Howrse gra :)

Jak Ci na koniu bardzo zależy to mogę wystawić, nie ma problemu 😀
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
27 stycznia 2014 21:50
Jutro mogę uśmiercić komuś konie na kupony! Mam wszędzie wolne limity!
Przygarnę wszystkie niechciane, zalegające czarne orchidee 🙂
Wystawiona. 😉
Ja również mogę pouśmiercać i przyjąć wyrzutki bo mi koni brak 😉
Wystawiona. 😉


dziękuję bardzo  :kwiatek:


ale promocję dali "5 żywioł w ro" dziękuję, nie skorzystam
tak ma ostatecznie wyglądać boskie jednorożec KLIK

nowości z com

- To make thing simpler we are switching all the "Special" horses into "Divine" horses. This doesn't make any difference to the way they work.

The aim is to have a single species for horses that are out of the ordinary.

konie "specjalne" zostają przemianowane na "boskie", co nijak nie wpływa na grę, a chodzi tylko o ujednolicenie ras koni innych niż normalne

- The idea forum is closing down on the 10Th of February; starting today no new ideas can be posted in the forum.

Starting on the 3rd of February posting comments in the idea forum will be unavailable.  You will however be able to read and have access to the forum.

We are removing the idea forum because it isn’t exploitable in its current state. There are too many different propositions on a variety of themes.

zamykają forum do zgłaszania pomysłów. w sumie, to nie wiem, czy ono było na pl, no ale wklejam. zamkną 10.02 a jużo 3.02 nie będzie można dodawać postów.

We also get more accurate feedback that corresponds to the things we are working on when we ask questions, like with the Equestrian Centres or new coats and equipment polls.

We of course want to continue getting your opinions, suggestions and advice.

But it makes more sense to harness and focus the whole community’s creative juices on specific topics that requires its insight, rather than on ideas that may be too distant from our vision for the game.

howrse dostaje opinie o zmianach w OJ, a chyba chcą się skoncentrować tylko na tych, które im się podobaj 🤔wirek:

- When registering your horses in a competition, you don't see the competitions in which two of your horses are already registered anymore.

- When registering a Divine horse in competitions, you don't see competitions in which you already have a Divine registered.

- VIP players aren't blocked with the one click competition registration for Divine horses any longer.


- jak rejestrujemy konia w zawody, to nie pokazują się te, w których są już dwa nasze konie.
- jak rejestrujemy boskiego w zawody, to nie pokazują się te, gdzie jest już boskie zarejestrowany. tylko nie wiem, czy chodzi ogólnie o boskie, czy o nasze.
- coś o VIPach, że nie mają zablokowanego rejestrowania boskich w zawody jednym kliknięciem. czy coś 😉 ktoś to zrozumiał?
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
28 stycznia 2014 11:19
Kirin jest paskudny... powinien mieć dwa rogi, a nie jeden..  Odpuszczę go sobie, szkoda mi kuponów, a i tak rogów nie hoduje.  🤣
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
28 stycznia 2014 11:25
Mi by się przydał... Ale szkoda kuponów.
Tak jak kiedyś nie potrzebowałam CO, tak teraz mi ich brakuje  🤣 Puszki zaś idą na Grani.

Ciekawe, kiedy wprowadzą zmiany w OJ. Jęczmienia już się pozbyłam- porobiłam mieszanki i posprzedawałam. Czekam na zbiór rzepy, żeby mieć eq na modernizację Ośrodka po wprowadzeniu zmian.
i tak dobrze, że nie ma tej gałązki już na czole 😁 a starać się o niego będę tylko dlatego, że mam szanse 😂 tzn jeśli będą elementy puzzli w RO, to to jest uczciwa promocja... o ile coś w tej grze jest w ogóle uczciwe.
ja się nie staram, jest paskudny i do niczego mi się nie przyda
Prosze o rzepe (dokonania) oczywiscie oddam 😉 :kwiatek:
W sumie każdy specjalny/boski koń to kilka punktów do prestiżu ale osobiście ten boski jednorożec mi się niezbyt podoba..
Prosze o rzepe (dokonania) oczywiscie oddam 😉 :kwiatek:


już. nie oddawaj 😉
Dzięki  😉
dalej nie otrzymałam kuponów za 'my free zoo'. kurde, pisałam do SponsorPay już 2 razy i zero odzewu. oszuści...
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
29 stycznia 2014 11:12
Nieźle... Ja bez problemu dostałam od razu po uzyskaniu wymaganego poziomu.

Wymienię 4 passy na 4 kupony  🙂
jekaterina00, a masz takiego samego maila jak na howrse?
mam na zbyciu parę Orchidei i muśnięć  więc jak by ktoś chciał to pisać 😉
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
29 stycznia 2014 15:09
Po ile orchidee?
Libeerte mail identyczny. za Grepolis dostałam bez problemu, a z tym zwlekają :/
sprzedam 2x OM po 2 kupony szt.
Mi też nie chcą dać za Zoo..  🙄
Kupi ktoś ode mnie konia za 10 000? dokonania... 😉 oczywiście wystawie zwrotnego.
julka177, wystaw na majgaa 🙂
Wystawiłam
Julka - sorki, że nie wchodzę na konto Twoje, ale ostatnio nie mam czasu na nic i nawet na howrse nie wchodzę
julka177, poszedł zwrotny 🙂
Cierp1enie nie ma sprawy w sumie nawet nie zauważyłam 😉
Kirin jest paskudny... powinien mieć dwa rogi, a nie jeden..  Odpuszczę go sobie, szkoda mi kuponów, a i tak rogów nie hoduje.  🤣


Wiecie co bd dawał?
kaka2002, będzie można nim pokryć każdą klacz roga, niezależnie od rasy.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się