Poszukiwany/poszukiwana

sei tutaj popytaj "oni" często dzierżawili konie z Walewic i po obozach letnich niektóre z nich kupowali lub sprzedawali obozowiczom.
http://www.tkkfhubert.pl/konie/page/2
Witam wszystkich, poszukuję gniadej klaczy, 5 lat, około 170 cm w kłębie, jedna skarpetka na prawej tylnej nodze, na głowie dwie odmiany, przedłużona gwiazdka na wysokości oczu, oraz podłużna odmiana na wardze, bardziej po lewej stronie. W dokumentach może mieć jakiekolwiek imię! Sprzedana najprawdopodobniej w czerwcu w okolicach Żywca, ale może być w każdym miejscu. Klacz mogła zostać sprzedana pod zupełnie innym paszportem, pod innymi danymi. Może ktoś ją widział, może ktoś coś wie. Proszę pytajcie, patrzcie uważnie na konie. Może uda się ją odnaleźć. Za wszelkie informację z góry dziękuję!!!!  💘

oto jej zdjęcia:







ponawiam....

nie cytuj zdjec!
Szukam skarogniadego wałacha KWPN- CYRK hod.Rzeczna ojciec Revel matka Chaootje Ma około 10 lat
Sprzedałam go 2010/11 do Kwidzyna  i niestety straciłam kontakt. Był to koń uratowany od handlarza, więc nie wygląda korzystnie na zdjęciach. Miał bardzo dobry charakter-taki koń do kochania. Niestety był mało urodziwy-długi, miał krótkie nogi i wielki łeb.
Będę wdzięczna za jakiekolwiek info!



Poszukuje informacji na temat klaczy

Imię konia: Statuetka
Ojciec: Dreszcz
Matka: Studentka
Data urodzenia: 1998
Rasa: szlachetna półkrew
Maść: gniada
Płeć: Klacz
Hodowca: Kombinat PGR Żydowo

Niestety nic więcej na temt klaczy nie wiem, oprócz tego, że jest matka mojego konia, który urodził się u Pana Izydorka ...Zalesewo -  koło Swarzędza /Poznań więc prawdopodobnie klacz stała u niego .
Witajcie szukam klaczy o imieniu Iva lecz zdecydowanie bardziej znana imieniem Gaja ( tak na nią wołałam i mało kto wiedział jak tak naprawdę ma na imię ), była moja przez ponad 6 lat niestety z powodów finansowych byłam zmuszona ją sprzedać. Klacz znajduję się gdzieś w województwie łódzkim, sprzedałam ją pod Brzeziny, bardzo zależy mi na jej odzyskaniu ponieważ podpisałam umowę z prawem pierwokupu niestety były właściciel sprzedał ją dalej i nie chce powiedzieć gdzie. Jeśli nie udałoby się jej odkupić, chciałabym chociaż dowiedzieć się co u niej bardzo proszę o wiadomość wszystkich którzy mogą coś wiedzieć na jej temat. Kobyłka ma teraz 9 lat jest kara i 'gruba' z odmianą na głowie, niska ok 155 cm w kłębie


