kącik skoków

episode, rewelacja!! Aż spróbuję kiedyś 🙂
episode, super  😀. Fajnie tak się czasem pobawić, ale wcale nie łatwiej  😉
ja mam takie w tym klimacie:
tylko wysokości trochę skromniejsze 😉
Może nawet trochę nauczyć 😉
Ja jeszcze troche z innej bajki zapytam - czy konkurs licencyjny trzeba jechac na zwyklym wedzidle? Niestety nie udalo mi sie tego znalezc w regulaminie.
Angeel możesz jechać na czym chcesz  😉
Dzieki za odp  :kwiatek:
Wizja   Skąd wziąć siłę do dalszej walki...?
26 stycznia 2014 20:22
Mam nadzieję, że filmy pasują do wątku 😉 My jeszcze przygotowawczo - zabawowo przed sezonem 😉






Rewelacja 🙂

Powiedz, czy kantar sznurkowy ma tu jakieś znaczenie, czy bawilas sie tez tak na zwykłym ?
Nie, używam sznurkowego i uważam, że jest różnica. Teraz nawet jak biorę na spacer to na sznurkowym 😉 Na zwykłym też dałoby się pojeździć, ale sznurek daje możliwość precyzyjniejszych sygnałów, o ile takie są potrzebne, bo większość robi na podniesienie/opuszczenie energii 🙂
Wizja   Skąd wziąć siłę do dalszej walki...?
27 stycznia 2014 21:42
episode - a powiedz jeszcze jaki masz ten sznurek " sterowniczy"? to jakiś specjalny, czy po prostu kawałek sznurka? masz jakieś zdjęcie jak taki komplet wygląda? Przepraszam jeśli to głupie pytania, ale nie znam się na tym, a zainspirowałaś mnie 🙂
Używam liny do PNH, akurat mam sprzęt od Podkowy. Jest niestety ogromna różnica pomiędzy taką liną robioną na wzór oryginalnej, a takim zwykłym kawałkiem linki 😉
Czytam ten wątek już od dłuższego czasu 🙂 episode naprawde szacun 🙂  👍
Może ja przedstawie się z moim koniem 😉 nie mam go długo, więc jeszcze dużo czasu przede mną, ale chetnie podziele sie filmem z treningu grudniowego jeszcze 🙂
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
30 stycznia 2014 14:46
kojarze konisko z zawodow 🙂 fajny stwor🙂
Happiowa   córka grabarza
30 stycznia 2014 15:06
Jest niestety ogromna różnica pomiędzy taką liną robioną na wzór oryginalnej, a takim zwykłym kawałkiem linki wink
a możesz napisać na czym ta różnica polega? Bo różnicę pomiędzy kantarem zwykłym a sznurkowym łapię, bo na obydwu jeździłam, natomiast takiej prawdziwej liny to chyba nawet nie widziałam  👀
dzięki  :kwiatek: Ta oryginalna lina jest bardzo elastyczna ale i przy tym dość ciężka - super przenosi drgania, gdy się nią przestaje ruszać ona też natychmiast się zatrzymuje, jest bardzo precyzyjna. Zwykła lina, czy taka jak uwiąz jest za sztywna i za lekka 🙂
Jos Lansink przyjeżdża do Polski 🙂 Wybiera się ktoś?
Ponia   Szefowa forever.
30 stycznia 2014 22:46
grzesiek.1993, marzy mi się, ale chętnych do płacenia nie ma :P

Tymczasem w weekend znów startujemy  💃 🏇
margaritka jeśli mówisz o AtL, a tak sądze,  to bardzo możliwe, bo przez ostanie 2 lata(?) stał pod Giżyckiem, więc gdzieś tam startowali 🙂
Wizja   Skąd wziąć siłę do dalszej walki...?
31 stycznia 2014 08:29
episode - a jak długa lina nadaje sie do jazdy ? Bo widziałam w necie 3 i 7 m.
to jest ta 3,6m  :kwiatek:
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
31 stycznia 2014 10:23
Jos Lansink przyjeżdża do Polski 🙂 Wybiera się ktoś?


Jako wolny słuchacz, chociaż na jeden dzień, ale się wybieram  🙂 Z koniem mam ten sam problem co Ponia- nie ma chętnych do płacenia  😎
Wizja   Skąd wziąć siłę do dalszej walki...?
31 stycznia 2014 10:51
Gdzie i kiedy Jos Lansink ?

Episode - dziękuje 🙂
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
02 lutego 2014 19:52
Nasze dzisiejsze skoki 🙂 Na początku miałam za długie strzemiona, co zresztą widać na zdjęciach...





Ktoś   Dum pugnas, victor es...
02 lutego 2014 20:26
Padać na kolana,Ponia i Lawirant dzis 2 miejsce w C 😅


edit: a konkurs licencyjny dziś, to był konkurs cudów... żeby za takie rzecyz dawac licencję  🤔wirek: kontrgalopy, krzyżowania, urwane fule w szeregu... szarpiące się konia, odgięte...no żenada, 2/3 spośród tych które startowały, nie dałabym licencji... tak na zimno to w ciemno Dynamit K (który mnie kompletnie zaskoczył tym, co zawodniczka pokazała w licencyjnym, w porównaniu do wcześniejszych parkurów), Korsarz, Wirus w drugim i nieskromnie Ancymon  🤣
Kto sędziował?
Ponia   Szefowa forever.
02 lutego 2014 22:41
Ktoś, głupol  🤣

Co do licencyjnego to się zgadzam z Tobą.. stary system licencyjny był lepszy IMO.
Ancymon w pierwszym przejeździe już powinien zdać.

magda, p. Chajęcka.

a to nasze dzisiejsze przejazdy :



Badaszkowy zaciesz nad jokerem w N by Moon  :kwiatek:

I ostatnia przeszkoda w C klasie
[img]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/v/t34/1616355_10200670981497091_534266736_n.jpg?oh=6360d5053602367612db5b95f80be3f8&oe=52F057CC&__gda__=1391474998_60c078e292a2fc49819e9bf9e31ad47c[/img]


Super Ponia! Niezłe oko masz 🙂 Widać, że Lawirant nie specjalnie się przemęcza na tych wysokościach 😉
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
03 lutego 2014 10:55
grzesiek.1993, bez przesady z tym okiem, parę razy musiałam zacmokać.
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
03 lutego 2014 11:46
Ponia, gratulacje! podziwiam!
Ponia W C super tempo, widać że i Rudemu się mega podobało. Podziwiam jego reakcje, że masz konia w ręce. Respektuje i  skrócenie i  dodanie. Mam nadzieję, że my też dojdziemy kiedyś do takiej perfekcji jaką widać u was  👍
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się