... ślub :) ...

Dworcika, pójdziesz do fryzjera, ale głowy nie dasz? Jak ty to sobie wyobrażasz? 😁

Ale wam zazdroszczę tych przygotowań!! To był super czas 🙂
Dzionka,  😂

A no tak to! Jak wszystko już na głowie stanęło, to i tu niech będzie inaczej! A tak serio, serio, to się zastanawiam co z tym fryzjerem. Na te 20 minut w USC, to mi ociupinkę szkoda ;] Chociaż może wieczorem ze świadkami byśmy wyszli ekhm... opić fakt, to i głowa mogłaby wyglądać inaczej. Zobaczymyyyy... 😉
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
28 stycznia 2014 11:28
TUŚKA, czy akurat wstążka to nie wiem. Może normalny materiał lepiej? Wstążki raczej źle się wszywa- co na to krawcowa?
będę musiała do niej napisać
Dzionka,  😂

A no tak to! Jak wszystko już na głowie stanęło, to i tu niech będzie inaczej! A tak serio, serio, to się zastanawiam co z tym fryzjerem. Na te 20 minut w USC, to mi ociupinkę szkoda ;] Chociaż może wieczorem ze świadkami byśmy wyszli ekhm... opić fakt, to i głowa mogłaby wyglądać inaczej. Zobaczymyyyy... 😉


A moze tylko dobre wymodelowanie u fryzjera wystarczy? 🙂
galopada_ co to za suknia?  😍
ahawa nie mam pojęcia. Znalazłam przez przypadek, bo ja sukni nie szukam  😉
Nie udzielałam się tu wcześniej ale mimo, że jestem już po to jednak nadal tu zaglądam.
Co do kolorowych dodatków to też miałam kolorowy pasek w sukni. I właśnie to ten pasek stanowił główną ozdobę mojej sukni bo sama w sobie była niezwykle prosta.
Wyglądało to tak: przód
a z tyłu tak: tył

W oryginale pasek był biały więc musiałam go zmienić na własną rękę i krawcowa poleciła mi organzę lub jedwab więc myślę, że w przypadku Tuśki tego typu materiał też by się dobrze prezentował  😉
Tuśka - noo od razu widać poprawę! Dużo lepiej już to wygląda i najważniejsze, że Tobie się efekt zmian podoba 🙂 Kolorowa wstążka zdecydowanie TAK. Koleżanka miała zieloną, która współgrała z dodatkami i wyglądało to bardzo ładnie. Kolczyki też będą pasowały, zawieszka do bransoletki jakoś nie bardzo, ja bym odpuściła w ogóle. Pomyśl co jeszcze mogłabyś dorzucić granatowego, może elementy w wiązance? Jakie planujesz kwiaty? Ja tak zrobiłam, że dodatkowym kolorem była u mnie czerwień i bukiet był z czerwonych róż i białych frezji 🙂 Włosy masz ciemne to akurat tam dodatek granatu może zniknąć. Buty? Chyba, że już masz zaplanowane. No ale kombinuj bo idzie to w bardzo fajnym kierunku, trzymam kciuki  :kwiatek:
Mam do tego granatowe buty i sweterek/bolerko granatowe wiazanka biało granatowa😀😀
TUŚKA, o wiele lepiej! 🙂 I myślę, że granatowa wstążka będzie ładnie wyglądać, o ile motyw granatu jeszcze się gdzieś przewinie 🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
28 stycznia 2014 19:04
JARA - super link 🙂 A ja się zastanawiam czy na jedno wesele kasę odłożę :P
Ale postęp jest, niedawno daliśmy zaliczkę na salę 😀 Klimat nieco wiejski ....ale pojechałam i było tam wszystko czego chciałam 🙂 - Jaśminówka ( http://www.jasminowka.pl )
Zostaje 1,5 roku bo mamy ślub 9.05.2015(30stka mojego mężczyzny) i załatwienie całej reszty...nawet nie wiem kiedy za co się zabrać. Chyba niedługo pierwsze co zrobię wybiorę fotografa i DJ 🙂
Kilka krojów sukienek już mam,ale moją wymarzoną chyba będę musiała zlecić krawcowej. Wiecie czy w okolicach Łodzi ktoś szyje (porządnie) sukienki ślubne?
wrzucałam link do ich bloga parę dni temu  😉
Zdjęcia są niesamowite! Nadal nie mogę wyjść z podziwu  😉

