Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

emptyline   Big Milk Straciatella
29 stycznia 2014 18:29
Taaaaak!
Martita   Martita & Orestes Company
29 stycznia 2014 18:30
CzarownicaSa, emptyline Jeśli o mnie chodzi za "przekazywacza" zjem je w drodze  😀iabeł:
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
29 stycznia 2014 18:31
Martita Tobie też kupię żarłoku, żebyś nie zjadła :P
emptyline   Big Milk Straciatella
29 stycznia 2014 20:17
Musisz kupić cały kontener! 🙂 Jest szansa, że nie zdąży zjeść wszystkich zanim zacznie jej się robić niedobrze.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
29 stycznia 2014 20:17
Dam radę 😀iabeł:
Jak to jest ze sprzedażą ściętych włosów? Mierzę się z zamiarem ciachnięcia ok. 50cm włosów, więc w sumie byłoby co sprzedać. Tylko jak to? Są jakieś punkty? Mam powiedzieć fryzjerce o tym, żeby mi potem te włosy oddała? Nie mam bladego pojęcia co i jak w tej kwestii.

madmaddie   Życie to jednak strata jest
29 stycznia 2014 21:10
moja współlokatorka ma Acera Aspire, na i5, Win 7. jaki model dokładnie, nie wiem. w momencie odłączania albo podłączania zasilacza paskudnie pika. jak wyłączyć ten dźwięk? nie są to dźwięki Windowsa, bo wyłączenie ich nic nie daje.
przeczytaj na stronie fundacji rak n roll jak przygotować włosy do oddania dla nich. do sprzedazy pewnie tak samo
W czym(proszek, płyn) wyprać poduszkę polialergika, aby uniknąć powstania reakcji alergicznej na proszek na twarzy? Proszę od razu o podanie sklepów, w których mogę ten produkt znaleźć, potrzebne na cito. :kwiatek:
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
31 stycznia 2014 06:45
Florcik, szare mydło ?
Czy tylko ja dostaję sms od fundacji Centaurus, że jakiś tam Pikuś jest w biedzie?
Skąd oni mają mój numer telefonu?  👀
Tania może wysyłałaś kiedyś jakiegoś smsa "dla koników" ?
ja dostaję co jakiś czas maile z którejś (t)fundacji, usuwam - nie czytam nawet  😵
Ba - niedawno ktoś mnie wrzucił na FB do grupy w stylu "głosujemy na Krakvecie" na którąś z fundacji
koszt żaden - trzeba się zalogować i zagłosować, a fundacja która zbierze najwięcej głosów dostaje karmę / paszę dla zwierząt. Po kilku(nastu?) dniach od dodania chciałam zagłosować (co mi zależy) - akurat bowiem znalazłam jakąś wolną chwilę. Tymczasem ktoś z fundacji wprost opierniczył wszystkich w grupie że są niepoważni, że nie głosują, że z takim nastawieniem to mają spadać...  🤔wirek: z grupy się wypisałam, nie zagłosowałam

Edit: literówki
[quote author=_Gaga link=topic=20.msg1997962#msg1997962 date=1391161083]
Tania może wysyłałaś kiedyś jakiegoś smsa "dla koników" ?
ja dostaję co jakiś czas maile z którejś (t)fundacji, usuwam - nie czytam nawet  😵
[/quote]
Nie wysłałam. Nie, nie i nie.
Za to syn dostał z jakiejś firmy farmaceutycznej pismo, że owa firma zakupiła dane lekarzy wet ( nie wiem od kogo) i go informuje, że go będzie spamować. Ups! Nie spamować, tylko informować.  😉
To może i Centaurus sobie kupił, czy co?
Możliwe... :-(
Taniu a nie ma Twojego numeru "służbowego" gdzieś w Internecie? Może stąd mają?
[quote author=_Gaga link=topic=20.msg1997973#msg1997973 date=1391161435]
Możliwe... :-(
Taniu a nie ma Twojego numeru "służbowego" gdzieś w Internecie? Może stąd mają?
[/quote]
Nie. To prywatny numer. Używam go np. kupując coś w necie, dla kuriera. I pewnie tam jest do kupienia.
👿
[quote author=_Gaga link=topic=20.msg1997962#msg1997962 date=1391161083]
Tania może wysyłałaś kiedyś jakiegoś smsa "dla koników" ?
ja dostaję co jakiś czas maile z którejś (t)fundacji, usuwam - nie czytam nawet  😵

Nie wysłałam. Nie, nie i nie.
Za to syn dostał z jakiejś firmy farmaceutycznej pismo, że owa firma zakupiła dane lekarzy wet ( nie wiem od kogo) i go informuje, że go będzie spamować. Ups! Nie spamować, tylko informować.  😉
To może i Centaurus sobie kupił, czy co?
[/quote]

Taniu,
dane lekarzy weterynarii mających zakład, gabinet czy klinikę są jawne - na stronie Krajowej Izby = żadna rewelacja, w ciągu pół godziny można sobie skopiować województwami - po co to kupować?
No fakt. Ale i tak mi się te sms nie podobają. Bo nie pomieszczą moich ulubionych historyjek by Centaurus.  😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
31 stycznia 2014 11:36
Kiedy powinno przychodzić roczne rozliczenie za energię elektryczną i rachunki na nowy rok? Już koniec stycznia a ja nadal nic nie dostałam.. Kurcze, wydaje mi się, że zawsze przychodziło to wcześniej.
TRATATA   Chcesz zmienić świat? -zacznij od siebie!
02 lutego 2014 09:48
smarcik - PGE chyba zmieniła operatora przesyłek i (podobnie jak w sądach) zrobił się bałagan bo przesyłki nie dochodzą, zadzwoń do elektrowni i zapytaj, jeśli wysłali a Ty nie masz to niech wyślą jeszcze raz.

