Olsztyńscy voltowicze

Andaluzja, nie wiem  czy  mają wolne boksy, ale możesz sprawdzić  http://kjlansk.pl/pensjonat
  Tam to ja juz dzwonilam...,niestety nie maja wolnych boksow🙁
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
22 stycznia 2014 13:40
[quote author=kosteczka link=topic=216.msg1982993#msg1982993 date=1389993208]
Moba ponad 20 to miala, kiedy 2 lata temu bylam tam na kursie 😉


Moba to rocznik 1989. Sprawdziłam w bazie PZHK. Zdziwiło mnie, że jako rasa ma wpisane ,,kuc"  😁
Jak mieliśmy zajęcia z Hodowli koni, to Moba była brana tylko do pielęgnacji.
[/quote]

Ktoś w OJcie wspominał, że Moba jest rasy mur insulan. 👀
Moba zawsze jest do tego brana, 😀 większość rzeczy na hodowli było na niej prezentowane (nie mówię tutaj o jeździe) 😀
Ewentualnie Bojar lub Bajarz :P

edit: ma domieszkę krwi mur insulan
Rodowodu Moby nie widziałam, ale przyszła z informacją, że jest córką mur-insulanki i araba.
mils   ig: milen.ju
22 stycznia 2014 20:32
Ma może ktoś z Was albo może wiecie czy ktoś ze znajomych ma siodło Daw Mag Millenium lub Mirage i mógłby na dosłownie kilka dni pożyczyć? Oczywiście z kaucją. :kwiatek:

edit. Jeszcze takie pytanko, gdzie najszybciej załatwię badania lekarskie? Z tym, że "pierwszy" raz, bo książeczka przepadła mi jak kamień w wodę.
asior   -nothing but eventing-
26 stycznia 2014 19:48
Olsztynianie, poratujcie  :kwiatek:  Wyszukiwarka nic konkretnego nie wypluła. Czy w Olsztynie (najlepiej Jaroty) jest jakiś parking strzeżony? Lub może znacie kogoś, kto chce wynająć garaż, najlepiej w okolicach Kanta? Help!
Olsztynianie, poratujcie  :kwiatek:  Wyszukiwarka nic konkretnego nie wypluła. Czy w Olsztynie (najlepiej Jaroty) jest jakiś parking strzeżony? Lub może znacie kogoś, kto chce wynająć garaż, najlepiej w okolicach Kanta? Help!
  Na Jarotach jest sporo parkingow strzezonych...,najlepiej pochodzic osobiscie i popytac🙂
asior   -nothing but eventing-
27 stycznia 2014 15:15
Sporo? Póki co zauważyłam tylko dwa i to już zamknięte na amen... No nic, dzięki za pomoc.
asior, a w jakiej okolicy? na Krasickiego są dwa, na Boenigka na pewno tez jest. Wiem, że Olsztyn to nie metropolia ale może jak podasz jakiś charakterystyczny punkt będzie łatwiej :-)
asior, a w jakiej okolicy? na Krasickiego są dwa, na Boenigka na pewno tez jest. Wiem, że Olsztyn to nie metropolia ale może jak podasz jakiś charakterystyczny punkt będzie łatwiej :-)


jest napisane że w okolicach Kanta  😉
a to przepraszam, nie zauważyłam :-) no to chyba te dwa na Krasickiego, jeden jest jeszcze na ul. Mroza. Od Kanta jednak trzeba trochę przejść...
maleństwo   I'll love you till the end of time...
27 stycznia 2014 19:06
Jest też na Burskiego, choć to też kawałek od Kanta.
asior   -nothing but eventing-
27 stycznia 2014 21:06
W takim razie zrobię niedługo nalot na te miejsca 🙂 Dzięki wielkie!

maleństwo   I'll love you till the end of time...
27 stycznia 2014 21:08
asior, to jeśli będziesz "nalatywać" ten na Boenigka (choć jest od Kanta najdalej z wymienionych), to po 20.00 - w budce jest ktoś tylko na noc (tam trzymam mój samochód).
Ktoś w OJcie wspominał, że Moba jest rasy mur insulan. 👀


Nie rob wielkich oczu, mur-insulany to bardzo fajne, prymitywo-podobne koniki 😉 Tez dobrze pamietam, ze na kursie wspominali o tym, ze Moba to arabo-mur-insulan (czy tam jak to sie fachowo pisze).

