Końska rewia mody cz. 3

asds, zdjęcia na modelu poproszę!


Ps. dzięki uprzejmości asds będę niebawem posiadaczką cottona marcepana i nici błękitnego :kwiatek:
wątek zamknięty
Dorotheah   मेरी प्यारी घोड़ी
12 marca 2009 03:38

Różności znalezione w necie  😁




[[a]]http://www.jeannettehaazen.com/site/images/stories/websitefotos/amsterdam%20jeannette%202.bmp[[a]]




[img]http://i178.photobucket.com/albums/w247/patjelisa/DSCF2026.jpg?t=1206820091[/img]

Dla amatorów brązów - brązik z rózem Scapa Sports



...i wyjątkowo apetyczny zestaw:



Nowy czaprak ES z herbem  granat

wątek zamknięty
Przesylka z Anglii bedzie kolo $9...ja zamawialam do Kanady i bylo $15. Ale w 3 dni przyszlo.
wątek zamknięty
http://www.crownjewelsdesign.com/

Niezle naczolki i inne
wątek zamknięty
Nie wiecie gdzie można jeszcze dostać czapraki ES  z herbem tak jak ten powyżej? Były kiedyś w sklepie dlakonia.pl ale juz chyba nie ma..
wątek zamknięty
Manta   Tyłkoklep leśny =)
12 marca 2009 09:07
Thaya - kupiłam też decathlonowski szary ale fotki na koniu nie prędko ;-)

Tattini - masz różopwy czy szary z różowym?? Pokaż fotki na koniu =) =)

Asds - zakupy świetne, już Ci się chyba w szafie nie mieszczą ;-)
wątek zamknięty
Dorotheah aaa jakie śliczności wstawiłaś 😍 Myślałam, że kary w zielonym eurostarze to Twoja. Swoja drogą pięknie by wyglądała 💘
wątek zamknięty
świetnie wygląda to pierwsze ogłowie!  😜
wątek zamknięty
Fantazja bardzo dziękuję
wątek zamknięty
fajna kolorystyka 😀
wątek zamknięty
caroline   siwek złotogrzywek :)
12 marca 2009 12:44
Nie wiecie gdzie można jeszcze dostać czapraki ES  z herbem tak jak ten powyżej? Były kiedyś w sklepie dlakonia.pl ale juz chyba nie ma..


z herbem TAKIE jak jak TEN?

Nowy czaprak ES z herbem  granat




to jest NOWA kolekcja - dopiero wchodzi do sklepów
to co było kiedyś (ok. pol roku temu) to byla kolekcja przejsciowa. do [glow=red,2,300]kupienia [/glow]np. ebay.de nadal, w Polsce - nie wiem.
a [glow=red,2,300]dostać [/glow]czaprak można pewnie od cioci na urodziny. tylko nie pytaj NAS o szczegóły tego zdarzenia  🙄



edit
Santoska - rzeczywiscie fajna kolorystyka 🙂
podoba mi się  zwłaszcza ten brązowo-bezowo-kremowy z drugiego zdjecia. zastanawialam sie nad tym ES, ale nie podoba mi sie oczodajny kolorek logo 🙁
wątek zamknięty
caroline- ten kolor logo jakby od innego czapraka.. moim zdaniem całkiem nie pasuje...
a tak wogóle- cena tego padu jest kosmiczna  😲
wątek zamknięty


Dla amatorów brązów - brązik z rózem Scapa Sports





można gdzieś w Polsce kupić ten czaprak ?  😍 😍
wątek zamknięty
e tam czaprak... to siodło  😍 🍴
wątek zamknięty
caroline   siwek złotogrzywek :)
12 marca 2009 13:34
caroline- ten kolor logo jakby od innego czapraka.. moim zdaniem całkiem nie pasuje...
a tak wogóle- cena tego padu jest kosmiczna  😲

no właśnie tez mi się to logo nie podoba przez ten kolor :/
a cena... no cóż nowa kolekcja, wysoki kurs euro... na szczescie kolor logo mi sie nie podoba 😉


