Zdjęcia Re-Voltowiczów & Voltopirów! ;)

Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
20 stycznia 2014 21:48
Najlepszą sytuację miałam w wakacje, będąc na randce z chłopcem w moim wieku (lat 23), zasiedliśmy sobie w browarni i poprosiliśmy o piwo. Pani go otaksowała, otaksowała mnie, otaksowała jego, otaksowała mnie... i z wymowną miną poprosiła mnie o dowód 😀

Ale ja lubię się w taki sposób postarzać:
asiowe   after a hurricane comes a rainbow
20 stycznia 2014 21:49
monisiaxp to dodam włoski w innej odsłonie 😉
AtlantykowaPanna dziękuję bardzo  😡

Infanitil bardzo ładny makijaż
breakawayy według mnie wersja letnia 2013 najlepsza
galopada_ dawaj więcej !
emptyline świetne ujęcia i śliczna jesteś 😉

wersja aktualna:


wersja zeszłoroczna:
emptyline   Big Milk Straciatella
20 stycznia 2014 21:52
Ja stara dupa już jestem, rocznikowo mam nawet 24, ale jestem z października.   🤣
asiowe, dziękuję. Ten rudy bardzo fajny, ładnie Ci w nim. Jakie masz naturalne włosy?
Ile tu pięknych re-voltowiczek 🙂 xxxmalina, Frania bardzo podoba mi się wasza uroda choć różna 🙂 !  Też się przypomnę
emptyline i tak ci dziewczyny dużo dają, ja byłam pewna że masz ok 15 lat  😁

martkagd dzięki  :kwiatek:


Chyba zacznę wrzucać swoje zdjęcia na re-voltę, żeby się dowartościować, miło jest usłyszeć tyle komplementów  😀 tym bardziej, że mi się we mnie nie podoba NIC, najchętniej bym się z kimś ciałem zamieniła  🙄
asiowe   after a hurricane comes a rainbow
20 stycznia 2014 22:06
emptyline no właśnie mam teraz dylemat czy farbować dalej na rudo czy wrócić do czerni bądź czekoladowego brązu.. A mój naturalny.. hmm o ile dobrze pamiętam ciemny blond
asiowe - w rudym wyglądasz rewelacyjnie! 💘
Strzyga! z sesji na sesję coraz bardziej promieniejesz, ale to zdjęcie przebiło wszystko, PRZE-PIĘ-KNIE! 😍 Aż się człowiek uśmiecha do komputera, wyszłaś tak niewinnie, nieśmiało, a zarazem jakbyś zaraz miała wybuchnąć śmiechem, Twoje piękne oczy "mówią" wszystko!
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
21 stycznia 2014 07:44
malina dopiero teraz zauważyłam zdjęcie bez makijażu, dziękuję  :kwiatek: Tak jak myślałam - wyglądasz świetnie, zdecydowanie żaden makijaż Ci niepotrzebny 🙂
emptyline, ja też myślałam, że góra 16ście, a Ty w moim wieku! I piona, też ostatnio zdrapki nie chcieli mi sprzedać!
martkagd dzięki  :kwiatek:
smarcik proszę bardzo, i dziękuję 🙂
Strzyga PIĘKNE!  😍

a ja dostałam zdjęcia z imprezy, wreszcie nie samostrzałki ( :lol🙂 więc wrzucam i uciekam.
infantil ech, a Ty jak zwykle wyglądasz super 🙂

A ja z okazji nauki do egzaminu znalazłam zdjęcie z wigilijnego poranka - czyli moja walka z prawie trzymetrową choinką 😀

Edit: coś zepsułam, więc naprawiam 😀
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
21 stycznia 2014 23:02
Florcik, dziękuję  :kwiatek: całe życie uciekałam przed staniem przed obiektywem. Teraz sama wyciągam kumpli na foty 😀

infantil - dzięki 😀 imprezowe najlepsze 😀
Bischa   TAFC Polska :)
21 stycznia 2014 23:16
Ostatnia imprezka 😁
Na drugim rockowe dziewczyny 😁
Na trzecim dwie wariatki 😁
busch   Mad god's blessing.
21 stycznia 2014 23:56
Orientujecie się, jak poszukać kogoś do zrobienia sobie jakichś fajnych zdjęć "na pamiątkę młodości"?  😁 Czynnik ekonomiczny niestety odgrywa dość sporą rolę, dlatego boję się trochę uderzać na oficjalne portfolia profesjonalnych fotografów, a z kolei nie jestem na tyle urodziwa, by ściemniać że marzę o karierze w modelingu i to do portfolio  😀. Interesuje mnie Warszawa, ktoś ma sugestie?
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
22 stycznia 2014 07:58
bush co jakiś czas sprawdzaj oferty na gumtree, często młodzi fotografowie oferują sesje TFP - dostajesz zdjęcia w zamian za pozowanie a oni mają kolejne fotki do swojego portfolio. Da się znaleźć sporo osób, które robią dobre zdjęcia w ten sposób  😉
Bischa uśmiech jak milion $$$!
asiowe, rudy to Twój kolor!
busch, poleciało pw.
A ja się wrzucę, skoro dostałam, a co🙂
Własnie jestem w trakcie przechodzenia z rudego w brąz.
olencja, ile książek!! Piękny widok!  😍
karolinaaa, o tak, uwielbiam tę ścianę 😀 A to tylko jeden pokój, jest tego więcej 🙂
Busch - Ja szukam na maxmodels.pl, tam można znaleźć jakiś amatorów, którzy właśnie robią zdjęcia za darmo a dla własnej przyjemności bądź swojego portfolio. 😉
busch   Mad god's blessing.
22 stycznia 2014 17:20
No tak, ale jak za darmo, to pewnie nie z kimkolwiek, tylko z kimś w miarę fotogenicznym i urodziwym 😁
Mnie tu jeszcze nie było , a że z okazji ślubu dorobiłam się zdjęć bez koni to wstawiam 🙂 😉:

Przecudna sukienka! Jeśli kiedyś miałabym brać ślub to tylko w takiej. 😍
Donia pięknaś  😍
Donia Aleksandra, wow, przepięknie wyglądasz 😍 !!
Dzionka, equi.dream dziękuje :kwiatek:
flygirl a ja takiej  nie chciałam na początku. Twierdziłam, ze będę wyglądać jak beza 😉 Wystarczyło przymierzyć by przepaść 😉
Zmykam juz do ślubnego 😉
Donia Aleksandra jesteś prześliczna !
ja tym czasem załapałam się na parę zdjęć i nieśmiało pokaze się w wątku
Szarlotka., śliczna jesteś! Nogi to masz chyba do nieba. Pokazuj więcej zdjęć 🙂
Z przyjaciółkami,na dzisiejszym turnieju piłki nożnej  😉 (ja ta w środku)
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się