W dalszym ciagu szukam jakichkolwiek informacji na temat gniadego walacha o imieniu Gracjan,11 lat. Moze ktos kojarzy go z jakiejs stajni z okolic Warszawy(choc nie jestem pewna czy naprawde znajduje w tamtejszym rejonie).Bardzo prosze o pomoc w tej sprawie.
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
16 stycznia 2014 17:09
mafia11- Po jakich rodzicach ten Gracjan, bo jest ich sporo.
Poszukuje kasztanowatej klaczy Nikita, prawdopodobnie województwo pomorskie - być może Kaszuby, bo tam została sprzedana od prywatnego właściciela jej matka Neska, która stoi w Sominach, a zostały sprzedane w tym samym czasie.. Klacz jest po Wizonie, urodzona w 2003 roku, oto jej zdjecie
Za wszelkie informacje dziekuje
Niestety nie mam aktualnego zdjęcia młodego, ale poszukuję pilnie młodego konia (teraz już chyba będzie miał coś koło 3 lat) po matce folblutce - Judymira, w paszporcie ma imię Jeferson i stoi podobno gdzieś w Sztumie/Sztumskim Polu z jakimś ponoć hucułkiem czy jakoś tak. Chciałabym wiedzieć co u niego, a jego pierwsze właścicielka chciałaby go odwiedzić i sprawdzić co tam u niego.
PS: Jeśli ktokolwiek by słyszał, że młody jest na sprzedaż to błagam o pilną wiadomość!
Behemotowa Żona naszego weta wie, gdzie koń stoi, razem z konikiem polskim. On jest po Lord Starze. 😉
Dementa Gracjan jest po Gaja sp i Etango oo
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
17 stycznia 2014 12:47
A, to inny koń... Życzę powodzenia w szukaniu  🙂
Dzieki 🙂
Nieśmiało chciałam zapytać, czy ktoś może widział gdzieś dwa gniade araby?

Murat-Aria, rocznik 1999, niewielka gwiazdka na głowie, odmian na nogach niestety nie pamiętam, ale albo bardzo niewielkie, albo bez. Urodzona w Kielcach, potem sprzedana, nie wiem, gdzie. Ojciec: Murat-Gazon, matka: Murat-Arma. O ile wiem, to powinna mieć wpis do PASB.

Murat-Gal, rocznik 1999, niewielka gwiazdka i chrapka, odmiany na nogach jw. - albo bardzo małe, albo brak. Nie wiem, czy jest ogierem, czy wałachem. Urodzony także w Kielcach i sprzedany nie wiem, dokąd. Ojciec: Murat-Gazon, matka: Murat-Arba. Z tego, co mi wiadomo, nie ma wpisu do PASB.

Znałam te konie jako źrebaki i młodziaki, to dzieci mojej pierwszej końskiej miłości. Chętnie bym się dowiedziała, gdzie teraz są i co robią.
Behemotowa Żona naszego weta wie, gdzie koń stoi, razem z konikiem polskim. On jest po Lord Starze. 😉

Wiesz co on teraz robi i pod co jest robiony jeśli w ogóle już coś z nim robią?
Podobno ma się fajnie i póki co jest kosiarką, bo on chyba dopiero 3 lata w tym roku będzie miał 😉
skoda   Horse is right, always.
20 stycznia 2014 13:00
Może ktoś coś wie ?

Jamo
m. Japonka, o. Foliał
maść gniada, wlkp
Urodzony 07/04/2009 Stajnia pod Krzywym Siodłem w Brennie
Podobno został sprzedany do handlarza ze śląska  i w marcu 2011 wywieziony do rzeźni.. Może jednak wyszło inaczej, mam nadzieję, że ktoś go widział po tym czasie.








Najnowsze zdjęcie jakie posiadam:
a czemu Stajnia pod Krzywym Siodłem do rzezni sprzedala tak mlodego konia? cos mu bylo?
skoda   Horse is right, always.
20 stycznia 2014 22:42
Stajnia sprzedała handlarzowi. Młody był w pełni zdrowy dlatego się zdziwiłam i szukam dalej, może jednak tamta informacja się nie zgadza i Jamo żyje 🙂
uWAGA BARDZO PROSZE O POMOC!!
Szukałam wątku jednak go nie znalazłąm, lub byl on bardzo dawno temu...
chodzi o to ze poszukuje kilku koni
1. Wasal srokaty niegdyś chyba ogier po Salwadorze, charakterystyczny czarny łeb z wąską łysinka przez cały pysk
2.Salwador [Mangan/Skra] ur 1992 rok również srokaty łeb biało czarny, tatuś tego pana wyżej
3. Halinka [Murcja/Hejnał] ur.1994 rok kasztanka z szeroką łysiną, charakterystyczne rozcięcie na boku tj. na kłodzie (blizna)
4.Helda [Dzięgiel] ur.1994 rok gniadorokata bez znaków szczególnych
Wszystkie konie stały w stajni Senny w Nowęcinie k. Łeby
za wszelkie informacje bardzo wielkie Bóg zapłać!!
Znajoma poszukuje klaczy Lena ur.2006r. po ogierze Domestos od klaczy Leksyka.