świetnie wygląda to pierwsze ogłowie!  😜

niezle jest, ale moim zdaniem najlepsze jest to, ze taki naczolek (bo w tym wypadku to naczolek "robi" oglowie) mozna samodzielnie wyprodukować.
najlatwiejszy sposob to kupic najtanszy naczolek z lancuszkiem, wyciąc/wypruć ten łańcuszek i w jego miejsce umocować np. ... nabytek ze sklepu z ozdobami karnawałowymi/wieczorowymi - w skrócie: wypasiony błyszczący naszyjnik "ludzki" 🤣
moze trzeba bedzie chwile pokombinowac albo poprosic tate/starszego brata o pomoc, czy poszukac rymarza w okolicy (mysle, ze szewc tez da rade 😉), ale mysle ze warto - jesli komus taki naczolek sie podoba - bo takie naczolki nie dosc, ze ciezko znaleźć do kupienia, to te kupne niestety zazwyczaj jakos oszczednie produkowane są - i okazuja sie krótkawe (a wtedy naprawde nie wygladaja zbyt efektownie), ale za to ceny miewaja kosmiczne :/
wątek zamknięty
caroline- no właśnie sie tak zastanawiam czy nie 'wyprodukować' sobie takiego/podobnego naczółka  😎
wątek zamknięty
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
12 marca 2009 14:16
Moje różowe owije z Anky przyszły 😎
Tak, tak jestem przypadkiem 😀uzo sprzetu ,zero talentu,ale fajnie jest miec takie cus 😉
Jak pogoda wróci do normy(znów sie zepsuła)to cykne jakies fotki 😀
Teraz poluje na padzik tego samego koloru,ale uzywany ,bo nie mam za bardzo kaski zeby 200zl wywalic na nowy 🤔
wątek zamknięty
Przepraszam caroline,zapomniałam że nie tolerujesz tego słowa ;] wybacz  :kwiatek: dzięki  za info 😉
wątek zamknięty
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
12 marca 2009 15:03
e tam czaprak... to siodło  😍 🍴


fakt, siodło masełko 😍
ale ogólnie cały komplet robi wrażenie 😜
wątek zamknięty
dziewczyny... czy ktos moze wie i mi powie czy ten nowy eskadron zolty (cotton) jest w takim samym odcieniu jak jasnozolty HKMa ? (pytanie glownie do tych ktorzy posiadaja tego HKMa :P )


i czy nowa kolekcja jest tylko na www.sprzetjezdziecki.com czy moze juz gdzies jeszcze do KUPIENIA ( nie dostania :P )
wątek zamknięty
Tak tak,do k u p i  e n i a jest na razie tylko w Mustangu i na niemieckim e-bay'u 😉
wątek zamknięty
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
12 marca 2009 16:10
a ja nie rozumiem tego wręcz maniakalnego krytykowania jak ktoś napisze "dostać". ze słownika PWN:

dostać I — dostawać
1. «otrzymać coś za darmo lub za pieniądze, pracę itp.»
2. «zachorować na coś»
3. «dosięgnąć do czegoś»
4. «uzyskać, zdobyć, objąć w posiadanie»
5. «wydobyć coś z czegoś»
6. pot. «zostać uderzonym, trafionym»
7. pot. «kupić, wynająć»
8. «starczyć, wystarczyć»

źródło: http://sjp.pwn.pl/haslo.php?id=2453662
wątek zamknięty
Nowa kolekcja Eskadrona jest tez w inter-api. Moim zdaniem ten zolty wcale nie jest podobny do gelba, dzisiaj go ogladalam. To taki zimy zolty, bardzo jasny. Pozatym cottony wg mnie sa duzo gorsze jakosciowo niz jeszcze poltora, rok temu. Sa cienkie i badziewne. Pojechalam z mysla o kupieniu jakiegos, ale jak je pomacalam to zrezygnowalam, wole dolozyc i miec anky pad. Aha i w inter api jest zoltych sztuk jeden i to wszechstronny, ujezdzeniowy odlozony dla kogos. Kolorystycznie to podoba mi sie braz z rozowa lamowka, taki ladny cieply, czekoladowy.
wątek zamknięty
Dorotheah padłam jak zobaczyłam te komplety  😍
Ten czekoladowy brąz...
wątek zamknięty
Cieszę się że nowa kolekcja Euro Star nie podoba mi się, za to starsze kolekcje tak  🤔wirek:
Skoro Eskadron cotton żółty jest zimny kolorem - też odpada.
Zostaje mi nowa kolekcja Anky - banana i pea oraz biały (off-white?) Eskadron z różową lamówką.
Hmmmm ale Anky po 215zł?!
wątek zamknięty

można gdzieś w Polsce kupić ten czaprak ?  😍 😍

może nie ten kolor ale taki czaprak jest jeszcze np u nas na sklepie. hm kolorek ciepły brązowy z jasnymi lamowkami
wątek zamknięty


Dla amatorów brązów - brązik z rózem Scapa Sports





A GDZIE MOZNA TO SIODŁO I OGLOWIE KUPIC? 🍴 😜
wątek zamknięty
Gallien   Un poco di zucchero
12 marca 2009 20:37
ja kcem ten czaprakos 😤
wątek zamknięty
, ujezdzeniowy odlozony dla kogos.


znam tego kogoś  😉
wątek zamknięty
Ja tez 🙂 Co to za firma w ogóle?? Można je gdzieś DOSTAĆ w sklepie w pl?? Strasznie mi się podoba 😀😀
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.