Końska rewia mody cz. VIII (2014)

Dziś w końcu zabrałam się za zrobienie zdjęć microfasera maritim, uwielbiam ten czaprak jest taki elegancki  💘



z dralonikiem



i oczywiście... zdjęcie z cyklu "nie będę pozować"  😂

wątek zamknięty
Cocosowo, ale cukierkowy pad 😍 BOSKO wygląda Laser!

Ej nie jęczcie przynajmniej COŚ NOWEGO w Eskadronie! A nie ta sama nuda co co dwa sezony 🙂 kwiatki mogą fajnie wyglądać na żywo 🙂

wątek zamknięty
Budlejowe_love   - Kuc Grupy D ? - Tak owszem 177 cm w kłębie <3
25 stycznia 2014 16:07
Kwiatki mogą być jeszcze fajniejsze od gwiazdek 😀
wątek zamknięty
Z okazji ładnej pogody, kilka szmatofot:

Diego w Caballu wiśnia/granat ( 😍 ) :


Tutaj wersja na siwym:


Siwy w jakiejś łezce eskadronowej:


I jeszcze raz w jakimś eskadronie:


Siwy w Caballu śliwka/szary i derce śliwka:

wątek zamknięty
maison   Wiara i wytrwałość to klucz do spełnienia marzeń!
25 stycznia 2014 17:33
huzarova prześlicznie wygląda! Fajne kolorki 😉

Cocosowo a co to za kolor? Baardzo mu pasuje.

wymodelowana wiśnia bardzo podoba mi się na gniadym a na siwym śliwka, przepięknie!

ja na szybko, już ostatni raz komórkowo:

wątek zamknięty
wymodelowana, siwy w śliwce, pycha!
wątek zamknięty
Wiśnia na gniadym szał, a ja mam bardzo podobnego konia, niedobrze...  🤣

Ta eskadronowa derka z fartucha kucharki pasowałaby mi do butów.  😁
wątek zamknięty
maison, Burza, Altiria, to dobrze, wszak wiśnia sprezentowana przez właścicielkę Siwego mnie, a śliwka sprezentowana właścicielce Siwego przeze mnie 😀
Altiria, na żywo wygląda jeszcze bardziej szałowo, ja się zakochałam!
wątek zamknięty
Derka w kwiatki obłędna.
No i w końcu coś w stylu toffe/gelb.
wątek zamknięty
wymodelowana, szalenie mi się podobają obydwa konie w Caballach!
ano właśnie, w końcu coś wprowadzili innego, chociaż nie sądzę, żeby kwiatki przebiły gwiazdki 😉
wątek zamknięty
co to za kolekcja?
wątek zamknięty
etosha To tak cwanie jest przerobione w photoshopie 😉 Ja również kiedyś znalazłam podobne i byłam zachwycona a się okazało, że ktoś się bawił kolorami 😉
wątek zamknięty
Budlejowe_love   - Kuc Grupy D ? - Tak owszem 177 cm w kłębie <3
25 stycznia 2014 19:35
dairoxroxi , też oszalałam na jego punkcie jakiś czas temu i po dziś dzień mam łezkę w oku jak na niego patrzę  😕
wątek zamknięty
Budlejowe_love ja prosiłam, dzięki 🙂 jak się spisuje jakościowo?
dairoxroxi abstrahując od czapraka, ten konik jest przesłodki, mam ochotę go przytulić 🙂
wymodelowana śliwka the best
maison super dera 😉
wątek zamknięty
Budlejowe_love Mogliby takiego zrobić, kupiłabym go nawet jeśli jego cena zabijałaby  😁  A może uda się podobnego Caball'a zamówić  👀
wątek zamknięty
Budlejowe_love   - Kuc Grupy D ? - Tak owszem 177 cm w kłębie <3
25 stycznia 2014 20:00
Ratana , dla mnie jakościowo bardzo fajny , gruby i porządnie wykonany więc pewnie jeszcze kiedyś zainwestuję w kolejny w innych kolorkach  💘
dairoxroxi , ja też ja też caball chyba nie koniecznie , ale eskadron za każą cenę  😍
wątek zamknięty
Dziękujemy  :kwiatek:, ja jestem zauroczona tym padem... do szczęścia brakuje mi jeszcze tylko karmelu (a potem wymyślę milion innych  :oczy2🙂

Cobrinha, maison kolor to piasek z lamówką ceglastą, tylko zdjęcie robione po południu i kolory są przekłamane.
wątek zamknięty
Ojej derka w kwiatki też mi podchodzi pod taki fartuch kuchenny babci 😀 ale za to reszta....  😍
wątek zamknięty
dziewczyny wiecie jakie owijki pasują do padu marone z Choco / petrol ?  niestety oryginalnych chyba już nie dorwę 🙁
wątek zamknięty
Budlejowe_love   - Kuc Grupy D ? - Tak owszem 177 cm w kłębie <3
26 stycznia 2014 09:33
Szarlotka. , ja mam te owijki horze i do rąbów na derce z kolekcji choco/petrol pasują niemalże idealnie według producenta jest to kolor czekoladowy ale mi się średnio chcę w to wierzyć  😉
wątek zamknięty
Budlejowe_love dziękuję  :kwiatek:
wątek zamknięty
Z jakiej kolekcji są te owijki?
wymodelowana AAAAAAAAaaaaaaaaaaa przez 2 miesiące zastanawiałam się jak bd  wyglądało to połączenie wiśnia z granatem i białym.
Zakochałam się 😍
wątek zamknięty
Budlejowe_love   - Kuc Grupy D ? - Tak owszem 177 cm w kłębie <3
26 stycznia 2014 10:38
Szarlotka. , masz tu kilka zdjęć poglądowych jak to wygląda i cieszę się że mogłam pomóc  😅

wątek zamknięty
Sharlotka, na ebayu niemieckim są na przecenie  😉
wątek zamknięty
Budlejowe_love swoimi zdjęciami przekonałaś mnie żeby kupić derkę w romby do petrola  😍 wiec właśnie poszło klik "kup"  🏇
wątek zamknięty
Budlejowe_love   - Kuc Grupy D ? - Tak owszem 177 cm w kłębie <3
26 stycznia 2014 12:51
azazu93 😅 Petrol na żale , petrol na smutki kup Petrola będziesz milutki  😍
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
26 stycznia 2014 13:13
Budlejowe_love, Szarlotka tylko, że derka w romby nie pasuje do polopadu, te brązy mają zupełnie inny odcień, zresztą same zobaczcie:


wątek zamknięty
Budlejowe_love   - Kuc Grupy D ? - Tak owszem 177 cm w kłębie <3
26 stycznia 2014 13:22
emptyline , no to lipton  😕 teraz się czuję winna bo wpędziłam dziewczynę w błąd  🙁
Szarlotka. , przepraszam , wybaczysz ? 🙇
wątek zamknięty
Budlejowe_love rymowanka mnie rozbroiła  😜 mam nadzieje że nie bede czekała 100 lat na ta dere bo zamówiłam ją w okser.pl
wątek zamknięty
harja, :kwiatek:
Czekoladowiec, naprawdę, oba kolory są po prostu przepiękne! Za mną jakaś czerwień chodziła od... majówki 😁 W końcu się doczekałam!

W ogóle to prawda, że Caballe uzależniają... Już po raz kolejny przeglądam wzornik i planuję sprzedać eskadronowego carbona 😁
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.