likeyou   Bez konia to jak bez serca .
21 stycznia 2014 21:49
Szukam klaczy Ibiza . Ma około 11-12 lat .
Koń ode mnie trafił do pana ze szczecina z tego co wiem albo ona stała albo jeździli w tereny ze stajnią gdzie były same konie fryzyjskie . 😉
Kon wylądował z Lubuskiego okolic Zielonej Góry az w Szczecine . Nie wiem czy sprzedał ten koles tego konia czy dalej go ma bo był to trudny kon.
Ale chciałabym miec jakis kontakt z właścicielem teko konika. 🙂 jej chrakterystyczną cechą jest to ze ma blizne po skaleczeniu na prawej tylniej nodze.
O to konik.
W imieniu przyjaciółki poszukuję SROKATEJ KLACZY w typie koni wielkopolskich o imieniu ŁATKA. W papierach prawdopodobnie NN, urodzona w 2002 roku (mogę się mylić, prawdopodobnie ma teraz 11-12 lat). Znalazłam stare ogłoszenie, facet, który ją wystawił nie ma pojęcia gdzie teraz jest klacz.
Na stronie są jej zdjęcia.

http://www.aukcjezwierzat.pl/aukcja14089_latka-super-klacz-do-rekreacji.html

Była to ukochana kobyłka mojej przyjaciółki i jeśli byłoby to możliwe chciałaby ją odkupić, chociaż sądzę, że choćby informacja o klaczy bardzo by ją ucieszyła.

Jeśli kojarzysz tą klacz bardzo proszę o informacje na priv  :kwiatek:
ponnata masz pw dotyczące tego konia 🙂
Czy ktoś jeździł na koniu GRANDO?
http://www.bazakoni.pl/grando-gervantusi-domino
prosze o wieści o tym koniku 🙂
pozdrawiam
Nie jeździłam. Ale to zdjęcie w bazie to mistrzostwo photoshopa  😂
Moim zdaniem na zywo jest idealny i zdjecie jest jaknajbardziej realne bo ten kon tak wlasnie wyglada 🙂
Prosze tylko i wylacznie o odpowiedzi osob ktore go jezdziły inne komentarze sa zupełnie zbędne 🙂
PILNIE POSZUKUJĘ !

Wałach Wicher, rasa fiordzka. Urodzony 17 albo 11 Kwietnia 1998r. Wzrost ok. 140cm
O: Viljar     M: Miss

Ostatni raz był w Świebodzinie, woj. Lubuskie a później pojechał w okolice woj. Kujawsko- Pomorskiego.
Ktokolwiek widział, ktokolwiek coś o nim wie, bardzo proszę o kontakt!
Mail: anastazjasp@gmail.com
lub tel: 669089406
Wicher w bazie koni: http://www.bazakoni.pl/wicher-viljar-miss

[font=Verdana]
BARDZO WAŻNE!
[/font]
Moim zdaniem na zywo jest idealny i zdjecie jest jaknajbardziej realne bo ten kon tak wlasnie wyglada 🙂
Prosze tylko i wylacznie o odpowiedzi osob ktore go jezdziły inne komentarze sa zupełnie zbędne 🙂


zakładam, że chodzi o sposób wymazania jeźdźca na jednym zdjęciu
Met dokładnie o to, wymazane wszystko, żeby ktoś myślał, że on tak sam z siebie się ganaszuje do zdjęcia ?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się