Tuśka, fajnie się prezentuje ta suknia!

dublowaty, moja przyjaciółka chce wziąć ślub we wrześniu i też nie wie za co się zabrać  😂
dublowaty, wow swietne miejsce!!! u mnie niestety nic takiego nie znalazlam i my robimy w www.usniezkow.pl - tez miejsce pelne uroku ale nie az tak urokliwe jak Wasze z tym jeziorem  💘
Swoja droga my mamy tydzien pozniej - 16.05.2015  💃

Fotografa mamy wybranego - http://www.studioeste.pl
Kamerzystę też (mój byly chłopak  😁 ) - http://www.mstudio.net.pl/film/portfolio/

Mamy już Prezenterkę - moją bardzo dobrą kolezankę  💘
No i pytanie, czy zespół czy DJ… Mamy ogromny dylemat 🙁 Na walentynki idziemy na imprezę, gdzie będzie grał "nasz" zespół (jedyny, który bierzemy pod uwagę) i wtedy zadecydujemy 🙂
buyaka, oj tam 😉 widzisz jaki sprint u Dworcikowej czy maleństwa 😉

Ja mam w sierpniu i temat kiecki zacznę ogarniać w czerwcu. Na razie mam upatrzone 2 warianty butów. Wersja wymarzonych i wersja w zasięgu kieszeni.
[quote author=TUŚKA link=topic=34.msg1994099#msg1994099 date=1390905372]
tak sie zastanawiam czy biżuteria od mojego będzie pasować do tej sukienki bardzo bym chciała ją ubrać,a co myślicie o fryzurach??
[/quote]

Tuśka, nie przejmuj się czy zawieszka będzie pasować 😉
Jeśli chcesz ją mieć przy sobie to wydaje mi się że jest to na tyle mały akcent że nie zakłóci całości 😉
Tak jak piszesz zmienisz łańcuszek na jakiś ładniejszy, delikatniejszy i będzie ok 🙂
maleństwo   I'll love you till the end of time...
28 stycznia 2014 20:56
Kajula, miejscówka super się prezentuje w środku, wow. Z zewnątrz może nie aż tak, ale przecież i tak balujecie w środku.
A kto to taki - prezenterka? Pierwsze słyszę...

bera7, no my to świetne przykłady na turbodoładowanie, jedna, bo kredyt, druga, bo dziecko w drodze 😉 (mam nadzieję, że się Dwo nie obrazi, to miało być z serdecznym przekąsem).
maleństwo, ale jesteście świetnymi przykładami, że da się szybko i nie trzeba  roku na załatwienie formalności 😉
maleństwo, dziękuję, w środku rzeczywiście miejsce robi bardzo duże wrażenie, jest bardzo przytulne  :kwiatek:

Przyzwyczaiłam się do pojęcia prezenterka, bo tak się nazywa zawodowo, ale jeżeli chodzi o śluby to taki Wodzirej trochę tylko w damskim wydaniu 🙂
maleństwo, bo jak jest dobry powód to nagle wszystko to takie proste i oczywiste. Tomek planował się oświadczać i się nie wyrobił, bo pojawiło się mieszkanie. Bah! i zapadła decyzja.
Tyle, że z nas to jest przykład jaj wziąć szybko ślub. Teraz żadnego wesela nie będzie to i załatwiania niewiele. Latem się z tym pobawimy, ale też pewnie dość krótko. Moja siostra też ogarnęła w kilka dni, a póź niej już tylko czekała (a ślub w tym samym dniu, co Dzionka - u nas było wtedy cały dzień słońce...).

Da się! Tylko my to chyba po prostu nie mamy we krwi takiego długofalowego przygotowywania. A i miasto mniejsze i pewnie łatwiej.
maleństwo   I'll love you till the end of time...
29 stycznia 2014 07:43
Kajula, OK, rozumiem. Tak podejrzewałam, ze to taka "pani wodzirej".

