Buty - "nic nie poprawia nam humoru tak jak nowa para butów"

a do mnie lecą kalosze pepe jeans za całe 130zł  😉
ja kupiłam podróby EMU w CCC za całe 40 zł i są mega ciepłe 😀 śmigam w nich do stajni 😀
PODRÓBY emu ci nic nie dadzą  😉 poczytaj o właściwościach futra naturalnego

JARA można kupić na wyprzedaży lub używane na allegro
Naciau mam też oryginalne, kupiłam podróby na mrozy do stajni bo nie będę kupowała butów za 800 zł żeby ja zaraz zniszczyć i zaśmierdzieć... na razie jakoś nie zauważyłam specjalnej różnicy w ciepłocie Emu i podróbek z CCC, pewnie jak się wnętrze buta ubije to będzie widać różnicę.

Chatonne a może moon booty?
właśnie, gdzie dostanę jakieś ładne podróby Emu/Ugg? Mam dwie pary Emu i jedną Ugg i są ciepłe jednak kupiłam też jedne podróby (jakoś za ok. 100zł) żeby mieć jedne do ciorania żeby tych oryginalnych nie zniszczyć i muszę powiedzieć, że te podrabiane to są moje ulubione buty 😉 jednak zaczęły się niszczyć i muszę je zastąpić 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
29 stycznia 2014 14:13
Na wyprzedaży Emu ile kosztują? 250zł?
W temacie Emu tez wlasnie zakupilam sobie pare w wersji mini 😍
W temacie Emu tez wlasnie zakupilam sobie pare w wersji mini 😍


ja w tamtym roku założyłam moje Ugg na imprezę i rano bałam się iść zobaczyć jak wyglądają 😉 więc po tym incydencie na allegro zamówiłam jakieś ala'emu, tylko nie jakieś takie najtańsze z podeszwą jak klapki kubota tylko trochę lepsze, no tą stówkę na nie poświęciłam 😉 i są naprawdę fajne! Może nie aż tak ciepłe jak pierwowzór ale też dają radę, w tym roku jak futerko się już uklepało to włożyłam w nie taką srebrną wkładkę izolacyjną i jeszcze ani razu stopy mi nie zmarzły 😉 niestety są już trochę brudne i nie daje rady ich doczyścić także już pora na nie 😉
hanexx  na pewno w ccc są w trupie czaszki :P ja sama sobie takie kupiłam, z daleka nie wyglądają źle a z blisko może będą odstraszać złe moce 😀
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
29 stycznia 2014 15:52
Na wyprzedaży Emu ile kosztują? 250zł?


Jak się pewnie domyślasz cena zależna jest od modelu 😉

A ja właśnie nastawiam się na kolejną parę EMUszy ( 😉 ) i już nie mogę się doczekać, bo coś czuję, że dostanę je w prezencie od chłopaka. Pokochała te buty miłością wielką 2-3 lata temu i od tamtej pory żadne inne buty na zimę nie wchodzą w grę.  😍
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
29 stycznia 2014 15:56
Ja rozumiem, ze najtańsze modele mozna wyrwać za 250zl to w outlecie za taks kase kupilabym osobiscie Salomony z goretexem 🙂
Nie widziałam jeszcze oryginalnych emu za 250 zł, może ew jakieś ukale w tk maxxie by były w takiej cenie  🙂
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
29 stycznia 2014 16:19
dużo tutaj o tych emu piszecie więc podpytam (chodzi mi oczywiście o oryginalne):
Czy one przemakają?
Słyszałam, że nie. Ale jednak nie wygląda to na kozaki czy śniegowce a raczej na kapcie po domu (nie chcę nikogo urazić  😉)
W każdym razie nie wyglądają jak buty na zimę, na śnieg, śnieg z deszczem, pluchę.

Ale mam ochotę kiedyś takie mieć, za każdym jak przechodzę koło sklepu firmowego, to przy drzwiach stoi super wielki but (no tak z 140 to ma 😉) i zawsze go miziam i jest świetny, mięciutki taki  🍴
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
29 stycznia 2014 18:08
Nie widziałam jeszcze oryginalnych emu za 250 zł, może ew jakieś ukale w tk maxxie by były w takiej cenie  🙂


W takim razie zaczęli sprzedawać w Intershoe podróby 😉

Żeby nie było, na własne oczy widziałam cenę, bo specjalnie się wracałam do sklepu sprawdzić ile to brzydactwo kosztuje. 😉 Tydzień temu to było, dokładnej ceny nie pamiętam, ale "2" było z przodu. Oczywiście cena z jakiejś mega wyprzedaży.
A ja nie potrafie pojac zachwytu nad EMU… Sa strasznie "aseksualne", sa obrzydliwe… Mam jedne, bo dostalam na urodziny i szczerze mowiac jest mi w nich tak samo cieplo jak w moich kozakach z kazara 😉
JARA, nie mówię, że niemozliwe  🙂 na stronie widzę tylko ukale poniżej 300 zł, może w stacjonarnym jakaś super wyprzedaż akurat była.

Mnie też się zbytnio nie podobają, ale jak na zimowe buty nie wyglądają aż tak źle. Na pewno bym nie wydała na nie 800-1000 zł  😂

A ja zachorowałam na timberlandy  🤔wirek: Wie ktoś czy ciepłe to?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
29 stycznia 2014 19:06
To były Emu Alba albo coś podobnego.

