. link=topic=93642.msg1980480#msg1980480 date=1389798664]

Ikarina, jak przyślą nie te, co chciałyśmy, to może nam uda się zamienić 😁


Bueee, rozowe paskudy mi przyszly ;(
[/quote]

To mi odsprzedaj 😉

nerechta, o ja o ja o ja, tylko ciekawe czy orygnalna, pewnie nie 🙁

edit:
Na Allegro też można kupić podróby Salomonów np SpeedCrossy za 219zł 😉
powiem wam, ze na zdjeciach wyglada jak oryginal... w sumie bym sie nie zdziwila, bo zaplacilam za nia niecale 40 e, a mam dojscie do sklepu outletowego stacjonarnego TNF w ktorym kupilam zimowke za 60 - wiec jestem w stanie uwierzyc, ze jest oryginalna. Zobacze jak przyjdzie 😀 Jest boska, widzialam ja w sklepie i sie zapatrywalam, ale byla powyzej 100e.
http://www.aliexpress.com/snapshot/6008712402.html
Wzielam czerwona 🙂

A wspinaczkowe takie o o 😀 Oczywiscie royal blue.. 😀
http://www.aliexpress.com/snapshot/6008566862.html kubek asekuracyjny
http://www.aliexpress.com/snapshot/6008393203.html karabinek

mam nadzieje ze sie dobrze sprawdza - cena jest polowe nizsza niz w Pl.

Juz choruje na ten fleece  😜
http://www.aliexpress.com/item/Free-Shipping-Popular-North-American-Women-Sportwear-Fleece-Jacket-Winter-Windproof-Outdoor-Warm-OSITO-coat-Hoody/1502643560.html
mam bluze bardzo podobna TNF i jest MEGA

a tu macie wyszukiwania.. no po prostu mozna oszalec 😀 Ale powiem wam ze ceny outletowe wiec jest spora szansa ze na przynajmniej czesci tych aukcji sa oryginaly 😀
[[a]]http://www.aliexpress.com/w/wholesale-fleece-north.html?SearchText=fleece%2Bnorth&CatId=200000926&shipCountry=pl&initiative_id=SB_20140122021334&isAtmOnline=n[[a]]

Gdzies tez sie nadzialam na fleece za niecale 13 e, ale mysle ze podroba, albo powyciagane wewnetrzne polary spod kurtek - bo znaczki sa w kolorach ubrania, a oryginalne wierzchnie ciuchy maja inne... Jak znajde to wrzuce 🙂
nerechta, serio kupiłaś karabinki bez atestów UIAA? O.o
A te kubki to atestów nie mają już ŻADNYCH wyszczególnionych, ja bym się nie odważyła.
nerechta, serio kupiłaś karabinki bez atestów UIAA? O.o
A te kubki to atestów nie mają już ŻADNYCH wyszczególnionych, ja bym się nie odważyła.


Na tego typu towar z Dalekiego Wschodu (przynajmniej jeśli ściąga je firma) jest pierdyliard formalności do załatwienia z urzędem celnym i sanepidem. Nie mam pojęcia jakim cudem do indywidualnych osób mają dojść produkty tego typu, bez tego całego zamieszania.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
22 stycznia 2014 11:01
nerechta, taką puchatą bluzę mam 😉 ale bez kaptura, kupiłam u siebie w lumpeksie za 30zł 😉
A w sobotę kupiłam polar TNF za 3zł 😉 też w lumpeksie.
In.   tęczowy kucyk <3
22 stycznia 2014 11:47
[quote author=In. link=topic=93642.msg1986455#msg1986455 date=1390310407]
[quote author=In. link=topic=93642.msg1980480#msg1980480 date=1389798664]

Ikarina, jak przyślą nie te, co chciałyśmy, to może nam uda się zamienić 😁


Bueee, rozowe paskudy mi przyszly ;(
[/quote]

To mi odsprzedaj 😉

nerechta, o ja o ja o ja, tylko ciekawe czy orygnalna, pewnie nie 🙁

edit:
Na Allegro też można kupić podróby Salomonów np SpeedCrossy za 219zł 😉
[/quote]

To mi podaj adres na pw :P

Przeciez mam Twoj adres z zabawy swiatecznej  😂 zapomnialam :p
hahahaha, czwarty raz kupiłam coś z Hong Kongu i mój bank zablokował moją kartę, bo myśleli, że ktoś moje dane wykradł i sobie robi zakupy na drugiej półkuli  😂
Alveaner, kupilam, sprawdze, nie panikuj :P
nerechta, problem polega na tym, że tego się praktycznie nie da sprawdzić samodzielnie, może być cała seria rzeczy, które są w takim sprzęcie nie tak, a nie da się tego zobaczyć ani zbadać rękoma. A to jest akurat sprzęt, który bezwzględnie powinien być atestowany i ze sprawdzonego źródła. Bo jak się człowiek przekona, że coś jest nie tak w środku ściany to już może być za późno.
tak, mamo 😉  😀 Spokojnie, zobacze z czym przyjdzie, nie kazdy kubek w internetowych sklepach jest opisany ze ma atest. Pouzywam na sciance i zobacze, na pewno w zywe skaly go od razu nie wezme.
Zakupocholiczki, co się nie chwalicie nowinkami wynalezionymi w czeluściach internetu?

In, doszły do Ciebie już te magiczne woreczki na stopy? Jak wrażenia?
Sznurka, stopy Ci po nich odpadły, czy jednak nie?  😉

Też się czaje na kupno i się zastanawiam skąd... te chińszczaki po stokroć tańsze  🙄
Woreczki na stopy??? 😀

Dziolchy, ile mniej wiecej czekalyscie na przesylke? Moje rzeczy wyszly 3 dni temu, jeszcze nie moge ich tracknac a juz bym chciala ;D
haha, nie powinnam tworzyć postów w gorączce  😂

Wiadomo, ludzie wszystko wymyślą i nie ma co się dziwić, że istnieje ustrojstwo do peelingu stóp za pośrednictwem woreczków/skarpetek nasączonych milionem różniastych substancji. Odgruzowuje stopy krótko mówiąc.
aaaaaaaaaaa!!!  😜 🤣
W Rossmanie można kupić świetne skarpetki nasączane 🙂😉
In.   tęczowy kucyk <3
26 stycznia 2014 18:35
buyaka, jeszcze nie 🙁
Sie nie chwale, bo nas eon (dostawca pradu) chce do sadu brac za niezaplacone rachunki, wiec kazdy funt sie teraz przyda 😉
Z ostatnich zakupow to 3 i 4 edycje memeboxa zamowilam 😀

nerechta, od tygodnia do poltora miesiaca zwykle sie czeka 😉

Ewabe, ale to co innego jest 😉

Wlasnie, Sznurka, jak Twoje stopy? 😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się