moda, ciuchy etc...

safie Wg mnie możesz kupić 🙂 Ładnie i dziewczęco wyglądasz.
Czy obecnie w Mohito/Reserved/ H&M kupię jakąś ładną białą bluzkę z długim rękawem, do spódnicy i spodni typowo na egzaminy? Czy może teraz większość koszul to takie dżinsowe. Nie mam za dużo czasu żeby chodzić i szukać, także proszę o radę czy jednak warto się wyrwać do centrum, czy nie.
Safie, nie bierz tego osobiście, ale dla mnie grochy do okropieństwo 😜 Pasuje mi to do tych starych ruskich podomek, albo kucharskich fartuszków ze szkolnej stołówki. KLIK
Safie, nie bierz tego osobiście, ale dla mnie grochy do okropieństwo 😜 Pasuje mi to do tych starych ruskich podomek, albo kucharskich fartuszków ze szkolnej stołówki. KLIK


Chyba, że buty były by czadowe, może czerwone lakierowane czółenko na szpilce?
Żeby zrobić klimat lat 40? Bo jeśli zrobisz z tego zwykłe wdzianko to faktycznie będzie do czapy. Oczywiście moim zdaniem, każdy ma inny gust🙂
To jest ciekawa sukienka, z fajnymi dodatkami moim zdaniem dobrze będzie wyglądać. Z tyłu Ci ładnie wcięcie podkreśla🙂
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
24 stycznia 2014 07:42
dodzilla , osobiście do grochów nic nie mam, ale zwykle nosze ubrania bez wzorów.

Thymos , dzisiaj jednak jadę po nią do sklepu, przecież szafa szpilek nie może się marnować 😉
kujka   new better life mode: on
24 stycznia 2014 09:26
safie, mi sie podoba ale ja lubię babciowe grochy i spodnice pensjonarki :P
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
24 stycznia 2014 15:06
Kupiłam. Krój bardzo mi się podoba i możne kiedyś podrzucę do krawcowej na wzór
Safie właśnie gdzie to takie sukienki bywają? Mnie może grochy nie za bardzo, ale właśnie super krój! Takich sukienek szukam, tak prostych, że aż ładnych i wygodnych przede wszystkim!
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
24 stycznia 2014 19:20
Alaska, w h&m znalazłam. Według strony jest jeszcze czerwona (bez grochów) i w szare maziaje
chcę kupić sobie parkę z Zary (niestety przez neta bo u mnie nie ma Zary)
taką:



bądź taką:



nie mam pojęcia, na którą się zdecydować 🙁 czy któraś z Was ma jakąś z tych kurtek?
Pursat   Абсолют чистой крови
25 stycznia 2014 17:14
Druga jest zdecydowanie ładniejsza. Pod koniec roku kupiłam w Zarze bardzo podobną i jest mi w niej bardzo ciepło, a nie jest puchowa.

[img]http://static.zara.net/photos//2013/I/0/1/p/7627/203/800/2/w/560/7627203800_2_2_1.jpg?timestamp=1381916951150[/img]
Pursat też mi się wydaje, że druga ładniejsza i mam tutaj do wyboru jeszcze kolor granatowy 😉

[img]http://img18.allegroimg.pl/photos/oryginal/39/07/32/82/3907328217[/img]

tylko właśnie nie wiem czy będzie ciepła (a potrzebuje ciepłej bo u mnie na Mazurach temp. ponad -10 to teraz codzienność 😉 ale skoro Twoja jest ciepła to ta pewnie też) oraz jaki rozmiar wziąć XS czy S. A Ty jaki masz rozmiar swojej? Ja mam prawie 170 cm wzrostu i boje się że XS może być za krótka a S za szeroka 😉
Pursat   Абсолют чистой крови
25 stycznia 2014 17:44
A te twoje są z TRF czy Woman? Wydaje mi się, że czarna to raczej TRF. Moja z TRF i tam generalnie XS wypada mniejsze niż Womanowe. Swoją wzięłam S-kę, żeby spokojnie zmieściła mi się bluza czy grubszy sweter. 🙂 Mam 171 i sięga mi tam, gdzie modelce.