[img]https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRRhAHzy64IoCKwBgNGGsQkWP0zC1MVEu98UZ2wi4ong_kF3Oao[/img]
zonk, z porządną skarpetą ciepłe, no i najpiękniejsze 💘
Emu lubię bardzo, strasznie marznę, a w nich jest mi ciepło i sucho. No i mi się podobają. 😉

kajula, tak odbiegając od tematu - aseksualność to totalny brak pociągu seksualnego, a nie coś co może być nieatrakcyjne. 
w temacie śniegowców: ktoś zna te [[a]]http://www.zlotewyprzedaze.pl/produkt/%C5%9Bniegowce-chatek-gloss/323848[[a]] ??
strzemionko, przemakają. To znaczy na początku nie przemakały, ale jak jest taki miękki lekko roztapiający się śnieg to przemakają.

Kajula, no, ładnie nie są, ale dla mnie na przykład są wygodne i mam w nich dobrą przyczepność, nie wywalam się ciągle jak to bywało kiedyś 😉

Za to zastanawiałam się, czy nie kupić sobie jakichś fajnych butów na zimę, żeby już emu nie nosić, ale nie mogę znaleźć nic, co by mi się spodobało i było ciepłe :/
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
29 stycznia 2014 19:55
Emu odpowiednio zaimpregnowane wcześniej nie przemakają. Co jakiś czas warto je ponownie potraktować impregnatem, jednak generalnie nie są zbyt uciążliwe w pielęgnacji. Do czyszczenia używam szczoteczki do zamszu i wszystko jest z nimi jak najbardziej ok.
Co do tego czy jest w nich ciepło czy też nie, ja ostatnio chodzę w moich starych i się cieszę do wszystkich, że to nie jest tak, że mi nie jest w nich TYLKO zimno. Mi nie jest w nich zimno, ale wręcz czuję to ciepło  😁 Kocham je miłością wielką. Dobrze dobrany rozmiar niejako gwarantuje ich lepszy wygląd(z uwzględnieniem przy zakupie faktu, że futerko się naprawdę uklepuje, przy czym jednocześnie nie traci swoich właściwości). 😉
martva, ja regularnie impregnowałam i teraz i tak przemakają.
No i już marnie grzeją, ale może to kwestia wieku? To ich trzecia zima chyba (albo druga).
zonk, czy ciepłe to zależy o co pytasz. wg mnie nie nadają się na śnieg i minusową temperaturę w jednym, mi stopy przemarzają po dosłownie dwóch minutach od wyjścia z domu, a jednocześnie są najlepszymi butami na chlapę, mają świetną przyczepność 😉 ja w nich spokojnie chodzę do ok 0 stopni, ale bez śniegu i z wełnianą skarpetą.
JARA ale buty z GORE-TEX em nadają sie dla ludzi "drepczących " dzieci , ludzi w ruchu , wtedy wytwarza sie ciepło , a jak stoimy na przystanku , jeździmy autem to buty bez ruchu stopami nas nie grzeją.. dlatego w sportowych butach przeważnie wkładają gore-tex  😉

co do EMU , da sie kupic za 250 zł gorszy model , jednak najlepsze są z pełnego grubego futra , model STINGER  😀
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
29 stycznia 2014 23:54
martva, ja regularnie impregnowałam i teraz i tak przemakają.
No i już marnie grzeją, ale może to kwestia wieku? To ich trzecia zima chyba (albo druga).


hm to ja juz nie wiem. Gdy kupowalam  moje  byl to ten "najwyzszy" model i fakt, ze sciagalam je ze Stanow, moze to ma wplyw na ich jakosc. Niemniej jednak bardzo o nie dbalam i nigdy mi nie przemokly. Co do grzania, policzylam sobir wszystko, moje maja wlasnie 3 zime i dalej jest super 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
30 stycznia 2014 05:26
Ja mówię o butach ZIMOWYCH w który goretex spełnia role powłoki nieprzepuszczajacej wody. Lub innej membranie.
robakt   Liczy się jutro.
30 stycznia 2014 08:34
Ja kupiłam podróbki Emu z Inblu za 100 złotych i śmigam w nich czwartą zimę, obawiam się, że to ich ostatnia, bo pięta się wytarła, ale kocham je wielką miłością i gdybym znów miała okazję je kupić to bez zastanowienia.
ja mam timberlandów dwie pary. jedne, ciemnozielone kupione przed zeszłoroczną zimą i całą dały radę, ani jednej wywrotki, tylko faktycznie mam wersje bez futerka i przy nizszych temperaturach pakowalam dodatkowa skarpetke. niedawno zakupilam druga (jasne i do tego różowe, oszalałam) i jedyne co to straaasznie sie brudzą.
ale generalnie timbsy polecam każdemu (ostatnio zakochałam sie w granatowych - wersja z futerkiem ale cena łoooo dla mnie) i na pewno będę się czaić na kolejne  💘
JARA ale buty z GORE-TEX em nadają sie dla ludzi "drepczących " dzieci , ludzi w ruchu , wtedy wytwarza sie ciepło , a jak stoimy na przystanku , jeździmy autem to buty bez ruchu stopami nas nie grzeją.. dlatego w sportowych butach przeważnie wkładają gore-tex  😉

co do EMU , da sie kupic za 250 zł gorszy model , jednak najlepsze są z pełnego grubego futra , model STINGER  😀


oj chyba się już nie da, w takich cenach widziałam tylko dziecięce ponieważ tego tańszego modelu Emu Wool już nie produkują (no chyba, że w necie jeszcze gdzieś można dorwać 😉) kurde, emu kiedyś były tańsze od Ugg a teraz niestety ceny są zbliżone
JARA ale ja mówię o ZIMOWYCH butach  😉 co z tego ,ze nie przemakają , ale jak nic w nich nie robisz to jest zimno :P

dla mnie EMU wypadają na zimno najlepiej , myślę o MOON BOOT , ktoś ma ?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się