Jakie pasze dajecie swoim koniom?

marta__sz, masz fotkę tych kulek? 🙂


oczywiście 🙂

tutaj wstawiałam:

http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,25.msg1925932.html#msg1925932


edit:

najtaniej ( w przypadku odbioru osobistego) wyjdzie ta pasza http://ogloszenia.re-volta.pl/sprzet/szczegoly/95466 - całkiem fajny skład - dużo włókna, cukry i białko dość niskie
Gdzie najtaniej dostane kosz na otreby?
Dramka ja jak zamawiam karme dla psa to zawsze pytam czy mają puszki takie na karme i trzymam w takich, super jest też duży plastikowy kosz na śmieci  by Ikea, sprawdz 🙂
.
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
28 stycznia 2014 16:23
Siwy dostaje codziennie wysoko zmineralizowaną pszenicę "Bailey's Cooked Cereal Meal" (dzięki Karla🙂 :kwiatek: ), do tego dwa razy w tygodniu mesz i makuch lniany (dzięki ceffyl :kwiatek: ). Na co dzień oczywiście owies, witaminki, siano do oporu 😉
Muchozol, Nutreny nie dawałam, ale dawałam Horsgran tej samej firmy. No generalnie było wszystko ok - odniosłam wrażenie przytycia. Za miesiąc-dwa worek do zjedzenia dostaną moje konie i wtedy zobaczę efekty.
Ach dobra niedoczytałam, że kosz 😀
Juz nie ta godzina
Sorry
.
Muchozol Ja karmiłam Nutreną - miałam jeden worek konia rekreacyjnego. Generalnie szału nie robi.. Bardzo małe granulki... nie zauważyłam po niej ani efektów na plus, ani na minus...  ot, po prostu zwyczajny, granulat...
.
marta__sz, lol przecież ja karmię Struktuurem od roku 😀
Na cukierki za drobny hehe 😀
No to zonk , zatem zostaje Baileys 🙂

A tak na marginesie - czy mi się wydaje, czy Baileys nie podaje zawartości skrobi i cukrów w swoich produktach?
Da się dotrzeć do takich danych?

marta__sz, Hmm. Eggersmann Kombipellets też jest taki większy, któryś granulat z Epony też ma większe granulki, Besterly Olympic też (tu info od equi.dream :kwiatek: )
Czy ktoś zna paszę workowaną która zawiera tylko płatki zbóż, bez granulatu, sieczki i innych dodatków? Szukałam i wszystkie gotowe mieszanki zawierają jakieś komponenty,które są mi zbędne.Wiem że najlepiej byłoby posiadać gniotownik i samemu zrobic taka paszę, ale w chwili obecnej nie jest to możliwe..
Amelia, popatrz w paszach Havensa. Pamietam, że jak coś zamawiałam to byłam właśnie zdziwiona - bo był tylko owies zwykły, czarny i płatki kukurydzy.
w eggerssmannie (nigdy nie wiem jak to się piszę  🤣 ) można kupić sam owies, jęczmień i kukurydze po obróbce termicznej tylko oczywiście wszystko osobno ; ) w mastallu też jest coś takiego
Czy wie ktoś gdzie w Warszawie oprócz Animavetu dostanę pasze Saracen i Degie ? 👀
W EQUICO  😉
mikstura ogromne dzięki!  :kwiatek:
Dramka,
wejdzie bez problemu, ale nie ma zamknięcia. Polecam te białe kosze na śmieci z ikei, teraz te większe były chyba przecenione
Ja zamówiłam nutrena klacz, jak skarmię to się wypowiem 🙂 Wcześniej dawałam eggerssmana dla klaczy, źrebiąt itp zucht coś tam, w sumie było ok, ładnie jadła ale cena 2x wyższa niż nutrena więc spróbujemy tańszego:p
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
29 stycznia 2014 20:41
Czy wie ktoś gdzie w Warszawie oprócz Animavetu dostanę pasze Saracen i Degie ? 👀


dengie:  http://www.opti-shop.pl/
derby dziękuję, ale szukałam w Warszawie, a opti-shop jest we Wrocławiu. 😉
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
29 stycznia 2014 20:53
ah no tak, czytać nie umiem już.
Amelia Eggersmann ma takie nowe musli bez peletek : Struktur Müsli - pelletfrei
ale wraz z brakiem peletek jest też brak witamin więc trzeba suplementować dodatkowo

Nie doczytałam że ma być też bez sieczki...  🙁
Dramka,
wejdzie bez problemu, ale nie ma zamknięcia. Polecam te białe kosze na śmieci z ikei, teraz te większe były chyba przecenione


Mogę prosić o link?
Dramka,

ja mam takie pojemniki:

http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/10255897/#/70255899

Rzeczywiście mają teraz niższą cenę.
Gru   nic nie dzieje się bez powodu
30 stycznia 2014 08:43
A w taki pojemnik wejdzie cały worek paszy ?
Ja mam takie pojemniki,1 worek musli wchodzi bez kłopotu
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się