A jamam pytanie odnośnie PIT-ów gdzie można wypełnić e-deklarację ale żeby nie było z góry wpisanej OPP, chce przekazać 1% dla Met-ki a większość programów ma wstawioną swoją organizację.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
02 lutego 2014 10:05
TRATATA już zadzwoniłam i oczywiście wielki problem bo nie mam numeru faktury z grudnia (kurcze, nie trzymam starych faktur), później kolejny problem bo rachunki nie są wystawiane na mnie (właścicielka w domu starców) więc pani nie może mi nic powiedzieć. Potem bulwers, że mam płacić w lutym, kwietniu, czerwcu więc nie wiadomo o co się czepiam. Na końcu doprosiłam się informacji, że faktury już dawno zostały do mnie wysłane - pani była bardzo zdziwiona tym, że ich nie mam. Na szczęście udało mi się wynegocjować wysłanie duplikatów  😵

Myślę, że to wina listonosza, oni bez przerwy coś mieszają. Jak mieszkałam z rodzicami to było na porządku dziennym że dostawaliśmy 3 razy tyle listów ile powinniśmy, bo mieszkamy w bloku nr 1 a obok jest jeszcze 1A i 1B - nikt nigdy nie pomyśli, że ta literka może mieć znaczenie  😉 Ale to co się dzieje w moim warszawskim mieszkaniu to już przegięcie - ostatnio pani listonosz dobijała się rano kiedy się kąpałam, pretensje że musi czekać, po czym wręczyła mi list adresowany do bloku nr 5 a ja mieszkam w 8  😁  😵
Jaką moc mają umowy, tak w praktyce. Zaczęło mnie zastanawiać jak naprawdę działa świstek papieru z dwoma podpisami. Przykładowo: zostaje spisana umowa sprzedaży konia z zaznaczeniem, że zwierzak w razie czego ma wrócić do poprzedniego właściciela a nie pójść w świat. Mimo umowy koń zostaje sprzedany dalej albo jeszcze gorzej, trafia na rzeź i w ogóle nie ma szansy na odzyskanie go. Co może zrobić i zyskać pierwszy właściciel mając spisaną wcześniej umowę?
http://www.philips.pl/c/trymery-do-zarostu-i-zestawy-do-golenia/styleshaver-pro-qs6140_32/prd/;jsessionid=C878730F7ACFDD063CE54CB098E84583.app120-drp1
Planuję kupić takie coś mojemu facetowi na prezent, ale jestem totalnie zielona jeśli chodzi o wszelakiego typu gadżety. Czy któryś z waszych facetów mógłby się wypowiedzieć, czy ta maszynka jest w miarę w porządku czy to szmelc nie warty wydania pieniędzy? :kwiatek:
Facella   Dawna re-volto wróć!
03 lutego 2014 16:09
Czy tylko u mnie nie działa facebook?  👀 zupełnie, jakby takiej strony nie było:
Ups! Przeglądarka Google Chrome nie znalazła strony www.facebook.com

Spróbuj ponownie wczytać: www.­facebook.­com
U mnie działa, ale ja mam Mozillę. Może to zależy od tego?
Facella   Dawna re-volto wróć!
03 lutego 2014 16:21
Nie mam żadnej innej przeglądarki, muszę sobie zainstalować  😂 Akurat teraz musiało zdechnąć. Z ciekawości weszłam na najczęściej odwiedzane strony i tyko facebook i kwejk nie działają.
Facella, mi też nie działa teraz. A przed chwilą nie działało google. Mam chrome, jeśli to ma znaczenie.
Facella   Dawna re-volto wróć!
03 lutego 2014 16:29
Wykopałam z czarnych czeluści dysku IE i też nie działa, leci skan antywirem, na razie wykryło jedno zagrożenie, czekam na zakończenie... Po cholerę mi antywirus, skoro skanuję już prawie codziennie i prawie zawsze mi wyłażą jakieś syfy?!  😵
PS: Google działa bez zarzutu, restart przeglądarki nic nie dał, kompa zrestartuję po skanie - zobaczy się.
edit: FB ruszył, w skanie wyszedł trojan  😵
Facella, mi też już fb działa, może jakieś chwilowe "zwarcie" mieli.

Facella, nie wiem jakiego masz antywirusa, ale mam wrażenie, że te bezpłatne robia wszystko, zeby tylko kupić lepszą wersje. Mi avast ciągle pokazuje, że mam jakiegoś wirusa, a jak skanuje, to nic nie wyskakuje. Tak samo mcafe (haha, nie wiem jak to się pisze juz) działał było ok, a w ostatni dzień kiedy był darmowy nagle trojan..
Happiowa   córka grabarza
04 lutego 2014 13:55
czy mamy na forum kogoś, kto skończył fizjoterapię? albo w jakim wątku powinnam o to zapytać  😉?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się