Howrse gra :)

a chociaż daje gwarancje na roga?
pilnie odkupię chmurki za eq w przystępnej cenie  :kwiatek:
Libeerte, chyba w takim samym stopniu, jak każdy inny ogier róg.
To nic ciekawego właściwie 🙂
Ewentualnie można (jak się go przypadkiem zdobędzie) sprzedać za kupony. Ktoś chętny się myślę znajdzie 😀
Gdyby dawał w 100% roga, to były ciekawy nabytek, waty kuponów.
Tak, ale nie wiadomo czy jego można sprzedać. (a może wiadomo, ale ja nie wiem 🤔)
watrusiają też nie wiem, to tylko taki pomysł. 😀 😉
to racja, ale nie wiadomo czy ktoś sie znajdzie i czy bedzie tego wart ;D
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
30 stycznia 2014 10:33
pilnie kupię czarne orchidee  🏇 🏇 🏇 🏇 🏇 🏇 🏇 🏇

kupię klepsydrę za kupon 1 i 40 tys.

oraz wstawie zrebola luzytańskiego 450/1457 do boksu z lekcjami 58 i wyżej.
puzzle na obu serwerach 🙂 na dzień dobry złapałam u Cierp1enia puzla w ufo 😉

Qilin jest boskim ogierem jednorożcem. Może rozmnażać się z Twoimi klaczami jednorożców, spełniając takie same warunki, jak przy pokryciu dwóch jednorożców tej samej rasy.
Jeśli źrebak będzie jednorożcem, otrzyma bonus Qilin, który doda mu 15 punktów umiejętności.

Za każde pokrycie, Qilin dostaje punkty umiejętności, które możesz wykorzystać wedle swojego uznania.

Co więcej, 1. każdego miesiąca, Qilin da Ci Różdżkę Płodności, o ile logowałeś się poprzedniego dnia.
  😅
Ktoś z Was wie może, jak będą wyglądały te misje z koniem zamiast lekcji, jak będą wprowadzali zmiany w ośrodkach jeździeckich? Konkretnie chodzi mi o to, czy będzie to opłacalne, tak jak teraz wysyłanie słabych/kuponowych koni na lekcje, czy nie będzie sensu ich robić.
jest już pierwszy Qillin na com 😵 to będzie ze 100 RO!  🤔 próbowałam liczyć, ale koło 40 mi się odechciało ;p
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
30 stycznia 2014 16:15
puzzle na obu serwerach 🙂 na dzień dobry złapałam u Cierp1enia puzla w ufo 😉



Na trzech  😉 Na rosyjskim skończyły się dziś rośliny i zaczęły puzzle.

Nudzi mi się- mam niezarejestrowane konie w ośrodkach, bo za późno wstałam, żeby do lepszego się udało trafić.

Komuś ubić konie na kupon?
na PL też już ktoś się połakomił i ma Qilina  🤣
Dzięki calore za złapanie ufo 🙂 Ja dopiero teraz loguję się na howrse :P
weź, złapałam ufo: u ciebie na pl, u siebie na pl, u ciebie na com. u siebie na com NIE! :/ właśnie chodzę i szukam.
to czekaj, idę poszukać 🙂😉

5 puzli na dzień... hmm
komuś chce się obliczyć ile ro potrzeba, jak się będzie zdobywać 5 puzzli?
Pamięta ktoś czy było więcej puzzli w ro?

chyba powalczę jednak o boskiego, zwłaszcza, że 8 ro się zwróci - ro, skrzydlata laska i waga temidy 🙂
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
30 stycznia 2014 17:42
Oprócz RO można sprzedać Zestaw Harmonii i Wyzwanie Tytana  🙂 Ale nie mam tyle kuponów i RO, żeby się bawić w zdobycie boskiego...
A mi się udało: na com i ru równocześnie miałam UFO z elementem układanki, na pl trochę później.
mi na tych trzech, co złapałam, pojawiły się zaraz jak pojawiły się puzzle. o, proszę UFO 30.01.2014, 14😲2:27 tutaj tak, a na dwóch pozostałych zaraz jak tylko się zalogowałam.
calore - nic nie lata u Ciebie...
Dostaje sie puzzle za złapanie obojetnie jakiego ufo, czy puzzel lata?

edit : na pl też juz jeden jest - http://www.howrse.pl/elevage/fiche/?id=19919308
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
30 stycznia 2014 19:02
puzzel lata ^^
ma ktoś może KK na sprzedaż?
PILNIE KUPIĘ ZESTAW HERY
1 zestaw za 1 kupon + 10 000 eq.
Prosze od razu wystawić na Alicred  🙂
Wystawiłąm 23 rogi na aukcje od 10 000 mam nadzieje że osiągną niezła cenę. Puzzel w ufo moze być kilka razy dziennie?
złapałam puzzla  🙇

jakim cudem tan koń
http://www.howrse.com/elevage/fiche/?id=19427089
wygrał z tym?
http://www.howrse.com/elevage/fiche/?id=35542371  🤔wirek:
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
30 stycznia 2014 20:53
też mnie dziwią te wygrane..  😲
ten pierwszy ma więcej bonusowych punktów i jak się to doda, to wychodzi na to, że ma lepsze umiejętności  😉 przykładowo Rubin ujeżdżenie 300+47, a Io 325+6  😉
kto z forum podliczył

"Układanki mają łącznie 169 elementów. Licząc, że bez otwierania RO będziemy wykonywać wszelkie pozostałe czynności dające puzzle, to otrzymamy ich po 5 dziennie przez 20 dni trwania promocji. Czyli łącznie 100 elementów do układanek... Pozostaje jeszcze 69, do których zdobycia niezbędnie będą RO.
Pewnie pod koniec promocji będą po dwa puzzle w jednym RO, więc ich ilość zmniejszy się do ok 35 rogów do otwarcia. To wciąż sporo, ale pewnie wiele osób będzie w stanie poświęcić kupony na tę promocję. Ja chyba sobie daruję ze względu na to, że szkoda mi moich rogów, a ten boski, mimo bonusu dla źrebaków i pięknego wyglądu, nie ma zadowalającego PG... "
Ja dlatego czekam z otwieraniem RO. Liczę na ufo, dużo czasu mam, więc chodze i szukam, może chociaż jakieś fajne przedmioty zdobędę 😀
jekaterina00, dzięki! :kwiatek: zawsze mnie to zastanawiało.

czyli nie zabierając rogów rogom (:hihi🙂 dostanie się 80 elementów. o ile codziennie złapie się ufo. no to liczmy 75 na wszelki wypadek. 94 elementy z RO, czyli 47 RO!!!  🤔 ta, potem pewnie będą eliksiry i znowu RO będą potrzebne  🤔wirek: o, wiem. jeśli przed podwójnymi elementami pojawi się plotka co do następnej promocji, to wtedy ocenię, czy warto się bawić. chociaż różdżka co miesiąc brzmi sensownie. no i nie stracę kasy na kryciu rożek, u których nie zależy mi na PG 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się