Końska rewia mody cz. VIII (2014)

Budlejowe_love   - Kuc Grupy D ? - Tak owszem 177 cm w kłębie <3
26 stycznia 2014 15:28
azazu93 , biedna biedna tak bardzo współczuję  :przytul: , a oni przypadkiem nie splajtowali ?
wątek zamknięty
Budlejowe_love Ty mnie tu nie strasz bo też zrobiłam zamówienie w Okserze  😁 Microfaser śliwkowy i owijasy fioletowe  💃
wątek zamknięty
Budlejowe_love   - Kuc Grupy D ? - Tak owszem 177 cm w kłębie <3
26 stycznia 2014 15:55
dairoxroxi , z całą sympatią ale ja ostatnio na swoje rzeczy czekałam chyba pół roku  🤔wirek: i okser tak samo jak GLN dołączył do listy moich znienawidzonych sklepów a szkoda bo już nawet spory rabat tam miałam nabity  😕
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
26 stycznia 2014 17:06
dairoxroxi, no Okser jest mistrzem świata jeśli o to chodzi, chociaż ja wszystkie swoje rzeczy zawsze dostawałam.
A tak a'propos dralonów, spójrz u nas też jest tak świetnie, a to i tak jest najlepsza z możliwych wersji:
wątek zamknięty
Niestety zdanie o okserze też mam, 2 lata temu moje ogłoszenie po 6 miesiącach czekania anulowano, teraz zamówiłam pobraniowo jak dojdzie to świetnie, jak nie to trudno 😉

emptyline Zazdroszczę wam mimo wszystko, bo u nas jest katastrofa  😵

wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
26 stycznia 2014 17:30
Cocosowo, bardzo fajnie w tym Caballu!

Do mnie dotarly ostatnie dwa czapraki z obecnej kolekcji - Ocean i Niciak Navy 🙂 ale zdjecia niestety beda najwczesniej w przyszla niedziele 🙂 Motyw z kwiatkami mi sie jak na razie nie podoba, ale to akurat dobrze dla mojego portfela 😁
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
26 stycznia 2014 17:59
dairoxroxi, spoko luzik, u nas jest tak samo. 🙂 Jak tylko wygrzebię fotę, to Cię podtrzymam na duchu. 🙂
wątek zamknięty
empytyline z bliska może i są to rózne odcienie, ale z daleka efekt WOW  💘
wątek zamknięty
Czekoladowiec jak dla mnie aqua z teak/aqua/mint lub light blue  😀
wątek zamknięty
Ma ktoś może zdjęcie live fuksji i kiwi caballowskich (gdzie dobrze widać pad)? :kwiatek:
wątek zamknięty
wymodelowana, kiedyś miałam kiwi, wyglądał tak: KLIK KLIK KLIK, w cieniu: KLIK
wątek zamknięty
harja, dziękuję :kwiatek:
Właśnie się zastanawiam nad classicem - fuksja czy kiwi i nie potrafię się zdecydować. Nie wiem, czy po wybraniu fuksji Kucuś się na mnie nie obrazi 😁
wątek zamknięty
wiki15 dziękuje 🙂
wątek zamknięty
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
26 stycznia 2014 19:12
dairoxroxi to hucułek? 🙂 ile ma w kłębie i jakie derki masz na niego?
Mój Belfi ma 143cm i w 135cm wygląda tak:

wątek zamknięty
Strucelka Taki kundelek trochę jest, matka hc czysty ojciec jest mi nieznany, mierzy 139 cm, polary mamy 125, stajenną zimówkę również a padokową 135 🙂
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
26 stycznia 2014 19:27
Strucelka hahah tym zdjęciem przypomniałaś mi te kilka godzin poświęcone na przewijaniu, rozsiodływaniu, siodłaniu i mina Księciunia  😁

