Do podlasian STAJNIE, PENSJONATY, WECI

Witam kochani, czy ktoś może ma info o jakiejś przydomowej zaufanej stajni lub osobie prywatnej z podlasia...muszę przenieść klacz bo tam gdzie obecnie stoi płacę i wożę swoje siano, słomę i owies+ wit i paszę,a koń jest delikatnie mówiąc zaniedbany i już mi ręce opadają🙁
Do moderacji- to nie jest ogłoszenie...
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
23 października 2013 14:29
Forumowa sznurka😉
margaritka,🙂
Widia, jak masz fejsa to zerknij
https://www.facebook.com/StajniaZamczysk
Orientuje się ktoś może gdzie w okolicach bialgostoku jest najtańszy pensjonat?
Orientuje się ktoś może gdzie w okolicach bialgostoku jest najtańszy pensjonat?


Ignatki, Tradycja chyba są najtańsze w tych okolicach.
witam. szukam osoby wolnej ktora 21 grudnia moze zabrac z okolicy poznania jedna moja klacz do mnie. trasa to ok 620 km w jedna strone.
Witam, Mam prosbę  :kwiatek:
Potrzebuję namiary na kowali z okolic Białegostoku i najlepiej jakieś opinię 🙂 najbardziej interesują mnie, że tak powiem nowocześni kowale chętni na współprace z tym czego wymaga "klient" 🙂
Z okolic Białegostoku może być ciężko... 😉
a p. Marek Chodkowski? Jest bodajże z okolic Olsztyna, ale dojeżdża regularnie do Białego do kilku koni.
Ja byłam bardzo zadowolona z jego roboty 🙂
U nas Pan MArek regularnie robi 5 koni, w kilku innych stajniach też. Dojeżdża też w okolice Hajnówki.
Czy na podlasiu mamy kogoś typowo ujeżdżeniowego? Kogoś kto mógłby przygotować do tej szalonej L, kogoś ogarniętego w tym co robi? No i oczywiście kogoś kto ma konie do treningu. (Uroki nie posiadania własnego konia, chcesz trenować, to kup sobie konia, jak nie to siedź w rekreacji)
klosma polecam Agnieszke Szafran !  wielka wiedza, doświadczenie i umiejętność przekazywania wiedzy  ma swoją stajnie i swoje konie! POLECAM serdecznie, sama korzystam z treningów z nią

ae Yasmine właśnie rozmawiałam już o tym Panu Marku ze sznurka i zamierzam do niego zadzwonić. dobrze, że robi konie u nas bo ściąganie go na jedno werkowanie to byłby słaby pomysł . ale dziekuje za rade  :kwiatek:
Szukam pensjonatu, dla konia, położonego max. 25km od Olecka. Zależy mi na spokojnej, kameralnej stajni. Bardzo ważne jest żeby konie były wyprowadzane codziennie na pastwiska. Podaję kontakt do siebie: Magda 696-74-75-71
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
01 marca 2014 16:45
[quote author=szukam_szczescia link=topic=434.msg1992348#msg1992348 date=1390768428]
klosma polecam Agnieszke Szafran !  wielka wiedza, doświadczenie i umiejętność przekazywania wiedzy  ma swoją stajnie i swoje konie! POLECAM serdecznie, sama korzystam z treningów z nią
[/quote]

Również polecam. Dużo mi pomogła i nauczyła. Żałuję, że nie mogłam więcej jeździć pod jej okiem.
.
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnmute.gif[/img] Całkowita edycja postu
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
06 marca 2014 21:06
nie wiecie czy ktos u nas nie szuka konia do towarzystwa/lekkich jazd?
nie wiecie czy ktos u nas nie szuka konia do towarzystwa/lekkich jazd?

Co masz na myśli?

Jeździ ktoś w Bukowisku?  😉

Proszę edytowac posty
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
06 marca 2014 22:20
Lamila- Jeździłam tam do połowy 2011r. Chyba od tego czasu dużo się tam zmieniło... (z tego, co słyszałam)
Dementek nie wiem jak bylo wczesniej, ale moim zdaniem teraz jest bardzo okej 🙂
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
07 marca 2014 19:06
Chodziło mi o konie- chyba części nie ma, są jakieś nowe.
Dementek jest kilka nowych. Ale sa tez stare. Np Kiliana, Geprad, Hipnoza, Wigor 😉
Witam, prawdopodobnie będę szukała miejsca w hoteli w Siemiatyczach czy ktoś może polecić jakieś miejsce? Zależy mi przede wszystkim na stajni z pastwiskami na które konie wychodzą na całe dnie i stajni w której podstawą żywienia jest dobrej jakości siano lub sianokiszonka. Z góry dziękuję za jakieś namiary  :kwiatek:
może ma ktoś jakiś kontakt do laboratorium weterynaryjnego w Białymstoku?
adres, telefon? google nic mi nie wypluwa, albo nie umiem szukać  😁

podlasianie - może ktoś z was ma ochotę zakupić matę dla konia ?
będę zamawiała tu
generalnie cena za 1 m2 - maty kwadrat 500x500x25 to ok 98zł netto (czyli za 4 kwadraty)
koszt transportu to ok. 300 zł (za paletę a ja potrzebuję tylko 12 m - na palecie jest ok 40 m )
przy zamówieniu pow 40 m kw będzie rabat - czyli mniej niż 98 zł

jak by ktoś był chętny to proszę o kontakt
Jest ktoś na forum ze stajni KJ Kres? Parę miesięcy temu sprzedaliśmy tam konia o imieniu Anastazja, rasy oo, siwa. Jakby ktoś coś wiedział proszę o wszelakie informacje.
Help, ktoś coś wie?
Potrzebuje nocleg niedaleko tej stajni:
http://stajnia-sowlany.pl/kontakt.html
Armiona ja mieszkam 1,30 min z tamtad jak cos🙂

Proszę nie pisac postu pod postem, to raz, a dwa - ten drugi post powinien się raczej znaleźc w dziale "Ogłoszenia"
Młoda   Kochać to nie znaczy, zawsze to samo.
17 czerwca 2014 19:16
Czy ktoś z podlasian może coś powiedzieć na temat stajni w Wólce Ratowieckiej,- Stajnia Galop? Głównie chodzi mi o informacje na temat właściciela i koni. Czy ktoś coś słyszał na ten temat?  ❓
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
17 czerwca 2014 20:12
sam fakt, ze w ogloszeniu na gruponie pisza o koniach " cieplokrwistych" ... 😉
Potrzebuję ściągnąć wet. Karcza do Białegostoku może ktoś też potrzebuje w najbliższym czasie?
krzysztoftzr   Horses knows who moves who
28 czerwca 2014 14:53

ktoś możę polecić jakiś Pensjonat - nocleg lub agroturystyke w okolicach Biała Podlaska??
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się