Ta granatowa jest śliczna. Czarnych jest zatrzęsienie na ulicach, więc może warto celować w interesujący kolor. 🙂
Chyba TRF 😉
hanexxx ja mam tę druga w granacie 🙂 Normalnie noszę Mki i taką też sobie wzięłam i uważam że dobrze zrobiłam, bo jakiś grubszy sweter pod spód i nie jest opięta, a na luźne rzeczy też wygląda dobrze 🙂 Generalnie ubóstwiam tę kurtkę, niestety jedyny minus to fakt że nie jest to typowo zimowa kurteczka na mrozy -20, ale z polarkiem daje radę 🙂 No i cena też była zabójcza, chyba z 6 razy podchodziłam do licytacji, ceny leciały nawet 600 (!!!) zł - gdzie normalnie ona kosztowała 399.. Takie parcie na nie było w listopadzie/grudniu, nie wiem jak jest teraz. Mi ostateczni udało się ją upolować za 270 zł, oczywiście nówkę więc byłam zachwycona  😍


edit. a co do jeszcze tej ciepłoty - ja jestem mega zmarźluchem! także może akurat Tobie będzie ciepło 🙂
Facella   Dawna re-volto wróć!
25 stycznia 2014 19:17
hanexxx, gdzie kupujesz? Za ile? Podrzucisz link?
Ja cały czas bez kurtki na zimę, płaszcz kupiłam od Chinola, co z tego, że ciepły, skoro za mały  😵 I ponad 250zł leży i nie może się sprzedać, a ja nie mam kasy na nową kurtkę  😵 Szlag mnie trafia po prostu i chodzę w jesiennym płaszczu  😤
Facella tylko allegro, albo jakieś tablice czy szafy bo to zeszłoroczna kolekcja jest 😉 parka Zara wpisz sobie w wyszukiwarce i Ci wyskoczy 🙂
robakt   Liczy się jutro.
25 stycznia 2014 19:44
Kupowałyście coś w Sinsay?
robakt często 😉
robakt cały czas 🙂 bardzo lubię ten sklep głównie za ceny 😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
25 stycznia 2014 20:10
Pursat Ty się świetnie orientujesz w kolekcjach Zary - ta sukienka pod kurtką na wstawionym przez Ciebie zdjęciu jest gdzieś dostępna?  😉
Pursat   Абсолют чистой крови
25 stycznia 2014 20:59
To chyba jest spódnica. Możliwe, że gdzieś stacjonarnie, bo online to już prawie nic nie ma.
Co myślicie o takiej sukience na studniówkę? Plus do tego te buty oraz naszyjnik i bransoletka w podobnym stylu, ale w kolorze butów?
Taki zestaw da radę?
robakt   Liczy się jutro.
25 stycznia 2014 21:35
Właśnie weszłam tam wczoraj pierwszy raz i wyszłam z jeansami i paskiem i zapłaciłam szalone 55 złotych z groszami.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
25 stycznia 2014 22:06
Pursat dzięki  :kwiatek: Przejdę się jutro w takim razie, ale coś czuję, że jak online nie ma, to w centrum Warszawy tym bardziej..
Pursat   Абсолют чистой крови
25 stycznia 2014 22:44
Jeśli chodzi o wyprzedaż, to bardzo często w sklepach można znaleźć coś, czego od dawna nie ma na stronie. Wciąż trafiają się perełki. 🙂
Dokładnie tak! Tak jest w każdym sklepie inditexu - z jednej strony faktycznie zdarzają się perełki, z drugiej strony to wkurzające --> przykład to choćby sytuacja z dzisiaj, znalazłam kozaki w p&b na wyprzedaży ale jak na złość 36, pan mnie poinformował że ostatnia para więc poprosiłam go żeby mi sprawdził czy są w innym sklepie np. we Wrocławiu, niestety ale "oni nie mogą tego sprawdzić i jedyna możliwość to zobaczyć na stronie", wszystko byłoby extra gdyby nie fakt że na stronie butów już nie ma - eh!
piotrowska   Między grzywą a ogonem
26 stycznia 2014 15:35
chonakawe - Sukienka ładna, ale buty zbyt rażące. Ja bym dopasowała jakiś beż, krem, może coś bardziej piaskowego, ewentualnie granat i granatowe dodatki. Biżuteria ok.
Wizja   Skąd wziąć siłę do dalszej walki...?
26 stycznia 2014 16:00
Dziewczyny, gdzie jeszcze dorwe taka parke granatową lub czarna jak hanexx wystawiała ? Nie widzę na stronie...
Pursat   Абсолют чистой крови
26 stycznia 2014 16:26
Tylko allegro. To stara kolekcja.
Ja mam tę kurtkę, kupiłam ją jakoś rok temu i jest to moja ulubiona kurtka zimowa 🙂 Przy niższych temperaturach zakładam pod nią grubszy sweter i też jest ok (przy naprawdę niskich temperaturach -15-20 zmieniam na kurtkę snowboardową). Długością sięga mi mniej więcej tak jak modelce na zdjęciu, a mam całe 160 cm wzrostu (rozmiar S)  🙂  jedyną wadą jest, że przy suwaku wychodzi mi pomiędzy materiałem białe wypełnienie, takie delikatne kłaczące się niteczki, ale zauważyłam to u większości kurtek z wypełnieniem z Zary. Mimo to polecam 🙂

[img]http://img18.allegroimg.pl/photos/oryginal/39/07/32/82/3907328217[/img]
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się