Fuerczowski w ripstopie coriander



wątek zamknięty
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
26 stycznia 2014 19:28
dairoxroxiA młode to? 🙂 no to musi przybyczyć i tyle 😁

juliadna hahaha no nie był wybitnie szczęśliwy 😁
wątek zamknięty
Strucelka 6 latek ale mamuśka trochę drobna, chociaż jak tak patrzę na jej zdjęcia z przed 4-3 lat to widać, że kucol powoli klaty dostaje  😜
wątek zamknięty
Budlejowe_love nawet nie mów, że splajtowali bo już się zakochałam w tej derce, a to jedyna opcja gdzie ta derką jest dostepna w tym rozmiarze i w dodatku nowa za tą cene 😀
juliadna cudnie mu w tej derce 🙂
wątek zamknięty
aniapa   Niedobre zwierzę wierzchowe nieznanego gatunku.
27 stycznia 2014 11:08
Ponieważ zaczynam zbierać kolekcję dla rosnącego malucha fryzyjskiego (mam ze 3,5 roku czasu  😁 , mąż mnie chyba przeklnie i z domu wyrzuci...), oto pierwsze dwa nabytki:

HKM Majestic Petrol


HKM Majestic Ornament



Dostałam bzika na punkcie czapraków z "ornamentami" dla fryza, srebrnych, złotych... dwa "błyszczące" w drodze, jak dotrą, wstawię zdjęcia.
wątek zamknięty
aniapa Petrol wymiata. Jest przepiękny  😍
wątek zamknięty
Aniapa, też rozmyslałam nad tym czaprakiem, jest piekny 🙂 Ale ostatecznie zdecydowałam się na eskadrona atlantic green.
Myślicie, że te owijki HKM Majestic Petrol by do niego pasowały?
wątek zamknięty
aniapa   Niedobre zwierzę wierzchowe nieznanego gatunku.
27 stycznia 2014 12:53
Ratana odcień wygląda na identyczny, lamówka tylko granatowa w bandażach zamiast czarnej przy rzepie. A nawet jeżeli będzie trochę odbiegał, to nie szkodzi - zerknij na 3 stronę wątku, jest tam zdjęcie tych bandaży z czaprakiem ES. Z Majestica zastanawiam się jeszcze nad granatem lub kremem z czekoladową lamówką  😍
wątek zamknięty
protoniasta, emptyline dziękuję :kwiatek:
Budlejowe_love dziękuję za chęć pomocy !  😀 :kwiatek:
emptyline trochę offtopic, ale muszę powiedzieć, że kucykowi zdecydownie lepiej w hanowerze!  💘
wymodelowana moim zdaniem zdecydowanie fuksja
aniapa mi Majestic Ornament nie przypadł do gustu i bardziej kojarzy się z babciną kanapą niż czaprakiem,ale czekam na zdjęcia na koniu ! 😀
wątek zamknięty
aniapa   Niedobre zwierzę wierzchowe nieznanego gatunku.
27 stycznia 2014 13:10
Szarlotka, zdjęcia najwcześniej za jakieś 3 lata, bo model ma 8 miesięcy 😉 no, powiedzmy, że za dwa, ale bez siodła 😁 Zakładam, że to czaprak wyłącznie na fryza, nie wyobrażam go sobie na klasycznym szportpferde  😉
wątek zamknięty
aniapa oj hihihi to sobie poczekam  😁
wątek zamknięty
aniapa, widziałam ten czaprak w sklepie, wyglądał bardzo porządnie, ładnie wykonany... ciekawe jak w dłuższym użytkowaniu się sprawdza.
wątek zamknięty
aniapa   Niedobre zwierzę wierzchowe nieznanego gatunku.
27 stycznia 2014 14:03
Cobrinha, znajoma używa od jakiegoś czasu dosyć intensywnie i bardzo zadowolona, nic się z nim nie dzieje. Właśnie ta jakość wykonania bardzo mi się w nim podoba.
wątek zamknięty
Powiem wam, że właśnie dostałam potwierdzenie zamówienia z Okser.pl  💃 Czyżby sklep się zrehabilitował  😁
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
27 stycznia 2014 14:19
dairoxroxi, ha ha, no jeszcze bym się nie cieszyła, ale przynajmniej wiadomo, że choć troszkę żyją.
Szarlotka., dziękuję, mi też się bardziej podoba. 🙂
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.