A nam się udało zaklepać wybraną knajpę na obiad, jeszcze chcemy się spotkać z panią menadżer celem omówienia szczegółów, ale kolejny krok naprzód jest 🙂
My wybraliśmy zaproszenia. Gdzieś tak w marcu będziemy zamawiać 🙂 Powiem Wam, ze opłaca się zamówić próbki, bo te wyglądają świetnie - dobry, żywy wydruk na kredowym papierze, a inne, które zamawiałam - obrazek spikselowany, ogólnie wyglądało jak z domowej drukarki... A różnica 60gr...
Są piękne! Ja też bym chicała z motywem kwiatowym, ale z peoniami, zeby mi sie wpasowalo w cala oprawe florystyczna wesela  💘













Znacie jakies fajne strony, ktorym moglabym zlecic zrobienie zaproszen na zamowienie, czy raczej musze wybrac cos z tego, co juz dostepne?

Taki pomysl mi sie tez podoba:


i te też bardzo przypadly mi do gustu 🙂
Kajula - te z popielatym są obłedne, uwielbiam ten kolor  😀 my robiliśmy w/g własnego projektu zupełnie, bo chcieliśmy mieć wieżę Eiffle'a na zaproszeniach i bez problemu znaleźliśmy pracownie artystyczną która to zrobiła jak chcieliśmy ( we Wrocławiu); myślę, że w każdym dużym mieście ktoś taki się znajdzie, lepiej pójść osobiście i wszystko obgadać niż przez neta z drugiego końca Polski zamawiać..
Dzisiaj wieczorem prace manualne😀 odklejanie starych i naklejanie nowych etykiet😀😀
chuda, fajne, śliczne i proste.
Choć jeszcze mi się podobają te z konfetti.
Hej kobietki  :kwiatek:

Mogłybyście mi powiedzieć jak to jest z dziećmi na weselu? Kilka kwestii mnie interesuje:
- co w sytuacji kiedy para moich gości ma 3/4-letnie dziecko? Czy w zaproszeniu napisać x+y z [Kasią/Zosią itd.], czyli x+y? i jak to się liczy dla sali weselnej (mam na myśli opaty)? 2/2 i 1/2?
- Ile płaci się za dzieci 1-5l, 6-10? (bo starsze zakładam, że jak dorośli) [ nie mam tu na myśli konkretnych kwot oczywiście, ale informacje czy u Was sala liczyła jako normalna osoba czy na dzieci były jakieś zniżki?)

- czy powinnam zapraszać dzieci mojej chrzestnej w takiej sytuacji, jeśli ja jej samej nie widziałam (i nie miałam kontaktu) od 5lat, dzieci nie widziałam jakiś drugie tyle...?  🙄  jedno ma teraz pewnie już 17 czy 18 lat, a drugie jakieś 12.
Hej kobietki  :kwiatek:

Mogłybyście mi powiedzieć jak to jest z dziećmi na weselu? Kilka kwestii mnie interesuje:
- co w sytuacji kiedy para moich gości ma 3/4-letnie dziecko? Czy w zaproszeniu napisać x+y z [Kasią/Zosią itd.], czyli x+y? i jak to się liczy dla sali weselnej (mam na myśli opaty)? 2/2 i 1/2?
- Ile płaci się za dzieci 1-5l, 6-10? (bo starsze zakładam, że jak dorośli) [ nie mam tu na myśli konkretnych kwot oczywiście, ale informacje czy u Was sala liczyła jako normalna osoba czy na dzieci były jakieś zniżki?)

- czy powinnam zapraszać dzieci mojej chrzestnej w takiej sytuacji, jeśli ja jej samej nie widziałam (i nie miałam kontaktu) od 5lat, dzieci nie widziałam jakiś drugie tyle...?  🙄  jedno ma teraz pewnie już 17 czy 18 lat, a drugie jakieś 12.



dyskusja o dzieciach na weselu była klilkukrotnie - są osoby, które kompletnie NIE życzą sobie dzieci na weselu i zaznaczają to, a są takie które zapraszają
ile "kasy" za dziecko - zależy od miejsca - czasami jest to "0" - czasami pełna opłata, czasami połowa = co knajpa = to inne zasady

co do dzieci chrzestnej - zależy, ja zapraszałam kogo chciałam (np. nie zaprosiłam sióstr mojej matki - o co się obraziły na śmierć, ale ja z nimi kontaktu nie mam większego i to zlewam)
więc ja bym nie zaprosiła - skoro ich nie znasz
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się