Koncerty, imprezy i inne wydarzenia artystyczne

Wybiera się ktoś?
http://muzyka.onet.pl/0,1877449,newsy.html

Ja jako fanka jego muzyki nie mogę tego opuścić, trzeba juz forsę zbierac  😅 No i oczywiście... nie moge się doczekać  😅

A Wy? Idziecie teraz na jakieś koncerty? Wybieracie się na coś ciekawego do teatru?  🙂
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
10 grudnia 2008 20:39
Ja w te sobotę z dziewczynami idę na koncert ILLUSION w Hali stulecia we Wro.

Zastanawiam sie nad pójściem na 'musical' CIAŁO do Capitolu, ale mam wątpliwości. W sumie ponoć dużo podtekstów erotycznych w tym spektaklu podobno jest.

No i 20.12 idę z ekipą na koncert Karuzelli w Łodzi :-)

Był ktoś na A CHORUS LINE? Ja nie byłam i strasznie żałuję :-(
My jedziemy z mezem na koncert Blaze - bylego wokalisty Iron Maiden do Szwajcarii.  😅
Byłam dzisiaj w Teatrze Komedia na "Zamiana na wakacje".
Ubawiłam się jak nigdy!  😜 Super komedia dla osób chcących się zrelaksować, ale i również zabawić. Pierwsza część nie jest najlepsza, za to co się dzieje w drugiej...  😁 😜 Dodatkowo p. Polk (jeden z  głównych bohaterów) pomylił się i tak improwizował, że... az sam chyba nie wierzył w to co powiedział  😁 cała sala wybuchnęła śmiechem, aktorzy... również  😎 Miło było zobaczyć naturalne reakcje aktorów na takie "gafy" (choć ja bym tak tego nie nazwała - Polk uratował swoim tekstem całą sytuację, a wręcz przeciwnie - myślę że wyszło to na dobre  😉). W skali od 0 do 6 - daję 5-. Takim moim laickim spojrzeniem - osoby która chodzi 3-4 razy w roku do Teatru (choć gdybym mogła to chodziłabym częściej)  🙂 Tak więc - polecam  😉
nesta   by w przyszłość bezczelnie patrzeć...
20 grudnia 2008 00:33
a był ktoś w Romie na Upiorze?
ja  😉
warto, warto, i jeszcze raz warto  😀
byłam jakoś w maju/czerwcu i w środku było straaaaasznie duszno.
Przedstawienie GENIALNE  😜 Miałam iść na to jeszcze raz, ale ciągle mi coś innego wyskakuje....
nesta   by w przyszłość bezczelnie patrzeć...
20 grudnia 2008 00:50
a bylas jak gral Aleksander czy Zagrobelny?
Aleksander
o wlasnie, ja tez chce sie wybrac do Romy na Upiora w Operze, tylko troche daleko mam, moze kiedys dotre 😉
Wybiera się ktoś na WOŚP? 🙂
Ja będę (o ile nie będzie za zimno  :hihi🙂. Miałam w tym roku iść jako wolontariusz, ale za późno się "obudziłam"  🙂 Dodatkowo te temperatury, a ja 17.01 wyjeżdżam, więc pochorować się nie mogę  😉
Czy dziś w Warszawie dzieje się coś ciekawego?  😉 Właśnie się ze znajomymi zastanawiamy co by tu robić dziś wieczorem.... ?
w Kato na wośpie będą Akuraci 😀
http://www.moja.bydgoszcz.pl/?mod=imprezki&event_id=1420

Chciałam na to jechać, ale jak zwykle coś nie wyszło...
Już w sumie wszystko było gotowe - przy bukowaniu biletów wystarczyło zatwierdzić, ale coś mnie tknęło i zapytałam Tatę czy by może Mama nie chciala z nami... No...i d*pa. Bo to trzeba było zaczekać (mama odsypiała nockę) i później jakos tak nie wyszło... Szkoda...
21 lutego we Wrocku w Wytwórni Filmów Fabularnych gra  reaktywowany KNŻ w starym składzie!!!!

Obowiązkowo jak co roku od 11 chyba lat  zamieniamy z moją ukochaną ekipą gajerki i  obcasiki na marteny i w młyn  😅  🥂
Wiem, że niektórym z Was podobał się pomysł tej wystawy, teraz możecie zobaczyć ją u nas - na żywo  😉

zdjęcie pobrane z wp.pl

http://turystyka.wp.pl/katn,3_4,lok,,wid,10866726,artykul.html?ticaid=17887
Jakby tlyko była w Poznaniu to moze bym się i udała.

A wybiera się ktoś moze na Slipknota do Warszawy? 👀
a ja jestem wściekła
w Pozku był koncert Myslovitz - za późno sie kapnęłam i biletów nie było....
to sobie myśle - pójdę na SDM - są koło Pozka - i tyż d.pa - biletow neni!!
może ktoś będzie sprzedawał przed koncertem 😉
karolinag4, ja się chciałam wybrać. Niestety fundusze, a raczej ich brak, sprowadziły mnie na ziemię  🤔
Podzielisz się chociaż wrażeniami po?  😉
pewnie, że tak  😅
Dodofon ja z myslovitzem tak samo... szczególnie ze na stronie rock long lucka ciągle było napisane ze bilety są dostępne... tylko ze chyba ktoś jej dawno nie aktualizował bo jak zadzwoniłam to sie okazało ze nie ma od kilku dni 👿
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
01 marca 2009 21:57
A ja właśnie będę się wybierać na koncert Myslovitz 6 marca 😁, który będzie w łodzi w dekompresji 😀
Wybiera się ktoś w lipcu na koncert Jacksona do Londynu?  🏇 Ponoć mają to być ostatnie koncerty artysty  😕
fixxxer12   "Try again. Fail again. Fail better."
11 marca 2009 07:43
Zbieram chętnych na wyjazd na koncert DAVE MATTHEWS BAND do Holandii 07.07. Im więcej osób tym raz, że raźniej, a dwa koszty się rozłożą 😉

Calathea   Czarny Książę
15 kwietnia 2009 08:11
Zakładam ten wątek, ponieważ nie doszukałam się podobnego. Jeżeli jednak takowy istnieje proszę moderatorki o skasowanie tego lub przeniesienia go do już istniejącego.



Więc tak - pytanie do ogółu... wybiera się ktoś z tutaj obecnych na "Przystanek Woodstok" lub "Castle Party"?
Ruda_H   Istanbul elinden öper
15 kwietnia 2009 09:48
od kilku sezonów odwiedzam tylko i wyłącznie Masters of Rock ... polecam jeżeli ktoś mieszka blisko czeskiej granicy

http://www.mastersofrock.cz/www/index.php?view=82
kiedyś się wybierałam na Masters... ale nie wyszło, bo zerwałam z chłopakiem, a to z jego znajomymi mieliśmy jechać  😎
A ja się jutro wybieram na koncert Apocalyptyki do Stodoły 🏇
Woodstock ma swój własny temat 😉

Ja w te wakacje mam zamiar wybrać się właśnie na Woodstock, oraz do Jarocina i na Warhead 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się