Zadziwiające, nietypowe ogłoszenia

To chyba dlatego, że zdjęcie tak niefortunnie wyszło 🙁 Jak pierwszy raz je zobaczyłam, to serio wydawało się, jakby to był screen z jakiejś gry. Dziewczyna ma długie blond włosy i makijaż. Ot, cała kontrowersja 😉
zazdroscicie jej urody  😀iabeł:  ot dupeczka z koniem, wielkie mi halo  🙄 co niektorzy chyba muszą do fizycznej pracy sie wziac bo na łebki pada... 😵
straszne gówno z tego watku jest....  na swiecie koni fajny taki wątek, tam rzeczywiscie wrzucają ciekawe rzeczy, a wam nie pasuje ładna laska z koniem. buahahahahah  🤣
dno, no dno normalnie.
ej, wstawcie swoje fotki, ja pokomentuje 😉 dajcie mi sie tez pobawic  😂
nie do wszystkich to oczywiscie skierowane, ale do znacznej wiekszości..
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
23 stycznia 2014 10:19
najpierw staw swoją, by wykluczyć, że będziesz je komentował nie z kompleksów  😉

ja tam nie zazdroszczę, bo mi się nie podobają takie, ale rzeczywiście - trochę za bardzo niektórzy przesadzili, osądzając tą dziewczynę poprzez wygląd.

Ale przyznacie chyba, że jak się wystawia w jakimś ogłoszeniu nauszniki, to na głównym planie powinny być te nauszniki a nie "ładna" albo dla niektórych ładna pani.


Tak czy inaczej - o gustach się nie dyskutuje, i jednych może ten widok śmieszyć i bawić a drugim się spodoba i nie uznają tego za nietypowe.

i błagam, nie "wziąść" tylko wziąć jak już mamy być tak dokładni  😉 edit: sama napisałam poprawnie, a nie z błędem...
(ale widzę, że błąd już poprawiony  😉)
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
23 stycznia 2014 12:40
Dzięki dziewczyny za odpowiedzi, jakieś tam podejrzenia miałam, ale nie mnie interpretować zdjęcia i oceniać czyjąś pracę 😉
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
23 stycznia 2014 15:15
ale w treści ogłoszenia już ciemnogniada  😀

i na pierwszy rzut oka przeczytałam "8 miesięcy źrebna", w ogóle pomijając pierwszy wyraz 11 lat  😡
ciemnokrwista to chyba miał być zestaw 2w1 😀 zimnokrwista i ciemnogniada. taki skrót myślowy  😁
Może nie końskie ...ale nie mogłam sie powstrzymać...rasowe za 500 ha ha ha

http://alegratka.pl/ogloszenie/urocze-2-miesieczne-husky-niebieskie-23277920.html?h=7b666f2b64526da9
luizka10, może to i smutne, ale na allegro nawet taniej psiaka z rodowodem dorwiesz. że to rodowód "słomiany", to inna sprawa. z drugiej strony, spójrz na hodowlę koni...
Met

Rozbroiło mnie właśnie to że RASOWE tylko o rodowodzie nic a nic
desire   Druhu nieoceniony...
23 stycznia 2014 21:53
Sio   nowe wcielenie marchewki
23 stycznia 2014 21:57
Oni chyba nie wiedzą,że teraz prawo zabrania sprzedaży psów z nierejestrowanej hodowli i nierodowodowych? (nawet jeśli rodowód z dziwnego stowarzyszenia to i tak musi być)

Ogłoszenie z siodłem to mistrzostwo świata. Miałam coś z niego zacytować,ale większa część jest do cytowania, więc polecam przestudiowanie wszystkim poskramiaczom dzikich mustangów 😀
desire
Ktoś ma Mega poczucie humoru  😜 🏇
desire
rewelacja! kocham już tego sprzedającego!  😍
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
24 stycznia 2014 01:28
desire- bomba xxxx 👍
desire   Druhu nieoceniony...
24 stycznia 2014 10:31
Dziewczyny, tak szczerze to myślałam, że ogłoszenie jest wystawione przez całkowitego laika, który w życiu na koniu nawet nie siedział, a tu proszę - nawet miłe zaskoczenie po przeczytaniu treści.  😁 😉
desire Super ogłoszenie, gratulacje dla autora 🙂
ceffyl   Niektórzy ludzie są taktowni. Inni mówią prawdę.
24 stycznia 2014 16:39
zdjęcie...  ogonek był za cienki? 😁
👍 dla twórcy!

http://allegro.pl/stanowka-holsztynskim-ogierem-comandor-hol-81pkt-i3915355932.html
To już trochę żałosne 🤣
Jak ogon jest niereprezentacyjny to nie robi się fotki od dupy strony...
Dubel -.-
Kolejny Dubel -.-
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
24 stycznia 2014 17:26
Dosztukowany ogon to raczej ni jedyna ingerencja w zdjęcie 😉
Ktoś, kto szuka pracy przy koniach i zamieszcza takie zdjęcia, że każde z nich jest bardzo zniechęcające do jakiejkolwiek współpracy

http://ogloszenia.re-volta.pl/inne/szczegoly/24267

No i imię konia - jakby zamiast M była inna litera, to to by było strasznie niesmaczne

http://ogloszenia.re-volta.pl/konie/szczegoly/9530


Co do owego "Cyklona" To do czego 9zdaniem zamieszczającego ogłoszenie0 nadaje się ten koń? Bo przytulania nie ma..  🤣 
Do dobrego pozostawania w tyle  🤣 Przepraszam, musiałam 😉
pozostawanie w tyle - za końmi, to akurat b. fajny wyznacznik posłuszeństwa, opanowania czy doświadczenia konia. oznacza, że zostaje z jeźdźcem gdy konie się oddalą, a nie leci za stadem. a tak ma większość jednak - spróbujcie (duża odległość, poza obszarem widzenia) . stado znika za zakrętem i nagle z ustawionego, rozluźnionego aniołka jest przerażona torpeda.

(chyba to autor miała na mysli 😉 )
Tak, dokładnie i to faktycznie może być zaletą konia.
Tylko dziwnie to tutaj brzmi. Może jakby w inny sposób to napisać. Ale to już chyba czepianie się 😉
emptyline   Big Milk Straciatella
24 stycznia 2014 20:28
ceffyl, ha ha, przepiękne ogłoszenie!
http://ogloszenia.re-volta.pl/konie/szczegoly/10598
W samym ogłoszeniu może nie ma nic nietypowego, ale buty i skarpetki jeźdźca... 😜
desire   Druhu nieoceniony...
24 stycznia 2014 22:42
sumire, boskie !  😍
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się