Andaluzja, moge polecic Ci pensjonat, ktory odpowiadal by Twoim wymaganiom. Wlasnie zwolnilo sie tam miejsce. Zapraszam na priv.
asior, na tych na Krasickiego ktoś powinien siedzieć 24/h.
asior   -nothing but eventing-
28 stycznia 2014 18:21
Mam już nr do parkingu na Laszki (koło Stokrotki), odległość by mi pasowała. Samochód jest w trakcie poszukiwań w Niemczech, więc mam jeszcze trochę czasu do znalezienia mu miejsca 🙂 Dzięki wielkie dziewczyny! Btw, maleństwo, ile płacisz miesięcznie? Oczywiście może być na pw 🙂
Czy może ktoś z Olsztyńskich re-voltowiczów wybiera się na rajd konny w majówkę z Dobrego Miasta do Gietrzwałdu?
Nie koniecznie z Dobrego Miasta, bo zapraszamy wszystkie okoliczne stajnie do utworzenia również własnych grup. Takie grupy mogą też przybywać swoimi trasami. W Gietrzwałdzie robimy miasteczko zlotowe jeźdźców z końmi.
A grupa z Dobrego Miasta najprawdopodobniej będzie miała postój u mnie.
kosteczka czyli się poznamy? bo jadę ze swoją kobyłką
Jeżeli bierzesz udział w rajdzie, to tak. Jak Dobremu Miastu wypadnie inna trasa, która nie będzie przeze mnie, to ja i tak będę w Gietrzwałdzie. Niestety bez konia, bo wczoraj sprzedałam ostatniego, ale będę od spraw technicznych.
MiLLi   Puszo Pusz Pusz ;)
12 lutego 2014 01:47
Moba jeszcze jest w kortowie 🙂 Magia chyba też


Magii już nie ma...
Czy może mi ktoś powiedziedzieć o stajni w Mątkach? Jakie są tam warunki?
Boksy,padoki,instruktor?
zapraszam samemu ocenić🙂 tel 609669398
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
14 lutego 2014 10:02
[quote author=RatiNa link=topic=216.msg1983442#msg1983442 date=1390056109]
Moba jeszcze jest w kortowie 🙂 Magia chyba też


Magii już nie ma...
[/quote]

Nie ma już turbo-kucyka? Co się stało? (to był mój jeden z ulubionych koni)
Nobelowa12345   Nobel - moje szczęście :D
14 lutego 2014 20:06
Dementek, okulał czy coś w tym rodzaju i ostatecznie trafił do handlarza.
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
15 lutego 2014 10:25
Szkoda... W sumie miała tak fatalne kopyta (zwłaszcza tylne), że oczywiste było, że będzie miała problem z nogami.
Zapraszam wszystkich do zapoznania się z ciekawą propozycją, która dotyczy tegorocznego majowego rajdu Gietrzwałdzkiegohttps://m.facebook.com/groups/386366211397293?view=permalink&id=711696898864221&refid=18&_ft_
Zapraszam wszystkich do zapoznania się z ciekawą propozycją, która dotyczy tegorocznego majowego rajdu Gietrzwałdzkiegohttps://m.facebook.com/groups/386366211397293?view=permalink&id=711696898864221&refid=18&_ft_


a można się jeszcze zgłaszać? jaki jest regulamin udziału ?
Można zgłaszać się z końmi nawet do 1.05. Regulamin udziału i wszystkie zasady będziemy podawać już wkrótce.
Dziewczyny gdzie w okolicach Olsztyna można podjechać i obejrzeć konie na sprzedaż ? W niedziele mam zamiar jechać a nic szczególnego nie przychodzi mi do głowy...  Ogłoszenia przeglądałam, ale nic szczególnie mnie nie zainteresowało.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się