moda, ciuchy etc...

fajne są jeszcze bluzy Aeropostale, Hollister ale nie wiem czy można je u nas kupić bo ciuchy tych firm jak również Abercrombie & Fitch zawsze przywozi mi kuzynka, która mieszka na stałe w USA
Superdry - rewelacyjne są jakościowo.
Frania GAP?
pony   inspired by pony
17 stycznia 2014 09:57
Dziewczyny, ratunku, ja znowu cobaczylam cos na kims i nie moge znalezc 🙁
Kurtka zimowa, kolor ciemny khaki, chyba moge nazwac ja parkaą,czarne futro przy kapturze, ale co najbardziej charakterystyczne- kieszeń z tyłu!
Widzialam juz kilka dziewczyn w Wawie, kojarzycie? :kwiatek:
Dzięki dziewczyny za pomoc, jutro sobie na spokojnie poprzeglądam bluzy tych firm  :kwiatek:
Pursat   Абсолют чистой крови
17 stycznia 2014 18:44
Dawno nie kupiłam sobie żadnych dżinsów. Dorwane na %. Obecnie są za 79,99, ale już nie ma mojego rozmiaru. Teraz zastanawiam się jak mogłam funkcjonować bez spodni z dziurami. 😁

Bee.   przewodnicząca chaos serce ma przebite strzałą.
17 stycznia 2014 21:52
Pursat, spodnie, jak spodnie, ale muszę przyznać, że chyba nigdy nikomu nie zazdrościłam tak nóg i figury jak Tobie.  😜
Pursat   Абсолют чистой крови
18 stycznia 2014 08:15
Bee., dziękuję bardzo. :kwiatek: Ja bym jednak poprawiła co nieco tu i tam. 😉
dziewczyny ratunku !! czy ktoś  widział tą sukienkę w rozmiarze L, XL w zarze po przecenie 79,99  tylko w kwiatki http://www.zara.com/pl/pl/kobieta/ostatnie-rozmiary/kolekcja/sukienka-z-dekoltem-w-serek-c555588p1480503.html u mnie na końcu świata zostały tylko M i S, gdyby jakiś dobry człowiek zechciał mnie poratować  :kwiatek:
wrr - w grudniu dałam za nią 129zł - mogłaś nie wrzucać 😉 z L może być ciężko, wtedy już były tylko M i S
hi hi to nawet nie wiedziałam bo w Rzeszowie to dopiero ma wyprzedaży pojawiły się a duże tylko czarne takie pogrzebowe, ale te kwiatki  😍 są piękne
Z czym nosić beżowe spodnie? Trafiłam na jakąś wyprzedaż w Primarku, i zgarnęłam pół szafy gaci i wpadły mi w ręce beżowe spodnie właśnie. Co nosić na górę i jakie buty? Mam już dobrany chabrowy, dłuższy sweter, bladoróżową apaszkę, tylko z butami mam problem, bo reszta w miarę.współgra, jeśli chodzi o taką.codzienną, luźną i wygodną stylizację. W jaki kolor i w jaki fason celować? Btw, zawsze, ale to zawsze mam problem z butami -.-
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
21 stycznia 2014 08:51
Zależy jakie spodnie? Z czego, jaki fason?
Jakie buty masz?

Kolejne łupy od Marant 😍
legginsy:

spodnie:

jedwabna bluzka:
dodzilla, w wersji bardziej eleganckiej np z białą koszulą. Albo w takiej bardziej w moim guście: biała bluzka i kurtka niby skórzana.
Buty w wersji light jakieś balerinki (jak jest ciepło), tak to np z workerami? Przynajmniej ja tak to widzę 🙂
Proste, beżowe rury bez żadnych udziwnień. Też myślałam o workerach, ale w jakim kolorze je brać ewentualnie? mam jedne śliczne granatowe czółenka, ale przy plus dwóch na zewnątrz ani mi się myśli bez grubych skarpet i rajstop wyjść 😁
dodzilla, ja moje beżowe spodnie łączę z ciemnobrązowymi wiązanymi sztybletami z nubuku i takie połączenie zawsze jest ok 😉 Do czarnych workerów też powinno to dobrze wyglądać, ale wiele też zależy od tego, co będziesz mieć na górze
dodzilla, mi pasują do czarnych, ciemnobrązowe w zasadzie też mogą ładnie wyglądać 🙂
No ale mówię, dla mnie najnaj jest beżowe spodnie + workery + skóra :>
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
22 stycznia 2014 08:14
Moja nowa torebka 😍


edit: wielkosc zdjęcia
dodzilla do prostych bezowych rurek pasuje w zasadzie wszystko i w kazdym kolorze!
ash   Sukces jest koloru blond....
22 stycznia 2014 09:44
Na ważne wyjścia w taką pogodę jak teraz zakładacie szpilki prawda? Nie kozaki?
ash, szpilki (do sukienki?) chyba na każdą pogodę, jeśli spotkanie ważne.
ash   Sukces jest koloru blond....
22 stycznia 2014 10:02
Thymos, do sukienki 🙂
No to dobrze, już się bałam że będzie dziwnie jak wyskoczę przy - 10 w szpilkach.
Jakbyś miała kozaki na szpilce... też by mogły być, choć do kiecki kozaki - to dziwnie mi się wydaje. Bardziej dziwne niż szpiki w zimie, w każdym razie.
ash   Sukces jest koloru blond....
22 stycznia 2014 10:31
Kozaków na szpilce nie mam, mam tylko oficerki , no ale nie ma opcji żeby je założyć do eleganckiej kiecki.
Idę w szpilkach 🙂
Help, czy widziala ktoras z Was top o takim kroju w sklepach lub na Allegro? Jedyne co udalo mi sie znalezc to zwykly golf bez rekawow.
Cenciakos   Koń z ADHD i złośliwa zołza ;)
23 stycznia 2014 14:08
Mam luźniejszy czas w pracy więc wczoraj weszłam na stronę MOHITO i musiałam kliknąć, no musiałam  😜
Przed chwilą kurier przywiózł, nie wytrzymałam i musiałam przymierzyć jeszcze w pracy bo bym do 16 nie wysiedziała  😁
chcę przez neta kupić kurtkę parkę z zary tylko nie wiem jaki rozmiar 🙁 XS czy S. S może być za luźna a XS mieć za krótkie rękawy. Kurcze no, a u mnie nie mam Zary żeby kupić stacjonarnie
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
23 stycznia 2014 14:23
Cienciakos ooo chyba muszę się wybrać do ich sklepu  😜 To nowa kolekcja?

Ja ostatnio znalazłam sukienkę moich marzeń w Pull&Bear, niestety już na wyprzedaży i był tylko rozmiar S, za mały  🙁 Szkoda, bo mogłabym dać za nią normalną cenę, taka była piękna  😁
Cenciakos   Koń z ADHD i złośliwa zołza ;)
23 stycznia 2014 14:59
Tak, nowa kolekcja. W sklepie nie widziałam, zamówiłam ze strony bo nie chciało mi się szukać po innych salonach 😉
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
23 stycznia 2014 20:03
Znalazłam taką sukienkę w sklepie. Strasznie mi się spodobała tylko nie za bardzo jestem przekonana do siebie w grochach. Jak sądzicie?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się